Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

6-krotnie większa sprzedaż Xboksa 360 po obniżce cen

37 postów w tym temacie

Bardzo fajne zdjęcie, a po drugie dobrze że Xbox ma teraz mniejszą cenę bo sprzeda się trochę tych egzemplarzy. Moim zdaniem xkloc to sh1t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić Xklocka ale wolę kasę przeznaczyć na lepszą kartę graficzną i procek.

I tak prawie połowa gier na x''a wychodzi też na PieCa nawet z lepszą grafą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 13:57, Vagina napisał:

Chciałem kupić Xklocka ale wolę kasę przeznaczyć na lepszą kartę graficzną i procek.


I tak prawie połowa gier na x''a wychodzi też na PieCa nawet z lepszą grafą. :)



Heh, skoro wychodzą po roku to chyba zrozumiałe. ;) Zreszta z tego co widziałem to zmiany są tylko kosmetyczne. :P mogłeś kupic X-sa. Teraz komp który wystarczyłby mniej więcej na rok to GTX260-900zł, Core 2 Duo E8400- 500zł. :P Za to masz X-sa i kilka gier. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio tego X''a na tapecie. Naprawde fascynujący model ; ). Co do obniżki... Polacy się jej w ogóle nie doczekają ... oczywiście są to tylko moje przypuszczenia, a no i 100tyś innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2008 o 14:25, bartek1392 napisał:

Heh, skoro wychodzą po roku to chyba zrozumiałe. ;) Zreszta z tego co widziałem to zmiany
są tylko kosmetyczne. :P mogłeś kupic X-sa. Teraz komp który wystarczyłby mniej więcej
na rok to GTX260-900zł, Core 2 Duo E8400- 500zł. :P Za to masz X-sa i kilka gier. :P


Fakt. W przeciwieństwie do proca czy karty ikspudło się nie zestarzeje, przynajmniej na razie. Niby wszystko super ale ceny gier mnie dobijają... 200zł< za produkcje to tak jakbyś co 4 gry kupował nową konsole...
Poza tym wymieniony konfig to bardziej dwa lata bez zmian, a nie rok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że Microsft specjalnie chciał jeszcze naiwnym ludziom opchnąć Arcade którego w ogóle nie opłaca się kupować ponieważ nie posiada twardego dysku który się przydaje...i to bardzo.

Aż tak zalegały w magazynach? Najwyraźniej tak.

Oczywiście takie przyciąganie klientów takimi metodami to nic złego ale takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marek a co to jest brak sprzedaży? Sprzedaż utrzymuje się na stałym poziomie ostatnio, ale MS postanowił sięgnąć po nowych klientów czyli tych dla których cena była nie do przezwyciężenia. X360 jest bez wątpienia najlepiej sprzedającą się konsolą na rynku, ma najwięcej świetnych gier, świetny system online któremu towarzyszy kupa usług, elektroniczna dystrybucja. Przed sezonem świątecznym to normalne, obniżka ceny maszynki żeby robiła jeszcze więcej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 15:06, Voii napisał:

Fakt. W przeciwieństwie do proca czy karty ikspudło się nie zestarzeje, przynajmniej
na razie. Niby wszystko super ale ceny gier mnie dobijają... 200zł< za produkcje to
tak jakbyś co 4 gry kupował nową konsole...
Poza tym wymieniony konfig to bardziej dwa lata bez zmian, a nie rok:P



Te ceny gier to ty chyba z gram.pl bierzesz co? :) W innych sklepach i na allegro gry w dniu premiery na X360, oczywiscie nowe kosztują 160zł, a po jakimś miesiącu możesz juz kupic po 120zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować