Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2010 o 23:55, qrex napisał:

Szkoda tylko że nie pani Chylińska ale całe jury przegłosowuje wokalistów. I o dziwo
prawie każdy przechodzi a ja praktycznie odrzucił bym 90 %. Nie dlatego że są źli, tylko
po prostu nudnie. Imo nikt nie pokazuje niczego nowego. Przynajmniej dla mnie. A przy
każdym takim śpiewaku odnoszę wrażenie(tzn. z tego co mówi komisja) że odkryliśmy nowego
Elvisa albo i jeszcze lepiej...

Takich śpiewaków jak oni przyjmują można spotkać przynajmniej po jednym w większości liceów w całej Polsce.
W ostatnim odcinku odrzucili całkiem dobrego iluzjonistę gdyż "Niczym się nie wyróżniał od innych w swoim fachu", ciekawi mnie tylko czym wyróżnia się ten 16-letni olbrzym albo gość, który udawał, że śpiewa po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 23:46, Miklak napisał:

> A myślałem, że babka piaskowa :D
W ukraińskiej edycji była już jedna co bawiła się piaskiem, ale pewnie wszyscy już to
widzieli :)


o tak, tamten to był talencior :) ale pewnie nie miała na celu wyrywania chłopów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy doczekam się kiedykolwiek dnia w którym wywalą Małgorzatę Foremniak z jury? Strasznie działa mi na nerwy. Ta kobieta praktycznie na niczym się nie zna, a jej wypowiedzi zazwyczaj ograniczają się do "Jesteście słodcy, chętnie bym was zjadła". IMO jest po prostu głupia.

Co do ostatniego odcinka to moim zdaniem najlepszy był Genek z gitarą. Jeden z niewielu śpiewaków, którzy zasługują na przejście dalej. Tak jak wcześniej pisali inni, większość pokazuje to co widzieliśmy tysiąc razy. Nudy straszne...
Podobał mi się jeszcze koleś z zośką. Niby zwykła piłka, ale koleś świetnie trzymał tempo, przez co to wyglądało jak balet.

A jury chyba coś brało przed programem. Kobieta sypiąca piaskiem i rockmeni? Po ich występach byłem pewien, że odpadną. Ale co ja tam wiem, byli "słodcy i do schrupania" i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A koleś, który grał na harmonijce? Większość ludzi, których idzie do tego programu ma naprawdę znikome zdolności, a on grał jakby robił to ot tak sobie codziennie, jednym słowem ma talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 11:48, Fucio napisał:

Po obejrzeniu jego występu postanowiłem, że kupię sobie harmonijkę :D

Ja już mam ;p ale moje granie to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie "jury" powinno obejrzeć parę odcinków Brytyjskiego lub jeszcze innego zagranicznego Mam Talent. To co oni biorą to śmiech na sali. Jedynie Wojewódzki coś myśli. Chylińska to zrobiłaby tutaj "Szanse na sukces", a Foremniak "Od przedszkola do Opola". Ciekawe kiedy wywalą Foremniak jak ona mówi to się rzygać chcę. "Chciałam, żeby polała się krew", "Mogłabym Was schrupać", "Jesteście tacy słodcy", "Ty masz takie coś magicznego, że chcę się Ciebie oglądać", no ku*@^% Jak można było ją przyjąć. Jak przepuścili te dzieci to myślałem, że padnę. Tego nie dało się słuchać. Później ten przeciętniak wyglądający jak Bieber. Nie śpiewał w 100% czysto (co mnie zdziwiło, że Chylińskiej się podobało) do tego śpiewał tak bez żadnego powera jak Genek mówił tak on śpiewał. Po prostu płakać się chcę. Jak widać Polakom się nie nudzi, bo Brytyjskie "Mam Talent" to klasa 3 razy wyższa. Może to przez jurorów. Jedna osoba strasznie surowa, druga taka średnia, a trzecia to taka Foremniak. Jeśli w Warszawie przejdą kolejni śpiewacy to ja sobie przestanę oglądać tą edycję "talentów". Poprzednia edycja była klasę lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to właściwie było z tym Genkiem? Był pokazany moment w którym jurorzy mu dziękują, bo ja osobiście nie widziałem? Możliwe, że Genek w ogóle nie zjawił się na drugim etapie, sprawiał wrażenie gościa, który generalnie ma wszystko w poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim faworytem był Gienek Loska. Zupełnie nie rozumiem jak mogli wziąć jakąś Cher czy Iskierki albo 100 osobowy zespół tańca. Albo ta rosyjska rodzina. Wydaje mi się że ich córeczka już była kiedyś w finale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iskierki to jakieś kompletne nieporozumienie. Do tego cyrkowe sztuczki i inne kiczowate pokazy. Przynajmniej w finale będzie łatwo wybrać najlepszego. Dobrze chociaż, że The Prisoners nie wywalili. A Foremniakowa to już przegina. Nie podobało się tyle świetnych talentów, a chciała przecisnąć tego małego co w bębny wali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 22:37, mati285 napisał:

sprawiał wrażenie gościa, który generalnie ma wszystko w poważaniu.


I podejrzewam, ze właśnie dlatego go nie wzięli. Po prostu nie doceniłby tego jaką szansę dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najlepsza była ta kobieta, którą Wojewódzki skrytykował, a ona na końcu powiedziała " Ch**a się znacie". A tak na poważnie to dobrze, że Kamil Bednarek przeszedł, a najbardziej to mi szkoda tego 4 latka co na bębnach z tatusiem i spółką grali ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 22:37, mati285 napisał:

A jak to właściwie było z tym Genkiem? Był pokazany moment w którym jurorzy mu dziękują,
bo ja osobiście nie widziałem? Możliwe, że Genek w ogóle nie zjawił się na drugim etapie,
sprawiał wrażenie gościa, który generalnie ma wszystko w poważaniu.

Na którymś forum o Mam Talent widziałem info (nieoficjalne) mówiące jakoby Genek sam sie wycofał, przyszedł po prostu jeszcze przed ogłoszeniem wyników i powiedział że rezygnuje. Szkoda, bo był jednym z niewielu talentów który mi sie podobał, w ogóle ta edycja według mnie słaba jest, żadnych oryginalnych pomysłów, za dużo ludzi śpiewa, za mało pokazuje coś naprawdę zadziwiającego.

A, i całe szczęście że wywalili tych bębniących z małym dzieckiem, ale z drugiej strony przepchali tę rodzinkę rosyjskich akrobatów... przecież oni powinni odpaść już w eliminacjach, po tym jak nie udał im sie występ za pierwszym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować