Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Warhammer Online - forumowa gildia

82 postów w tym temacie

Hmm, z góry przepraszam, ze ja tak offtopa sadzę.
Aktualnie gram w WoWa (w zsadzie od kilku lat) i jakoś mnie nie kręci kolejny dodatek. Lubię PvP. Do tego podoba mi się klimat i lore Warka.
No i tutaj pojawia się mój dylemat, czy warto przerzucić się na Warhammera?
--
Proszę nie kierować się cyferkami przy moim nicku, nie określają one mojego wieku :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 15:12, johnnybravo15 napisał:

Hmm, z góry przepraszam, ze ja tak offtopa sadzę.
Aktualnie gram w WoWa (w zsadzie od kilku lat) i jakoś mnie nie kręci kolejny dodatek.
Lubię PvP.
No i tutaj pojawia się mój dylemat, czy warto przerzucić się na Warhammera?
--
Proszę nie kierować się cyferkami przy moim nicku, nie określają one mojego wieku :>


Wydaje mi się że jak najbardziej, tutaj masz strefy RvR na których expisz. Masz 4 Tiery: w pierwszym masz mala strefe PvP (do 10lvlu) w drugim masz wieksza (od 11lvlu) az tak do 40. Posiadasz 2 paski z expem jeden od questow i rosnie ci normalny lvl drugi zas to twoje dosw w walce PvP im wiecej ludzi zabijasz tym bardziej rosnie ci renoma, maksymalna renoma to 80 a max lvl postaci to 40 - za renomke mozesz kupowac itemy (zbroje,miecze itd)... masz 3 peiringi i na kazdym mozesz sie przemieszczac HE vs DE, Chaos vs Order, Da greenz vs Dwarfs. Mozliwosci jest mnostwo mnostwo... bardzo mile jest to ze samemu raczej malo zdzialasz musisz liczyc na dobre zgranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc tak ja będę grał sam nie wiek kim jeszcze mam straszny dylemat chciał bym zagrać
Goblin Squig Herder lub Sorceress to ze złej strony a z Dobrej White Lion lub Witch Hunter no i nie wiem na kogo się zdecydować ale myślę, że wypadnie na Goblina a serwer RVR nie ważne jaki ale na pewno RvR

20080915213940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Bede grał Sojuszem ! :D
Najprawdo podobniej Imperialnym Witch Hunterem :)
A co do servera to trzeba sie ugadac i go zaludnic polakami tak jak w przypadku Burrning LEgion i wowa :)

ale ja popieram raczej Core niz Open.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 13:27, Raven0 napisał:

Ja Bede grał Sojuszem ! :D
Najprawdo podobniej Imperialnym Witch Hunterem :)
A co do servera to trzeba sie ugadac i go zaludnic polakami tak jak w przypadku Burrning
LEgion i wowa :)

ale ja popieram raczej Core niz Open.


Chyba kpisz burning legion to był żal ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a Jeszcze jedno

ten Core Karak Eight Peaks z tego co sie orientowalem na forach pewnych. jEst juz teraz Podczas Beta testow tak naladowany ludzmi ze sa straszne kolejki a Ilosc miejsc jest teraz rowna 2/3 co bedzie po premieze. A kolejki na serwer siegaja 3-4 godzin czasem nawet wiec 1/3 wiecej nam niepomorze.Takze ja bym niebyl zabardzo za tym serwerem.

Ja popieram dalej Core :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś już jest spokój z Karak Eight Peaks przez cały dzieni nie było kolejek.Widocznie puźcili servy na maxa bo wczoraj 2/3 przepustowości serva bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serwer? Axe Bite Pass myślałem że będzie to pierwszy który do pełna się zapełni ale jednak nie :D Karak-Norn chyba jeszcze taki mało zaludniony jest :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieczorkiem zrobię małe podsumowanie, zostaną podjęte decyzje z cyklu "co, gdzie i jak?" :) Póki co można jeszcze się zgłaszać z swoimi głosami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że jeszcze nie zaczeliście grać więc wtrące swoje 3 grosze a mianowicie, polecam wam serwer Karakh Eight Peaks - sam na nim gram, ale polecam głównie ze względu na to, że jest zawsze z kim grać, zawsze nawet teraz są ludzie do queszczenia na startowych lvl''ach, tak więc napewno nie będzie nudno. Ludzie potrafią się organizować w większe starcia - tak jak wspomniany przez mnie w innym temacie -potężna masakra w Troll Country dla ludzi 11-20. Sam wybrałbym open rvr, ale grając tam godzinke zrezygowałem głownie dlatego, że brakuje na nim ludzi, pustki - może dopiero jutro się troche zaludni, nie wiem, zobaczymy. Chociaż sam rvr dużo się od core nie różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy się zgłaszam na 100% jako chętny, ale na wszelki wypadek bo w sumie jakąś fajną gildię warto mieć :):

Strona: Order;
Klasa: Bright Wizard

Serwer: Generalnie się dostosuje. W becie grałem na World Edge Mountains, więc z sentymentu stawiam na ten. Ale tak jak mówię, to akurat ma drugorzędne znaczenie. Na każdym będzie się grało fajnie, conajwyżej troszkę inaczej :).

Nazwa: Ja proponuje powrót do klasyki i nazwy, którą wymyśliliśmy dla WoW-owej gildii jeszcze na forum CDP, czyli CotDP => Clan of the Dark Penguin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować