Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe zdjęcia nowej body dublerki Lary Croft

59 postów w tym temacie

Nowa Lara czyli Alison Caroll jest lepsza od Karimy. Karima byla zbyt slodka. Alison nie dosc ze trenuje gimnastyke to mówi z taka gracja jak Larcia po prostu Alison i Angelina sa jak do tad najlepszymi modelkami ;)
diablo50 na 4 zdjatku jest jej kolano bo ona jest w pozycji kucaco-siedzacej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO jeśli chodzi o jej wygląd to niestety muszę się zgodzić z CormaCcinim z CDA - jedyne co ma podobnego do Lary to te dwa melony. Nic pozatym. Karima była lepsza ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 00:57, Galder Grasfiord napisał:

Jesli chodzi o jej wygląd, wystarczy rozejrzec się dookoła. Na ulicach, po których chodzicie
jest mnóstwo podobnych lub i ładniejszych dziewczyn, więc o czym tu mówic.


A mi to właśnie się w niej podoba. W miarę naturalna, nie sprawiająca wrażenia, jakby mogła wygrać konkurs piękności, a do tego całkiem atletycznie zbudowana... Zgadza się z polityką Crystal Dynamics, które postanowiło uczynić Larę bliższą rzeczywistości... Wprawdzie wciąż daleeeeeeeeeeką od tego celu, ale bliższą.

Poza tym, miło raz na jakiś czas, po tych wszystkich modelkach i hostessach z targów, zobaczyć kobietę, na którą po prostu miło popatrzeć, a nie jakieś plastikowe monstrum ze snów gimnazjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Allison Carroll dużo bardziej pasuje do Lary od poprzedniej... pani. Prezentuje się dużo lepiej, a na filmiku było widać, że ruchy "growej" Croftówny też opanowała bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 23:34, diablo50 napisał:

Czy na 4 zdjęciu widzę ''''to'''' co widzę ? xD


Dokładnie. Mam jakieś przewidzenia, czy jednak modelce na czwartym zdjęciu czegoś brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 09:09, DJ Szlafrok napisał:

> Czy na 4 zdjęciu widzę ''''to'''' co widzę ? xD

Dokładnie. Mam jakieś przewidzenia, czy jednak modelce na czwartym zdjęciu czegoś brakuje?


Wręcz przeciwnie, maż aż nadmiar. Na przykład tu wyskoczyło... kolano ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 09:21, BibliotekarzSid napisał:

Wręcz przeciwnie, maż aż nadmiar. Na przykład tu wyskoczyło... kolano ;) .


O kurczę, w życiu bym nie przypuszczał, że to kolano. ;- ) Jakiekolwiek były moje wyobrażenia, pani Allison musiałaby być... płaska. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować