Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

6-krotnie większa sprzedaż Xboksa 360 po obniżce cen

37 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2008 o 15:37, bartek1392 napisał:

> Fakt. W przeciwieństwie do proca czy karty ikspudło się nie zestarzeje, przynajmniej

> na razie. Niby wszystko super ale ceny gier mnie dobijają... 200zł< za produkcje
to
> tak jakbyś co 4 gry kupował nową konsole...
> Poza tym wymieniony konfig to bardziej dwa lata bez zmian, a nie rok:P


Te ceny gier to ty chyba z gram.pl bierzesz co? :) W innych sklepach i na allegro gry
w dniu premiery na X360, oczywiscie nowe kosztują 160zł, a po jakimś miesiącu możesz
juz kupic po 120zł. :)



Ps. Zachęcam do oglądania trailerów Far Cry 2. To na X360 wygląda jak Crysis na Very High. do tego jest o wiele bardziej dynamiczny. Już na trailerach widac świetny klimat. Pogromca Crysisa!!!

Ps2. A konsola to co najmniej jeszcze 4 lata bez zmian. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 15:31, scyzor napisał:

X360 jest bez wątpienia najlepiej sprzedającą się konsolą na rynku

Powiedz to Amerykanom, którzy zapisują się w sklepach na listy po Wii na miesiąc naprzód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konsole-granie, filmy, ogolnie rozrywka
PC-praca, filmy, strategie :P
mnie nie stać na super kompa do grania, a słabego nie będę kupywał bo nie zdzierżyłbym tego gdyby odrazu mi gierki na maksymalnych detalach cięło, dlatego lepiej kupić konsole - granie na maks detalach bez cięcia (no może w niektórych grach się zdarza ale to rzadkość).
a co do current genów to jeszcze nie posiadam takiego więc z niecierpliwością wyglądam obniżek w Polsce.
Chociaż wolałbym PS3 na której to jest więcej gier w które też można pograć i nie zabijać tabunów stworów, ludzi itp
bo to już mnie tak nie jara jak "kiedyś". Może i szkoda.. :P
Ale chyba jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli liczba ludzi na XBL wzrośnie :P pewnie podwoi się liczba 12-latków którzy okupują czołówki leaderboard''ów ale co tam :P

Ja na razie zapisałem się na listę po Mario Kart XD w końcu jest moje :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja myślałem, że ten kto chce mieć x360 już dawno go sobie kupił. A tu jednak nieeee. Xbox cały czas się dobrze sprzedaje. I myślę, że taka sprzedaż długo się utrzyma bo się gwiazdka powoli zaczyna. Mi komputer wystarcza na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obniżka cen to tylko sposób na wprowadzenie nowych partii do sklepów... swoją drogą wersja arcade może i jest badziewna ale... gdyby nie ona(i jej odpowiednik bez HDMI czyli chyba core) na X''ie też by istniała konieczność instalacji niektórych gier tak jak na PS3... co prawda gdyby się je jednak instalowało sporo gier byłoby bardziej rozbudowanych ale bez niej X''a ciągle możemy nazwać konsolą choć i tak granica konsola-PC (patrząc na PS3) polega tylko na tym że PC to układ otwarty(istnieje w nim możliwość zmiany podzespołów na inne) a konsole to układ zamknięty(jeżeli już coś wymieniamy to na takie samo jak było tylko że nowe)(aha... chodzi tu tylko o części... programy itp. to już inna sprawa...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było kupić ArcadE za około 500 zł to napewno bym kupił, bo w tej cenie jest przenośna konsolka np. PSP czy NDS no i co by zrobiło SONY, bo 1,399, a 500 to wiadomo kto co wybierze. S musi cosik zrobić, albo poprostu zginie marnie, napewno nie odrazu, ale powoli, i boleśnie, bo kto będzie chciał kupić konsole 3x droszą, i do tego gry gdzieś po 199,- na Xa są tańsze, może nie nowe premierowe, ale szybciej tanieją, a w All...o są bardzo tanio, tak że każdy kto przeliczy wybierze opcje tańszą, i wcale nie gorsza <nie mówię tu o fanach S czy X> bo napewno na cene nie patrzą, ale ja osobiście wolę kupić konsole która będzie tania, a nie że cena 1,500, i przy zakupie 6 lub 7 gier wyniesie mnie 3,000. M$ wie co robi, lepiej konsole sprzedać po kosztach, a zarabiać na grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 20:34, ziptofaf napisał:

199 $ = ok. 450 zł. Tak niskiej ceny to ja się nigdy nie spodziewałem!
No to pora dokupić sobie Xbox-a do kolekcji, jak sprzedają tak tanio :)


W przeliczeniu tyle wychodzi i jest to cena wręcz cudowna :) Ale jak znam życie to dziesiątki przeciwności i chęc zysku sprzedawców sprawią, że jednak ta cena bedzie wyższa pewnie z 30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 21:18, Piotrekgościu napisał:

Byłoby świetnie gdyby tyle kosztował, ale znając zaradnośc naszych kochanych sprzedawców
i pewnie ze 100 rzeczy, które staną na drodze, w Polsce Xbox bedzie kosztował z 30% więcej...


Wiesz, taki Radeon HD4850 też kosztuje 199$, a w Polsce sprzedaje się go za 450 zł. Trzeba być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2008 o 21:19, ziptofaf napisał:

Wiesz, taki Radeon HD4850 też kosztuje 199$, a w Polsce sprzedaje się go za 450 zł. Trzeba
być dobrej myśli :)


Staram się :) Bo dzięki tej cenie wiedziałbym już co chcę pod choinkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą popyt na Wii, kręci się wokół "ruchu", a tak naprawdę czujników ruchu, które są zaimplementowane w kontrolerach. Sixaxis do PS3 też czujnik ruchu posiada i ? I nic - mało gier z tego korzysta, bo Sony wie że to się tak nie sprawdzi super. Mało jest dodatkowo wciąż gier na Wii, które ów ten kontroler ruchu wykorzystują - serio, wystarczy się przyjrzeć, większość to tylko porty. Wii fajne jest, ale tak bardzo jak kiedyś sam chciałem posiadać, tak szybko też się jego pozbyłem.

Dodatkowo polecam wypowiedź Przystojnego Toma i Jąkającego się Craiga na temat Wii:
http://www.gametrailers.com/player/33664.html
( proszę nie banować linka )

No i co do samego tematu. Tak - czekam na obniżkę cen w Polse. Na drugą zresztą obniżkę, bo pierwsza dość znacząca była na początku tego roku. Xbox 360 to kawał dobrej maszyny do grania, tylko pytanie pozostaje na jak długo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, to się Amerykanie na X360 rzucili ;-)

W sumie taka sytuacja jest zrozumiała. 199 dolarów za co prawda podstawową wersję, ale mimo wszystko - konsole 7 generacji to naprawdę świetna cena. Teraz już większość będzie mogła sobie pozwolić na zakup Xboxa 360, bo cena na obecnej granicy jest cholernie kusząca. Gdyby w Polsce był za tyle, to śmiało bym go kupił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować