Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2009 o 16:23, Vernio napisał:



O. Widzę ,że nie tylko mi się podobał występ gościa z akordeonem.:D Niestety nie daję
mu dużych szans.:/ Chociaż mając za rywali takie osoby, jak Żaklina nie jest w całkowicie
straconej pozycji.


No co ty, akordeoinista ma duże szanse na zwycięstwo. Ma gość talent, słabą konkurencje. Z pewnością przejdzie do finału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 18:27, Orion napisał:

ciacho
No co ty, akordeoinista ma duże szanse na zwycięstwo. Ma gość talent, słabą konkurencje.
Z pewnością przejdzie do finału.


Dobra napisałem tego posta na wyrost:P Nie wiedziałem, kto jest w następnym półfinale, a akordeon to raczej niezbyt popularny instrument. Ale teraz patrząc na jego konkurencję to ma duże szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę liczyłem, że przejdzie ta dziewczynka (fanka Chylińskiej) ;/. Ale ta babka co śpiewałą też dobra i jednak zasługuje na uczestnictwo w finale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 19:39, Sebuuu98 napisał:

Trochę liczyłem, że przejdzie ta dziewczynka (fanka Chylińskiej) ;/. Ale ta babka co
śpiewałą też dobra i jednak zasługuje na uczestnictwo w finale ;)


Programem specjalnie się nie emocjonuje, ale z racji tego żona ogląda jestem czasem zmuszony to obejrzeć(choć specjalnie się przed tym nie bronię)
I powiem że Agata (ta od Chylińskiej) była najlepszą uczestniczką jaką do tej pory zobaczyłem w programach tego typu. Ma naprawdę oryginalną barwę głosu. Mimo tego iż ostatni występ był słabszy niż ten na castingu, zasługiwała na to by przejść dalej. Ale kto wie...może wyjdzie jej to na dobre gdyż w przyszłości nie będzie kojarzona jako ta z MAM TALENT, i osiągnie coś więcej na własny rachunek bez zbędnej łatki. a z takim głosem osiągnie wiele na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na Anie, oby w finale wybrała jakąś dobrą piosenkę, najlepiej w stylu tej z castingów :) bardzo podoba mi się jej śpiew, jako osoba też fajna ;P Dobra koniec.
Co do tego Madoxa to wydaje mi się, że mógłby nawet wygrać ten program. I obawiam się, że niektórzy głosujący bardziej patrzyli na jego wygląd niż na śpiew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 19:55, kedzior141 napisał:

Ja liczę na Anie, oby w finale wybrała jakąś dobrą piosenkę, najlepiej w stylu tej z
castingów :) bardzo podoba mi się jej śpiew, jako osoba też fajna ;P Dobra koniec.
Co do tego Madoxa to wydaje mi się, że mógłby nawet wygrać ten program. I obawiam się,
że niektórzy głosujący bardziej patrzyli na jego wygląd niż na śpiew.


No wiesz. Madox ma naprawdę niezły talent i na pewno ktoś go niedługo przejmie (jeśli nie przejął).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ta Agata miała bardzo fajną barwę głosu i była oryginalna. Większość śpiewających uczestników wybierała repertuar, w którym mogą się popisać, jak to oni nie wyciągną głosu. Natomiast Agata zaśpiewała naprawdę fajny rok i żałuje, że nie przyszła. Na szczęście przeszli Kruk i Blacha - moi drudzy faworyci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się dosyć dużo osób wczoraj podobało, ale najbardziej ta agata, kruk i blacha oraz Anna Teliczan.Co do tej agaty to ja myśle tak jak Orion, że ma fajną barwe głosu i że zaśpiewała fajny rock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem że przejdzie DMC crew. Oni są inni i nie robią tego co możemy zobaczyć gdzie indziej niż tylko w mam talent. Szkoda, że nie przeszli dalej, teraz to już będą zupełne nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tymczasem Wy drodzy internauci chcecie powołać kolejną komisję sejmową, która wrzuci mnie do więzienia, bo Madox nie przeszedł do finału..." Cytat autorstwa Wojciecha Iwańskiego.

Wiedziałem. Nadal uważam ,że Kuba specjalnie wybrał Kruka i Blachę.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 20:33, Vernio napisał:

Wiedziałem. Nadal uważam ,że Kuba specjalnie wybrał Kruka i Blachę.;]

Ta, miał wybrać przypadkowo, jak zawsze.
Teorie spiskowe internautów rozbrajają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki dobry był dzisiaj odcinek, takie stężenie talentu na metr kwadratowy, a taki werdykt. Do wyrostka oczywiście nic nie mam, chociaż by widział kogo innego na jego miejscu, ale to, że Martines przeszedł?! ile śpiewaków w finale jest ? Cztery osoby na dziesięć ? Taa... po co przepuszczać kogoś kto w końcu robić coś innego i robi to dobrze ? -.- Po za tym widać, że dobry chłopak, bo ma takie same buty jak ja z tego co widziałem. ;>

Czy dobrze mi się zdawało, że Paranoid Black Sabbatch leciał podczas zapowiedzi Martinesa ?

Kojarzy ktoś piosenki z zapowiedzi Molo i Frodo ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 21:44, noobie napisał:

Program się już skończył?


Głupie pytanie.

Co do dzisiejszego odcinka to tak:
Zaskoczyło mnie to,m że ta piosenkarka nie zajęła pierwszego miejsca (i tak za nią nie byłem), przy wymienieniu kolejnych 2 "podmiotów" szczęka mi nie co opadłą (chodź ta piosenkarka moim faworytem nie był) ale też się bardzo ucieszyłem bo moim faworytem był ten z Filipin, jego występ był extra. Najbardziej mi się podobał spośród wszystkich odcinków występ jego i patenciarza, wysłął bym nawet na niego sms-a ale gdyby kosztował 1,22 a nie... 3,66 ^^.
Pierwsze miejsce mnie mega zaskoczyła, po prostu mnie zszokowało, nie chciałem, żeby on przeszedł gdy dowiedziałem się, że występuje na całym świecie, bardziej się to należało tej piosenkarce bo ona pracuje w sklepie i śpiewa tylko dla hobby.

I jeszcze dodać chciałem, że nie zgadzam się z Kubą:
-"Naród nie ma gustu bo nie wybrał mojego faworyta."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę.... I znowu jestem wkurzony.... wg mnie to Anna Gogolin powinna być na miejscu Alexandra. Nie wiem kto brał udzuał w tych głosowaniach.... A skoro już mieli do wyboru Alexandra i Krzysia Golonkę to powninni wybrać Krzysia, bo Krzysiu w swoim talencie był lepszy niż Aleksander w swoim. Ale niestety Chylińska trzyma się ostro wokalistów i przez to Krzysiu odpadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować