Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe zdjęcia nowej body dublerki Lary Croft

59 postów w tym temacie

Według mnie jest ładniejsza niż Angelina Jolie. Ciekawe czy grała już w filmach z wyższym zalecanym wiekiem dla widzów. :D

Ps. Fajny skrót (NSTWWYGIITSRAY).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej twierdzę, że Karima była ładniejsza, ale przekonuję się do tej pani - nie da się ukryć, że jest ładna i w sumie... to już nie będę narzekał, że wywalili Karimę ;)
Jeszcze tylko przekonać się do Underworlda i można znów robić maślane oczy do Lary xD
Trzy ostatnie zdjęcia są świetne. A skrót jest jeszcze lepszy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jest ładna i taka "naturalna", nie jakaś wypicowana na maksa lala. Dla mnie może być, bo i tak grając w TR widzę jej tył, aaa, właśnie, jak ona prezentuje się z tyłu, bo to mnie ciekawi? ^^ Ale i tak nigdy i nic nie przebije Angeliny Jolie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 22:35, Vojtas napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=9aOr-azbzMY

Tu jest lepsza jakość. Alison ponieważ jest gimnastyczką jest IMO bezkonkurencyjna. Karima
była świetna, ale zbyt miła jak na Larę.


Nowa reaLara bardziej pasuje do tej growej. I pod względem psychicznym jak i motorycznym. Poza tym niezła z niej laska:P mrałłłł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem filmik na..., no wiecie gdzie :) Zgadzam się z Vojtasem, Karima była naprawdę niezła, ale miała zbyt miły wyraz twarzy, natomiast Allison pasuje idealnie, zwłaszcza to jej "Larowskie" spojrzenie :P No i jest piękna oczywiście ;) Uff, mogę spokojnie oglądac te zdjęcia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować