Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Heavy Rain - temat ogólny

204 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2011 o 23:26, Karfein napisał:

Po co piszesz podobne posty w dwóch różnych tematach?
Odpowiedź masz ode mnie w drugim temacie. Chyba, że napisałeś jeszcze gdzieś, o czym
nie wiem :P

Tu napisałem wcześniej, ale chwilę później się zorientowałem, że to taki trochę martwy temat, więc rozesłałem również wici w temacie bardziej uczęszczanym. I nie, nigdzie więcej już nie pisałem na ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 23:05, PinKee napisał:

Czym się różni Move Edition od zwykła edition?

Stary post, ale może temat sie rozrusza. ;)

Różni się tym że masz obsługę Move, DLC Taksydermista, soundtrack (Świetny!) i daje 3 dynamiczne motywy do XMB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 12:16, sliski_wojtas napisał:

> Nowy filmik. Zapraszam do subskrybcji.
> http://www.youtube.com/watch?v=PzGqbVfUdBI

Gdzie kupiłeś kolekcjonerkę teraz ? ;d u mnie w mieście nie ma już ;pp


Na allegro możesz sporo ich znaleźć. I kupiłem ją jakiś czas temu właśnie na allegro. Zapraszam do subskrybowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 16:41, sliski_wojtas napisał:

...

Zauważyłem, ale najbardziej to na nówce by mi zależało z niewykorzystanymi dodatkami
do gry ;)


Nówkę ciężko znaleźć. Chociaż mogą się zdarzyć używki z niewykorzystanym kodem. Lub kup move edition, raz ja u siebie w empiku widziałem EK nówkę ale za 249zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, nie czytać jeśli ktoś nie grał. ;)

Spoiler

Przechodzę piąty raz HR i postanowiłem grać na ''psychopatę''. Ten gość od kradzionych fur zabił Jaydena, szalony doktorek od mieszkań na Marble Street poturbował Madison - I teraz moje pytanie - Jak sprawić żeby Ethan poszedł siedzieć? Widziałem kiedyś gdzieś że tak się da zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 07:55, mati285 napisał:

Spoiler

Musisz dać się złapać w motelu. Skoro Jayden nie żyje to nie będzie w stanie mu pomóc.


Spoiler

Bo już raz mnie złapali, w tym mieszkaniu w którym ucinamy sobie palec, ale uciekłem. Z więzienia da się wydostać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Podczas rozgrywki nie. Ethan może wyjść dopiero na jednym z zakończeń pod warunkiem że Shaun zostanie uratowany, ale jeżeli chcesz wszystkich zabić, to pewnie nie zostanie :P

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 08:15, Siriondel napisał:

Spoiler

Podczas rozgrywki nie. Ethan może wyjść dopiero na jednym z zakończeń pod warunkiem
że Shaun zostanie uratowany, ale jeżeli chcesz wszystkich zabić, to pewnie nie zostanie
:P

.

Spoiler

Może niekoniecznie wszystkich, Jayden zginął bo wcześniej zawsze wychodził cało. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 08:17, Ifym napisał:

Spoiler

Może niekoniecznie wszystkich, Jayden zginął bo wcześniej zawsze wychodził cało. ;D


Spoiler

No ale jeżeli chcesz się pozbyć i Madison, a Ethana zapakować do pudła to w sumie wszyscy oprócz Scotta zginą, bo dzieciak się utopi a Ethan powiesi się w więzieniu na jednym z zakończeń :P Osobiście Jaydena zabiłem tylko dla platyny; dobry chłopak był, serca nie miałem ;)

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się tak męczycie/męczyliście z tym DLC do HR? Trudne to. gdzie mam się schować na początku żeby ten gość mnie nie znalazł? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 07:32, Ifym napisał:

E: W sumie to to on głos podkładał pod niego. :D

Nie tylko głos, ale i wizerunek. Toż to pan Shelby we własnej osobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, zagrałbym w HR, w tamtym roku sprzedałem i teraz widzę jaka to była głupota. :)

Swoją drogą dziwne że ten temat ma tylko 10 stron, przecież ta gra to mistrzostwo świata, prawdziwa perełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 07:56, Ifym napisał:

Swoją drogą dziwne że ten temat ma tylko 10 stron, przecież ta gra to mistrzostwo świata,
prawdziwa perełka.

Cóż, na forum Gram.pl zdecydowanie więcej jest pecetowców ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować