Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2009 o 12:52, Woko11 napisał:

Kiedy wszedł na scenę, to myślałem, że jakaś dziewczyna weszła. Nie wiem czym się ci
jurorzy zachwycili. Tym, że śpiewał po francusku? Dopiero wczoraj w jakiejś gazecie przeczytałem,
że jego głos to bardzo rzadki mezzosopran czy cuś. No i super. To ma być talent? Że urodził
się z takim, a nie innym głosem? Ehhh...



OMG. Chciałem napisać ,że to nie realne, co pisze w tej gazecie, ale włączyłem Wikipedię i oczom nie wierzę. Mezzosopran jest niższy od normalnego sopranu.O-o A nauczycielka od muzyki w gimnazjum mówiła ,że mezzosopran jest wyższy od sopranu.-.- Hmm. U facetów to może i rzadki taki głos.
A co do tego pytania o talent, to chyba tak. Myślę ,że każdy, kto ma jakiś talent urodził się z predyspozycjami do niego.

Powie mi ktoś wreszcie co on śpiewał?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, jak nazywa się utwór wykorzystany przez eee tego faceta z kijami? W dzisiejszym odcinku oczywiście. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się coś kojarzyło, że to z Matrixa. :P Dzięki. A jakby ktoś chciał tytuł - Don Davis - Neodammerung.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat się kończy, te dwa kastraty przeszły do finału. Jestem zniesmaczony, dobrze chociaż że Patenciarz przeszedł. Adrianna nie przeszła, bo jest gruba i brzydka (ale bardzo ładnie śpiewa), a na tych dwóch kastratów lecą rozhihotane siksy i mają gro głosów na wejściu, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 22:02, KannX napisał:

Świat się kończy, te dwa kastraty przeszły do finału. Jestem zniesmaczony, dobrze chociaż
że Patenciarz przeszedł. Adrianna nie przeszła, bo jest gruba i brzydka (ale bardzo ładnie
śpiewa), a na tych dwóch kastratów lecą rozhihotane siksy i mają gro głosów na wejściu,
taka prawda.

Na pewno wole ich niż nudnych standardowych śpiewaków. Jak jesteś mądry weź tak zaśpiewaj, może to nietypowe jak oni śpiewają, ale rzadko spotykane. Mają talent i tyle. Może zazdrościsz, że te tak zwane "siksy" lecą na nich a nie na ciebie?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że przeszedł patenciarz, dla mnie jego występ był genialny, był on moim faworytem, jednakże nie jestem zbytnio zadowolony z braci którzy zajęli 1 miejsce, w finale wolał bym zobaczyć rowerzystę bo również mnie mile zaskoczył a zastawiałem się co pokarze w finale i był negatywnie nastawiony na jego występ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i ładnie śpiewają, ale w dzisiejszym odcinku nie pokazali nic szalonego. Coś ostatnio wszyscy "singerzy", którzy byli uznawani za faworytów źle dobierają muzykę do swoich występów...moim zdaniem zamiast braci do finału powinien awansować rowerzysta. Trochę mi go żal. Bardzo mnie dzisiaj pozytywnie zaskoczył. Nie sądziłem, że da się zrobić tak ciekawy występ, używając roweru. No a Patenciarz...wielka klasa. To co robił było niesamowite. Na razie jest moim faworytem do wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 22:35, rafisport napisał:

Może i ładnie śpiewają, ale w dzisiejszym odcinku nie pokazali nic szalonego.

Ciekawe jak podczas takiej poważnej muzyki można zrobić coś szalonego ? Oo -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrze ,że przeszli. Byli najlepsi w tym odcinku. Nie liczę gościa na rowerze, bo nie obejrzałem jego występu.:/

PS: Moje pytanie było na czacie z nimi.xDD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 22:41, Vernio napisał:

PS: Moje pytanie było na czacie z nimi.xDD :P

Hmmm... na jakim czacie, jeżeli można wiedzieć, bo ja ostatnio nie w temacie. ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 22:44, Albii napisał:

> PS: Moje pytanie było na czacie z nimi.xDD :P
Hmmm... na jakim czacie, jeżeli można wiedzieć, bo ja ostatnio nie w temacie. ; p


Po każdym odcinku o 22:00 jest czat ze zwycięzcami, na Onecie. Moderowany oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 23:55, MamDowna napisał:

kazdy potrafi spiewac jak te dwa noobki. falset wyciagne nawet ja ;)

To idź na casting, jak taki mądry i zaśpiewaj. :] Czekam na pozdrowienia dla gramu ze sceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: nie tym tonem.
po drugie: naprawde sadzisz, ze nie mam juz kogo pozdrawiac?
po trzecie: zdobycie miedzynarodowej slawy poprzez taki program jak mam talent? zenada
po czwarte: na cholere mam spiewac falsetem skoro mnie to w ogole nie rajcuje? wole swoj baryton :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 22:08, Gordon92 napisał:

Na pewno wole ich niż nudnych standardowych śpiewaków. Jak jesteś mądry weź tak zaśpiewaj,
może to nietypowe jak oni śpiewają, ale rzadko spotykane. Mają talent i tyle.


Prawdziwy facet śpiewa growlem. Koniec kropka.

Dnia 07.11.2009 o 22:08, Gordon92 napisał:

Może zazdrościsz,
że te tak zwane "siksy" lecą na nich a nie na ciebie?


Lecą lecą i siksy i starsze, o to się nie bój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to, bo np: jak ktoś powie: "potrafię strzelić casillasowi gola z wolnego główką" to nie uwierzę. Po za tym to chyba jesteś jakiś przewrażliwiony, bo ja do Ciebie zwracam się normalnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować