Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O braku TFU na PC

115 postów w tym temacie

No ja w demie widziałem jaka tam jest Fizyka postaci.
Ten uczeń Vadera realistycznie się ruszał podczas jak go wybuch odrzucał realistycznie się wtedy poruszał.

Na PC słabszej klasy taka fizyka może zaowocować tylko drastycznym spadkiem animacji że nie będzie w ogóle się dało grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za bullshit... PC przecież spokojnie przebije konsole. Odpowiednio zupgrade''owany PC, ale to nic. Kto będzie chciał, to kupi - jak głupia konsola uciągnie, to czemu nie PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj pograłbym sobie na PC w TFU, ale widać nie da rady.

Napisz ktoś jaki komp obecnie dorównuje mocy xboxa360, bo mi się wieżyc nie chce za to prawda z tą fizyką... Taki GTX260 nie da rady?! bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde już mogli chociaż oszczędzić bredni gra która idzie na ps2 którą komputery osobiste teoretycznie wyprzedziły już dawno temu (praktycznie zemulowanie dalej jest niemożliwe w znośny sposób) nie może powstać na PC ze względu na silnik fizyczny. Państwo poprostu z jakiegoś powodu niechcą robić wersji na pc a ich argumentacja jest wręcz żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jest to jedna konsola i ją łatwo obczaić.

A PC jedne słabsze drugie lepsze i trudno takie coś zoptymalizować. Kapujesz?

A jak już mówiłem PS2 wszędzie jest taki samo i dlatego na konsole szczególnie starszej generacji robi się gry łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pie*rzą, za przeproszeniem, takie głupoty, że aż się ich słuchać nie chce. Raz jest tak, raz tak... Dodatkowo nie widzę w tej grze grafiki, której nie pociągnęłyby współczesne komputery. Widocznie ich engine graficzny jest mocno niezoptymalizowany. A jeżeli naprawdę wycisnęli wszystkie poty z konsol X360 i PS3 (jak sami twierdzą), to chyba lada dzień możemy się spodziewać kolejnej generacji sprzętowej, gdyż ta już długo nie pociągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF? PC nie udzwignie tej zaawansowanej fizyki i grafiki, ale PS2 tak? Od kiedy to PC nie przystosowany jest do upgradowania... Gdyby wszyscy developerzy takie podejscie mieli, to gry zatrzymaly by sie na epoce pacmana...
LucasArts wlasnie nadepnal na odcisk duuuzej rzeszy PC''ciarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy państwo z EA słyszeli o technologi CUDA??
Poza tym z odpowiednimi sterownikami już 8800Gt potrafi się zajmować fizyką. A ile on teraz kosztuje? Mniej niż 500zł.
PS Jak człowiek, który zajmuje się fizyką w grze mówi, że mają wersję na PC (poprzedni artykuł) to chyba lepiej się zna od producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować