Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer Online - rozkład jazdy

97 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2008 o 13:15, Astropath napisał:

> Kalka WOW''a

Wyjaśnij co tu jest kalką WoWa. To już kolejny Twój post w którym piszesz tą samą bzdurę,
pomimo tego że założenia gry są całkowicie odmienne od WoW. Wśród większości obecnych
MMORPG akurat WAR jest chyba najmniej podobny do WoW (czyt. nie jest grindfestem).


T34 tak naprawdę nic nie wie o wow''ie i war''ze, i każdy kto mi będzie usiłował mi powiedzieć, a właściwie wmówić, że war jest jak wow spotka się tylko z wyśmianiem. Tak się składa, że to zupełnie inne gry mmo, wow=pve, war=pvp. No ale zawsze znajdą się ludzie, którzy będą grac w wowa dla samego pvp i w wara dla samego pve(choc tutaj będzie wymagane potężna dawka samozaparcia imo).

Dnia 14.09.2008 o 13:15, Astropath napisał:

> Tak po pierwszym uruchomieniu nieco uderza podobny interface skróty klawiszowe itp

Dla mnie to akurat jest na plus (choć niektórzy podobno są zniesmaczeni takim ściąganiem
dobrych rozwiązań). Człowiek zasiada do gry i po paru minutach wie co i jak. Osobiście
brakuje mi paru innych rozwiązań z WoWa np. wysyłanie linków do przedmiotów i podglądanie
jak dany przedmiot wygląda na postaci.


Dokładnie, jak miałem dropa blue itema to od razu chciałem go zbindować na party chat i zobaczyć jaki ma skin, nie ma to jak stare przyzwyczajenia. :D Zresztą nie widzę nic złego w "zapożyczeniu" paru pomysłów od konkurencji, jeśli nie masz nic lepszego, nowego i równie funkcjonalnego do pokazania ,to czemu? Bardziej przyda się prosta i funkcjonalna obsługa niż cudawianki-widziwianki, z którymi musisz oswajać się przez 2 tygodnie gry. Zero wyzwania i czegoś nowego? To idź naucz się żonglerki albo akrobatyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje z fanboyami nie mają sensu.
WAR jest tak samo archaiczny jak WOW, jedyna różnica to, że WOW się po prostu zestarzał, a WAR jest grą na technicznym poziomie sprzed conajmniej 4 lat.
A teraz się plujcie i wmawiajcie sobie dalej jak niesamowitą grą jest WAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 14:25, T34 napisał:

Dyskusje z fanboyami nie mają sensu.


Wyjaśnianie antyboyom rzeczy oczywistych i łatwych do zweryfikowania jak widać też nie ma sensu.

Dnia 14.09.2008 o 14:25, T34 napisał:

WAR jest tak samo archaiczny jak WOW, jedyna różnica to, że WOW się po prostu zestarzał,
a WAR jest grą na technicznym poziomie sprzed conajmniej 4 lat.


Więc w tym stwierdzeniu że "WAR to kalka WoW" chodzi ci tylko o grafikę, animacje itp? Owszem, nie powalają na kolana.

Dnia 14.09.2008 o 14:25, T34 napisał:

A teraz się plujcie i wmawiajcie sobie dalej jak niesamowitą grą jest WAR.


Nie muszę sobie nic wmawiać. Zagrałem w betę i dostałem to czego po tym tytule oczekiwałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 14:25, T34 napisał:

Dyskusje z fanboyami nie mają sensu.

Żeby dyskutować, trzeba najpierw podać tezę i ją utwierdzić albo obalić. Stwierdzenie "Kalka WOW''a" można interpretować na więcej sposobów niż jest graczy obu gier.

Dnia 14.09.2008 o 14:25, T34 napisał:

WAR jest tak samo archaiczny jak WOW, jedyna różnica to, że WOW się po prostu zestarzał,
a WAR jest grą na technicznym poziomie sprzed conajmniej 4 lat.

Wiesz, może Cię to teraz zaskoczy, ale czasami wolę pograć w gry z ubiegłego wieku i są znacznie lepsze od dzisiejszych super-hiper-wypaśnych produkcji, których kampanie reklamowe sięgają naklejek przy papierze toaletowym, a po całym "obcowaniu" z nimi, ładują w szarościach zapomnienia i nie ma się ochoty do nich wracać.
Zresztą skąd wiesz jak się prezentuje war, skoro nie grałeś? Jeśli oceniasz grafikę po screenach i filmikach youtube to krzyżyk na drogę.

Dnia 14.09.2008 o 14:25, T34 napisał:

A teraz się plujcie i wmawiajcie sobie dalej jak niesamowitą grą jest WAR.

Pluć sie przestałem jakoś w 2 może 3 roku życia(nawet już nie pamiętam), a war po prostu mi się podoba, a do niesamowitości dalej mu niż polakom do wygrania ME w 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobieństwa są jak najbardziej na miejscu, trzeba pamiętać, że uniwersum Warcrafta powstało miedzy innymi w oparciu o Warhammera. Chłopaki z Blizza podobno grywali w wersje figurkową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 14:04, ProjectKyro napisał:

No ale zawsze znajdą się ludzie, którzy
będą grac w wowa dla samego pvp i w wara dla samego pve(choc tutaj będzie wymagane potężna
dawka samozaparcia imo).


To właśnie ja. ;-P
Chociaż zdaję sobie sprawę, że w Tier 3 i 4 może być ciężko uniknąć potyczek z innymi graczami, niezależnie od typu serwera. Ale wtedy będę liczył na wsparcie towarzyszy broni. ;-)
Jak również w razie inwazji na stolicę w interesie każdego gracza będzie chyba wesprzeć broniących się tam NPCów.

Dnia 14.09.2008 o 14:04, ProjectKyro napisał:

Dokładnie, jak miałem dropa blue itema to od razu chciałem go zbindować na party chat
i zobaczyć jaki ma skin, nie ma to jak stare przyzwyczajenia. :D Zresztą nie widzę nic
złego w "zapożyczeniu" paru pomysłów od konkurencji, jeśli nie masz nic lepszego, nowego
i równie funkcjonalnego do pokazania ,to czemu?


Też tak uważam. Akurat interface z WoWa (tudzież pewne jego elementy) jest IMO rzeczą godną zapożyczenia i ja z tego powodu wcale się nie obrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie Warhammer to nic innego jak gra probujaca doslownie nasladowac WoW''a . Graficznie poziom podobny , gameplay podobny ;p ,a poczatkowe lokacje przypominaja mi te z kroeanskich mmo ;p czyli duzo stworka wokolo stojacych ,spogladajacych w niebo i masa ludzi tlukacych je ;p . WoW mi sie nie spodobal (choc wytrwalem 3 miechy xD) ,a warek niestety jest na podobnym poziomie ;p i tez mi nie podchodzi . Jednak tak jechany AoC jest dla mnie duzo lepsza pozycja i jakos nie mam zamiaru z niej rezygnowac ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam prozbe gdyz kupilem warhammera online mam pudelko plytki i ten caly kod do rejestracji ale jak go wpisuje pisze ze jest nie odpowiedni czy jest to spowodowane tym ze od 18 wrzesnia otwierane sa serwery a na razie gra dostepna jest dla head startu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować