Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Warhammer Online - forumowa gildia

82 postów w tym temacie

Albo mi się przewidziało ale nazwa Malleus Maleficarum jest na stronie warhammer przełęcz czarnego ognia. Albo ktoś z tąd tam założył posta, albo ktoś podpatrzył taką nazwę i napisał ją tu. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 21:11, MaTTi_94 napisał:

Albo mi się przewidziało ale nazwa Malleus Maleficarum jest na stronie warhammer przełęcz
czarnego ognia. Albo ktoś z tąd tam założył posta, albo ktoś podpatrzył taką nazwę i
napisał ją tu. :O


albo poprostu mial w szkole historie i wie co to inkwizycja... skojarzenia z WH imperium na miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 21:20, EmperorKaligula napisał:

> Albo mi się przewidziało ale nazwa Malleus Maleficarum jest na stronie warhammer
przełęcz
> czarnego ognia. Albo ktoś z tąd tam założył posta, albo ktoś podpatrzył taką nazwę
i
> napisał ją tu. :O

albo poprostu mial w szkole historie i wie co to inkwizycja... skojarzenia z WH imperium
na miejscu ;)


Albo gral w wowa na Burning Legion :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 21:21, GoldOx napisał:

Albo gral w wowa na Burning Legion :-)


Wystarczy wrzucić "Malleus Maleficarum" do wyszukiwarki na WoW Armory, by przekonać się, że nazwa wcale nie jest tak unikalna ;).
Z innych, ciekawych np: "The Dominion".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyjdzie że Axe Bite Pass i Order to szukać Talilira :D bez gildii trochę nudniej :P a jak inny serwer no to cóż znajdę sobie jakaś sam ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie do ciebie odezwe! ale jeszcze niemam warhammera ;( ;( ;( ;/
bo zamowilem tez wiedzmin update a jego premeiora jest opozniona wiec wysylka mojego Warhamcia tez sie opoznila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale sprawy losowe nieco wybiły mnie z rytmu ;/ Podsumujmy co mamy:

Na moim gramsajcie udzielono 41 głosów. 25 głosów przypadło na Order,16 na Destruction. Na serwer typu core przypadło 26 głosów, na open RvR 3 głosy, RP to 6 głosów i open RP również 6.

Jeśli chodzi o forum, zrobił się tu lekki bałagan, a nie wszyscy udzielali kompletu odpowiedzi. Mamy jednak 7 głosów na Destruction i 12 na Order. Na serwery typu core przypadło 11 głosów, na pozostałe typy po 2 głosy.

Propozycji nazw nie padło wiele, jednak za jedną opowiedziało się kilka osób. Jest to Malleus Maleficarum.

I teraz jedna sprawa: sam jeszcze przez kilka dni nie będę zbytnio obecny w grze. Jeżeli ktoś jest w stanie, proszę przejąć pałeczkę i założyć gildię. Powyższe głosy wskazują, że należy wybrać w miarę wolny serwer typu core oraz obrać stronę Orderu. Jeżeli nikomu się to nie uda, myślę że na dniach zrobię to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Um.... LordzieFeet żyj ! : P
Jeszcze możemy założyć tę gildię : )
Ostatnio dużo nie grałem, mam 2 postacie po 11 Rank, ale mogę zacząć od początku : )

BTW. Kto ma najwięcej godzin gry dziennie ?:>
-Ja :P Sobota i Niedziela - prawie 16H gry na dobę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie niech ktos odzyje i zakladajmy gildnie.
Ja wogole nie gralem bo jeszcze nawet warhammera niemam XD.
Co taka cisza sie zrobila w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować