Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2010 o 15:05, Net_com napisał:

To , że Genek nie przeszedł pokazuje na jakim poziomie jest dzisiejsza muzyka i cały
ten show "biznes" , spadają po takiej równi pochyłej , że niedługo głową w ziemię pier.....
;]

Potwierdzone jest to, że nie przeszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 15:36, Daimon_Frey napisał:

> Potwierdzone jest to, że nie przeszedł?

Tak. Tutaj jest lista tych co są w półfinale:
http://mamtalent.plejada.pl/38825,news,,1,mam_talent_-__polfinalowa_czterdziestka_wybrana,aktualnosci_detal.html

Cholera, szkoda :/
W takim razie faworytów mam trzech: Bednarczyka, iluzjonistę od sznurków i tego śmiesznego, tańczącego dzieciaka, ubranego na zielono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 edycja to najsłabsza edycja jak dotąd. A Polacy głosują jak idioci. "On śpiewa! Wybierzmy jego". W tym odcinku było akurat mało alternatyw, ale co będzie jak w następnym ktoś zaśpiewa lepiej? Jego też wybiorą? Będziemy mięli Opole, coś tak czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 22:01, Xjumpaytech napisał:

A Polacy głosują jak idioci. "On śpiewa! Wybierzmy jego"

Nie gadaj, bo reszta dała ciała. Ja wiem, że narzekanie na śpiewaków jest cool i trendy, ale dziś wygrali ci, co na to zasłużyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta mała co przeszła dalej to nie wiem czy płakała na prawdę, czy żeby wziąć jury pod włos. Mi najbardziej podobała się ta ruda, co przeszła jako druga. Na prawdę ma świetny głos i zaimponowała mi. Cher też nieźle rozweseliła widownię w tym mnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 22:15, Miklak napisał:

Nie gadaj, bo reszta dała ciała. Ja wiem, że narzekanie na śpiewaków jest cool i trendy,
ale dziś wygrali ci, co na to zasłużyli.

Ja proponuje skończyć tą farsę i zmienić nazwę programu na np. Idol (wstawić sobie dowolnie inną nazwę) Ja rozumiem że talent=głos i nic poza tym. W finale sami piosenkarze będą? A tak poza tym śpiewacy nie dali ciała bo w zasadzie nie mają go gdzie dać. Mogą wybrać kiepską piosenkę ale oni zawsze zaśpiewają trochę lepiej lub gorzej. Jeśli ten program dalej ma tak wyglądać to równie dobrze mogło go by nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie chce żeby mam talent stał sie programem tylko dla piosenkarzy . Dzisiaj zasłużenie przeszła patrycja, ale ta mała po po prostu jak dla mnie była słaba, lecz nie mówię ze śpiewać nie potrafi, bo potrafi, ale jest tylko poprawna, za to Patrycja jest genialna. Nie spodobało mi sie jak ta mała w swojej wizytowce brała widzów chwytem "och jaką ja mam biedną rodzine, a jak wygram to wybudujemy sobie dom". To nie fear. Tu chodzi o talent, a nie o zamoznosc, od pomocy są odpowiednie instytucje.
Ps. Rzeczywiście mam talent w tym roku prezentuje marny poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa to to, że faktycznie dużo tych śpiewaków, inna, że kto jeśli nie oni? Dzisiaj była cienizna straszna. Przecież nie można głosować na kogoś przeciętnego, tylko dlatego, że nie śpiewa. Chyba w Polsce skończyły się już oryginalne talenty albo czekają na czwartą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załapałem się dzisiaj na końcówkę programu - wyjątkiem, bo normalnie tego cuda nie oglądam - i szczerze, jeśli cały program ma taki poziom jak Ci domorośli muzycy, którzy nawet sobie nie umieli dobrać odpowiednich utworów do tego programu (tyczy się to także, niestety, owego kwartetu ze skrzypcami, a szkoda) to dziwię się, że w ogóle to coś przyciąga przed telewizory jakąś widownię... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co chwilowo widziałem najbardziej podobał mi się śmieszny zielony malec, malec operetka za głos Paprocki chyba miał i rastaman :D

Popieram powyższe wypowiedzi: niski poziom tego sezonu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj po mnie to wszystko jakoś spływa, ale taki mnie bulwers teraz ogarnął, że aż muszę się wygadać. Uważam, że na przejście z tej dwójki zasłużyła jedynie Patrycja. Fakt, jest piosenkarką, w sumie nie całkiem ten typ programu, ale przynajmniej wie, co robi i dobrze wybrała piosenkę. Rzeczonej Madzi nawet mi się komentować nie chce, ale co nieco jednak napiszę. Pokazano biedną dziewczynkę ze wsi, która nie ma pieniędzy na to, by żyć jak inne dzieci. Ciągle beczy i na koniec jeszcze śpiewa grobowego smęta. Widzowie oczywiście litościwe istoty, pozwolą przejść biedactwu, bo się przecież popłacze. Tymczasem ona sama powinna kilka dobrych lat wyrabiać sobie styl, nim się ludziom pokaże (no bo głos ma).
Zaś co do potencjalnego pana finalisty Grobelnego... to po prostu chyba będę musiała odreagować jakąś ciężką komputerową sieczką. Facet twierdzi wielce, że kocha muzykę i jest ładny, po czym wychodzi na scenę zmanierowany laluś, który kompletnie nie czuje tego, co śpiewa. I gdzie tu ta miłość do muzyki, pytam? Nie ma jej, na bank. Ten, kto kocha muzykę daje jej się ponieść. A tu jest tylko narcyz, który kłamie i sam nie wie, czego chce. Show-biznes takich zjada na przystawkę. Ogarnęła mnie cholerna ulga, że nie przeszedł.
W ogóle to był chyba najgorszy odcinek ever, ale zamiast tej małej płaksy przepuściłabym chyba jednak YClan, bo są przynajmniej śmieszni. Zresztą każda jedna osoba w tym programie była lepsza od ''idealnego'' chłopca. Ja z szacunku dla muzyki nie pakuję się w śpiewanie, bo wiem, że się do tego nie nadaję. Facet ma głos, ale nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie było przypadkiem tak, że Genek przeszedł, ale został potem zdyskwalifikowany za to, że nie podpisał jakiegoś papieru dającego TVN-owi prawa do wykorzystania jego osoby w różnych reklamach itp? Było coś takiego na Demotywatorach niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie oto chodziło, a z tego co się dowiedziałem o tych "reklamach" chodziło o przerywniki reklamujące Mam Talent. Nie rozumiem co Genek oczekiwał idąc do komercyjnej stacji? Jak by nie chciał być taki "komercyjny" to by w ogóle nie pomyślał by pójść na kasting.
ps.najśmieszniejsze jest to, że przed rozpoczęciem się tej edycji mówiono o bardzo wysoko zawieszonej poprzeczce. Śmiech na sali, może nie jest źle, ale jednak jest to praktycznie to samo co w poprzednich edycjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 22:15, Miklak napisał:

Nie gadaj, bo reszta dała ciała. Ja wiem, że narzekanie na śpiewaków jest cool i trendy,
ale dziś wygrali ci, co na to zasłużyli.


Zasłużył 1 śpiewak. Jak powiedzieli inni Patrycja śpiewała świetnie, ale ta mała to po prostu stosuje "tanie" chwyty. Jak zawsze ubiera się w jakąś smutną suknię (co jeszcze idzie przebaczyć, jeśli na prawdę jest biedna) wychodzi i śpiewa super nudną i "wzruszającą" piosenkę i płacze jak ktoś coś powie i do tego jak głupia się uśmiecha (rozumiem uśmiechnąć się raz, ale było tak "blablabla,uśmiech>bla<uśmiech>bla<uśmiech>" jakby miała czym się uśmiechać to jeszcze bym wybaczył, ale to budziło we mnie odrazę. Pospolity tani chwyt wykorzystywany w każdej edycji, puścić małą pokazać biedę i kazać śpiewać smutną piosenkę. Chyba nie tego oczekuje się po programie rozrywkowym? A Foremniak znów się popisała. Skrytykowała ten kwartet za to, że uwaga! "Mam Talent to program rozrywkowy i ma być rozrywkowo, a nie smutna klasyczna muzyka", a przy małej rozpływała się jak to ładnie śpiewała.

A ogólnie nie poprę żadnego śpiewaka w tym programie prócz tych co niesamowicie śpiewają. Oni mają zatrzęsienie programów i festiwali SPECJALNIE dla nich, a gdzie pokaże się taka grupa jak ci skaczący (zapomniałem nazwy)? Na ulicy poskaczą? Na pewno zarobią na tym majątek. A śpiewak pójdzie do "szansy na sukces" czy zapisze się na festiwal i jeśli na prawdę potrafi śpiewać to zdobędzie wielką sławę, było już wiele takich osób co zaczynały od festiwali, czy Szansy na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować