Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O braku TFU na PC

115 postów w tym temacie

takiego crysisa pc udzwignie, a konsole niekoniecznie na full detalach, TFU nie dorownuje crysisowi i nie pojdzie na PC?. jasneee:):) i tka to wyjdzie na pc, ciekawe co wtey powiedza:P. nie wime co sie dzieje z tymi tworcami, po co klamac w zywe oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA co za żałosny ludzik no rozwalił mnie przeciętna fizyka z TFU nie pójdzie na piecu no to typ otrzymał tytuł największego ściemniacza roku ... od tego chłamu hl2 ma lepszą fizykę nie porównując crysisa czy grawa z physX robionym przez nowe karty nvidii ... bali się o piratów a nie nie pociągnie ...


demo jest słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten pan z newsa śmie żartowac? Czy oni widzieli technologię CUDA ukrytą w kartach GF serii 8 w góre? Czy wiedzą o tym, że karty ATI mają jeszcze większą moc obliczeniową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierdu, pierdu - bzdura.

W zasadzie nic więcej nie da się tu dodać. Grafikę da się zeskalować w dół? Jakoś wszystkie pozycje z Xbox360 pozwalają na wyciągnięcie większej jakości grafiki na PC i to wcale nie potworze. Mam kompa za 1500PLN i we wszystkie Mass Effecty i inne GoWy graz na maksymalnych ustawieniach (o ile się orientuję obie gry na PC mają możliwość odpalenia wyższej rozdzielczości tekstur i... wyższej rozdzielczości - większość gier na iksa śmiga w rozdzielczości 1280x720 a ja na moim monitorku 1280x1024).
Jak ktoś wydaje grę na Wii, które mocą obliczeniową jest na końcu stawki (co nie zmienia faktu, że jest to świetna konsola bo tego się nie liczy we FLOPS) i śmie twierdzić, że średni PC jest za słaby... Takich ludzi zwyczajnie nazywa się kłamcami.

Nie wydają to nie wydają - ich sprawa. Popłaczę się w łazience i wrócę do normalnego życia a już na bank nie będę czuł zazdrości. Czy naprawdę w biznesie nie można mówić prawdy tylko trzeba walić ściemę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze że piractwo na xboxa w naszym kraju jest takie duże już na serwerze akademickim widzę TFU w wersji na xboxa do ściągnięcia fajnie pogram sobie u któregoś kolegi a na pieca bym kupił bo lubię SW a tak konsoli nie mam to raczej ich strata ... moich pieniążków nie ujrzą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 11:25, hallas napisał:

Nie wydają to nie wydają - ich sprawa. Popłaczę się w łazience i wrócę do normalnego
życia a już na bank nie będę czuł zazdrości. Czy naprawdę w biznesie nie można mówić
prawdy tylko trzeba walić ściemę?

Tylko że jakby powiedzieli że nie wydają przez duże piractwo na PC, to zaraz by był posty takiego typu:

"A co? to na konsolach nie ma piractwa? haha", "Piractwo, nie mają innych argumentów?!"

Ciężko PeCetowcom dogodzić ale są tak zapatrzeni w swoje blaszaki że nie widzą co się w okół dzieje.

Po prostu LucasArts chce uniknąć skandali i tłumaczy się czymś innym od piractwa. Ale pewnie to i tak na nic bo PeCetowcy i tak nadal swoje gatki mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stara śpiewka. Nie mogli znaleźć innego wytłumaczenia to najlepiej czepiać się "słabej mocy obliczeniowej" piecyka hehe. Ciekawe, że GTA4 też korzysta z tego samego silnika fizycznego (euforia bodajże) i jakoś zawita na PC i to z wcale nie wysokimi wymaganiami. Tutaj, jak wszyscy zapewne wiemy, wszystko kręci się wokół kasy. Jak już zarobią to później będą się zastanawiać czy mogą jeszcze więcej i mooooże wtedy wyjdzie na PC (ale to już nikt im tego nie kupi hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze pytanie do twórców... Jeżeli nie mogą tego przekonwertować na PC bo by nie wytrzymał, to jak do jasnej cholery przekonwertowali go na PS2 O.o Może oni myślą, że mamy komputery na których dalej gramy tylko na średnich detalach w Jedi Outcast.
Eh śmieszne jest dla mnie to wytłumaczenie i tyle. Widać panowie mają jakiś problem z PC, może i chodzi im o to rozsławione piractwo, chociaż na kolckach i stacjach przeróbek jest masa, no ale mniejsza o to, to my PCtowcy jesteśmy piratami! -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, wątpię czy problemem jest piractwo. Ja widzę dwie możliwe przyczyny, dla których TFU "nie ukaże" się na PC.
Pierwsza - marketing i polityka MS. Przypomnijcie sobie GoW lub GTAIV. I co? Wyszły/wychodzą. Do tego również BioWare nabierało wody w usta w przypadku Mass Effect i jedyne co z siebie wypuścili to "Czy jakaś gra BioWare nie ukazała się na PC?".

Wiecie - jak za rok nadal będą mówić, że nie wydadzą to wtedy należy ich potraktować poważnie. W tej chwili to jawna ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie łamcie się na pewno wyjdzie. Obstawiam, że będzie to pół roku po konsolach, ale będzie :)

Btw: Fizykę da się „przeskalować” jak włączysz sobie Portal z komentarzami twórców to ktoś z Valve opowiadał o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 11:15, danzelmario napisał:

takiego crysisa pc udzwignie, a konsole niekoniecznie na full detalach


Co nie znaczy że każdy PC udźwignie go na full detalach xP

PC''towcy mówią że konsole Crysis''a nie uciągną a teraz konsolowcy będą mówić że FU PC''ty nie udźwigną. Nie no ubaw po pachy xD

Dnia 13.09.2008 o 11:15, danzelmario napisał:

Prawda jest jednak taka, że sposób w jaki gra jest zaprojektowana wymagałby naprawdę potężnego komputera


No to "nieźle" ją zaprojektowali. Być może jest w tym jakieś ziarenko prawdy ale to by musieli udowodnić, bo jak na razie nie czuje się przekonany.

Dnia 13.09.2008 o 11:15, danzelmario napisał:

X360 i PS3 zostały wykorzystane do granic możliwości


Kolejny bullshit w celu zainteresowania produktem i napinania mięśni jako-to-my-najlepsi-jesteśmy.
Po za tym gra nie zbiera zbyt pochlebnych ocen więc i tak bracia PC''towi niczego nie tracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 11:02, Czapelo napisał:

Taaaa..... a Wii, to normalnie liczy fizykę na poziomie 10 zintegrowanych akceleratorów
fizyki!!!!! O tak! To tu leżała jego ukryta moc! Ma szczęście mistrzom kodu piszącym
tę grę udało się odkryć te ukryte pokłady mocy dżemiące w Wii! Gratulacje!

EDIT:

Fizyki skalować nie można? To może podeślę im mój egzemplarz GRAW 2 (niech stracę), może
zobaczą, że fizykę skalować jednak MOŻNA!

Trzeba przyznać, że fizyka i moduł odpowiedzialny za ragdoll jest naprawdę nieźle zrobiony. Gdy pomiatasz szturmowcem za pomocą mocy to zachowuje się one naprawdę realistycznie (łapie się innego żołnierza, skrzynek lub elementów otoczenia jak np. krat w podłodze). Co oczywiście nie zmienia faktu, że ktoś tu raczej kit wciska z tym skalowaniem i fizyką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem ludzie przestańcie usprawniać kompy bo jest to kasa wyrzucana w błoto, tylko kupcie konsolę za ok. 800zł i wasze narzekania znikną, a zagracie w bardzo dobre tytuły. Ja tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 11:32, Meykan napisał:

"A co? to na konsolach nie ma piractwa? haha", "Piractwo, nie mają innych argumentów?!"

Ale jest to przynajmniej sensowne bo każdy pirat to stracone przez firmę pieniądze a w niektórych krajach piractwo sięga 90% (podobno) i patrząc na moje otoczenie - są to dane prawdopodobne.

Dnia 13.09.2008 o 11:32, Meykan napisał:

Ciężko PeCetowcom dogodzić ale są tak zapatrzeni w swoje blaszaki że nie widzą co się
w okół dzieje.

Tak jestem w niego zapatrzony, że nie widzę co się wokół dzieje. Może mnie oświecisz? Dane które w końcu uwzględniają cyfrową dystrybucję wskazują, że to PC jest najbardziej dochodową maszynką do grania. Dopiero cały rynek konsol go zjada, ale żadna konsola sama tego nie robi. O ile tym danym wierzyć - równie dobrze może to być manipulacja taka jak ta za mała moc PC, tylko tym razem w drugą stronę.

Dnia 13.09.2008 o 11:32, Meykan napisał:

Po prostu LucasArts chce uniknąć skandali i tłumaczy się czymś innym od piractwa. Ale
pewnie to i tak na nic bo PeCetowcy i tak nadal swoje gatki mają.

Jakich skandali? Z czym? Sikamy? Skandalem są takie wypowiedzi - oczywiście nie wszyscy widzą w nich ściemę, bo niektórzy właściciele konsol są tak zapatrzeni w swoje maszynki, że świata dookoła nie widzą. Dla nich nawet za pięć lat Xbox 360 czy PS3 będzie mocniejszy od przeciętnego komputera bo tak chcą twórcy jakiejś gry i taki wytłumaczenie łykną bez popitki.

Jak napisałem w innym temacie - dobrze, że gra nie wychodzi teraz na PC. Cieszy mnie to, ponieważ jest szansa, że gdy już opadnie kurz promocji i jeśli przyznają się, że gra się ukaże na PC to możliwe, że będzie to wersja bogatsza i bardziej dopracowana. Jak GoW, wcale bym się nie obraził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-------------------------------------------------------------

Ludzie śledzę powstanie TFU od początku.... niema jeszcze takiego kompa który by poradził sobie z taka realistyczna fizyka i grafika.. to jest masa obliczeń.. i by musieli wybrać.. albo fizyka i gorsza grafa albo super grafa i przycięta fizyka... to lepiej chyba sobie darować na jakiś czas prawda? TFU wyjdzie na PC ale bardziej odległym czasie.. Panowie rozpracowują możliwości "CUDA" .. PC ma większe możliwości niż obecne konsole.. ale trzeba mieć fundamenty aby coś na nim zrobić.. konsole są przystosowane swoją budową tylko do gier.. dlatego na nich łatwiej się wszystko robi.. TFU posiada znakomitą realistyczna fizykę.. w żadnej grze takiej jeszcze niema.. drewno lamie sie jak drewno.. metal wgniata się jak prawdziwy metal... świat ŻYJE własnym światem... już pierwszy LVL TFU mówi nam o tej pięknej grze! grałem już u kumpla na XBOXIE (niestety na tą konsole zawsze gry wypadają słabiej niż na PS3 .. nie ten AA..) nie będę spoilerował link http://pl.youtube.com/watch?v=4JTzLdAbGeU zadajcie sobie pytanie , czemu ta gra musi wyjść na PC? $$$$ .. pierw chcą zarobić na konsolach.. aby ludzie co nie mogą pograć na PC kupią konsole.. a za 6 miechów wydadzą ją na PC... i podwoją zysk.. proste.. (jak z GTA4) nie będę się rozpisywał..zobaczycie sami co ta gra potrafi a fabuła jest mistrzowska.. (premiera 19 wrzesnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne "Xbox 360 i PS3 na granicy", weźcie mnie trzymajcie gra jest o wiele gorsza od MGS 4 i wszystkich innych! A wygląda tak sobie więc nie ma po czym płakać na pewno nie wydam 55 euro na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować