Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2009 o 22:25, Vernio napisał:

Heee? Nie skapowałem.xD Przecież każdy odcinek to jedno miasto. Tylko ,że ludzie przyjeżdżają
z rożnych miast.

Bzdura. W każdym odcinku montują fragmenty ze wszystkich miast. Spójrz tylko na stroje jury, a także kształty teatrów/scen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 22:25, Vernio napisał:

Heee? Nie skapowałem.xD Przecież każdy odcinek to jedno miasto. Tylko ,że ludzie przyjeżdżają
z rożnych miast.


Mylisz się, Zwróć uwagę, że Wojewódzki w ciągu jednego odcinka ma 3 inne koszulki na sobie... Niby Odcinek z Gdańska , a puszczają w nim wykonwaców którzy byli w katowicach lub też gdzieś indziej , Kapujesz ?

Dnia 17.10.2009 o 22:25, Vernio napisał:

To ci z podwórka?


Chyba tak, 7 ich było

Edit: Miklak mnie wyprzedził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 22:34, StaryCapiur napisał:

> Heee? Nie skapowałem.xD Przecież każdy odcinek to jedno miasto. Tylko ,że ludzie
przyjeżdżają
> z rożnych miast.

Mylisz się, Zwróć uwagę, że Wojewódzki w ciągu jednego odcinka ma 3 inne koszulki na
sobie... Niby Odcinek z Gdańska , a puszczają w nim wykonwaców którzy byli w katowicach
lub też gdzieś indziej , Kapujesz ?


Oo. Ja nie zauważam takich rzeczy.:P Nie wpatruje się w jury ani na scenę, gdy praktycznie i tak oglądam jednym okiem.xD Głupie to trochę jeśli na początku odcinka mówią niby o mieście w jakim są...

Dnia 17.10.2009 o 22:34, StaryCapiur napisał:

> To ci z podwórka?

Chyba tak, 7 ich było


Mnie jakoś nie zachwycili. Choć źli oczywiście nie byli.


A nie powiedziałeś jak zdobyłeś bilet! Są gdzieś w sprzedaży czy tylko po znajomościach można się dostać?

Naprawdę mnie ciekawi ile taki bilet na finał może kosztować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2009 o 22:41, Vernio napisał:

A nie powiedziałeś jak zdobyłeś bilet! Są gdzieś w sprzedaży czy tylko po znajomościach
można się dostać?


Bilet dostałem za darmo po znajomości. Występowała tam pewna grupa Capoeiry, i tak się składało że To był występ sekcji do której uczęszcza moja koleżanka, więc jeśli chodzi o koszty to Ci nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w dzisiejszym odcinku najbardziej zmiótł komentarz Prokopa jak go ta grupa muzyczna (nie pamiętam nazwy) podniosła - ''Poje*ane dzieciaki!'' ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 23:09, rafisport napisał:

Mam nadzieję, że nikt tego jeszcze nie wrzucał...

http://www.youtube.com/watch?v=iclrzPeE61U&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=9wcg6VWW7LE&feature=related

Jest to występ półfinałowy i finałowy zwycięzców Duńskiego Mam Talent. Wg mnie biją całą
naszą pierwszą edycje na głowę...


Ja piernicze, Genialne, Genialne ! i w 100 % zgadzam się z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam że publika też jest montowana. Dostałem przed chwilą link, z dzisiejszego odcinka , na którym Właśnie widzę siebie, a w ogole nie było mnie na tym występie : ) ( Występ Tych dziewczyn Salake, jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 23:36, StaryCapiur napisał:

Dodam że publika też jest montowana. Dostałem przed chwilą link, z dzisiejszego odcinka
, na którym Właśnie widzę siebie, a w ogole nie było mnie na tym występie : ) ( Występ
Tych dziewczyn Salake, jakoś tak)



Jak można zmontować publiczność.O-o Co wycinają scenę i dodają do innej widowni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2009 o 23:50, Vernio napisał:

Jak można zmontować publiczność.O-o Co wycinają scenę i dodają do innej widowni?


Być może, nie znam się na tym.. Albo Widownie dodają do występu ? może mieli skąpą publiczność, trzeba zapytać Tvn : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 23:53, StaryCapiur napisał:


> Jak można zmontować publiczność.O-o Co wycinają scenę i dodają do innej widowni?


Być może, nie znam się na tym.. Albo Widownie dodają do występu ? może mieli skąpą publiczność,
trzeba zapytać Tvn : )



Ale przecież widownia by nie współgrała z sceną. Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. Kiedy siebie widziałeś? W czasie występu czy może przed albo po nim? Może zrobili myk ,że pokazali widownie z jednego miejsca, bo na serio mieli mało ludu, a potem występ z innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2009 o 00:59, Vernio napisał:

Ale przecież widownia by nie współgrała z sceną. Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.
Kiedy siebie widziałeś? W czasie występu czy może przed albo po nim? Może zrobili myk
,że pokazali widownie z jednego miejsca, bo na serio mieli mało ludu, a potem występ
z innego.


Nie powinienem sie widziec bo nie było mnie na tym wystepie, to co było dzisiaj pokazywane było zupełnie z innego miasta, niz w ktorym ja siedzialem na publiczności. Więc widownia musialabyc pokazywana z miasta innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówią nam że będzie casting z Warszawy a występy są z różnych miast. I to mieszają miasta od wcześniejszych odcinków. Wczoraj był występ z Poznania, może i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak usłyszałem, że Luntek jest, to myślałem, że padnę xD A ta nosowo-sznurkowa sztuczka Dominika jest naprawdę oryginalna i wymaga niesamowitego talentu. Powiedziałem kumplom o tym, zaciekawiło ich i sami nitkę przeciągnęli przez nos bez większego wysiłku. Naprawdę masz talent Dominiku... (ja pier...)

Btw, ta edycja jest imo do bani, choć oglądałem bardzo mało. Jakoś ogólnie przestał mnie ciekawić ten program. Żałosny Prokop, sztuczna Foremniak, sprzedajna Chylińska, nudne "talenty", za dużo śpiewaków i gówniarzów, jedynie Wojewódzki trzyma jako taki poziom. Czyli praktycznie zerowa motywacja do oglądania tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dzisiejszy odcinek był spox.

Kojarzy ktoś piosenkę z końca programu ? Wtedy gdy pokazywali kogo ujrzymy w następnym odcinku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować