Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Jak na razie zapowiada się finał śpiewaków. Czy to dobrze, czy źle nie wiem.
Nie rozumiem za to, czemu w półfinale nie ma Tomasza Kabisa, a jest gość ze sznurkami.
No i w sumie zespoły taneczne też są małym nieporozumieniem, bo do finału i tak nie mają szans przejść. Ludzie chyba po prostu nie lubią wieloosobowych grup. Wolą indywidualistów, albo kilkuosobowe grupki, gdzie każdy jest rozpoznawalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym swoim poście krytykujesz śpiewających, a prawda jest taka, że to talent jak każdy inny. Żaden śpiewak jeszcze nie wygrał Mam talent, a dwie edycje za nami. Natomiast gdy czytam posty podobne do twoich to mam wrażenie jakby dotąd nie wygrał nikt poza śpiewającymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście śpiewacy wcale nie wygrywają. Chociażby drugie i trzecie miejsce w pierwszej edycji. W drugiej jak było nie pamiętam ale na pewno śpiewacy też byli na podium. Nie śpiew nie jest talentem jak każdy inny(mimo że wywołuje we wszystkich chyba największe emocje)bo piosenkarzy jest nadzwyczaj dużo(co widać gołym okiem). I mówiąc mało dosadnie przejedli mi się do wszelkich możliwych granic. Tymczasem tylko ich więcej i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanie - Czy wiadomo, kto będzie w odcinku sobotnim? Bo ja tego nie oglądam normalnie, ale przypadkiem zapoznałem się z wokalem Pana Piotra Lisieckiego i - jako, iż pochłonął mnie całkowicie - chciałbym wiedzieć, kiedy będzie on występował, bo nie chciałbym tego przegapić :)

Z góry dzięki,
pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 18:27, Mohair napisał:

Witam.
Mam pytanie - Czy wiadomo, kto będzie w odcinku sobotnim? Bo ja tego nie oglądam normalnie,
ale przypadkiem zapoznałem się z wokalem Pana Piotra Lisieckiego i - jako, iż pochłonął
mnie całkowicie - chciałbym wiedzieć, kiedy będzie on występował, bo nie chciałbym tego
przegapić :)

Z góry dzięki,
pozdrawiam.

Z tego co pamiętam z końcówki odcinka (tam gdzie zawsze pokazują kto wystąpi w następnym odcinku) to Lisieckiego w kolejnym nie będzie. Osobiście również czekam na jego występ i chyba nawet SMSa wyślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 20:09, Shade001 napisał:

Szkoda go, bo fajnie śpiewał. Ale znając ten program to ludzie i tak wybraliby ślepego pianistę, pięcioletniego bębniarza albo jakiegoś innego sparaliżowanego tancerza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Tak jak przewidywałem przeszli ludzie śpiewający. Już cztery miejsca w finale zajęli śpiewacy. Za tydzień też pewnie przejdą śpiewacy. Oczywiście nie mówię, że mi to nie odpowiada, choć akurat jak dla mnie to z 2 i 3 miejsca powinien przejść ten chłopak, a ogólnie to Saavedra.

Edit:
A i jeszcze, też nie rozumiem czemu Gienka nie ma w półfinale.:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, po cichu liczyłem na duet Saavedra + Me, Myself & I w finale, ale tak jak myślałem publika wolała kolejnego smętnego śpiewaka. Ale warto dodać, że w odróżnieniu od pierwszego live''a odcinek bardzo dobry - Skoczyk fajnie śpiewał i IMO pomimo tego, że się nie dostał do finału bez problemu sobie dalej poradzi. I w sumie ci skaczący też dawali radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również liczyłem na to, że w finale będzie Saavedra i Me, Myself & I. Odcinek był w porównaniu z tym z zeszłego tygodnia bardzo dobry. Ale zauważyłem, że talent wokalny przebija się w tym programie ponad inne. Naprawdę szkoda, że zespół Saavedra nie przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem odcinka, ale podczas zmieniania kanałów w telewizorze natknąłem się na urywek z jakimś gościem podczas którego leciała piosenka z The Neverhood (starzy wyjadacze wiedzą o co chodzi). Już go polubiłem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No finał śpiewaków... trochę to taki powrót do ''idola'' ale co na to poradzić ?? Chylińska siedzi w branży muzycznej, Wojewódzki też no to najbardziej podobają im się śpiewacy, więc dlatego śpiewacy w tym programie są bardziej preferowani

Ja osobiście liczyłem na przejście do finału, trampoliniarzy oraz pana z kółkiem :):)
Bardzo też byłem za P.Sławomirem, aż 3smsy poszły, gościu jest mistrz, coperfield przy nim to pikuś xD

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 07:52, bomberpleszew napisał:

No finał śpiewaków... trochę to taki powrót do ''idola'' ale co na to poradzić ?? Chylińska
siedzi w branży muzycznej, Wojewódzki też no to najbardziej podobają im się śpiewacy,
więc dlatego śpiewacy w tym programie są bardziej preferowani


Przypominam tylko, że zarówno w pierwszym jak i w drugim odcinku programu jury nie miało wyboru między śpiewakami a nieśpiewakami. Pretensje możesz mieć do publiczności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2010 o 11:41, HunterO7 napisał:

Przypominam tylko, że zarówno w pierwszym jak i w drugim odcinku programu jury nie miało
wyboru między śpiewakami a nieśpiewakami. Pretensje możesz mieć do publiczności ;)

Jakoś nigdy nie wierzyłem, by w takich programach SMSy decydowały w 100%. I dalej nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 07:52, bomberpleszew napisał:

No finał śpiewaków... trochę to taki powrót do ''idola'' ale co na to poradzić ?? Chylińska
siedzi w branży muzycznej, Wojewódzki też no to najbardziej podobają im się śpiewacy,
więc dlatego śpiewacy w tym programie są bardziej preferowani

Inna sprawa, że śpiewacy rzeczywiście są w tej edycji najlepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BEZNADZIEJA... sami piosenkarze. W poprzednim odcinku - 2 piosenkarzy, mało tego 3 miejsce też miał piosenkarz i tutaj to samo - no może grupę która zajęła drugie miejsca nie do końca można tak nazwać i w sumie miejsce jak najbardziej zasłużone no ale jakieś tam powiązanie ze śpiewaniem ma i tutaj sytuacja też, że 3 miejsce to piosenkarz. Błeeeee... czy oni nie wiedzą, że jest coś takiego jak szansa na sukces?! Dziewczyna która wczoraj zajęła pierwsze miejsce owszem śpiewała pięknie ale wolałbym w półfinale już z dwojga złego zobaczyć tego chłopca bo mało tego, że śpiewał to jeszcze grał czyli nie do końca by do szansy na sukces pasował ale poprzedni odcinek to katastrofa... jak już ma być jakiś piosenkarz to ta dziewczyna z wczoraj niech już będzie ale to co tydzień temu było to porażka. Moim zdaniem "skrzywdzili" trochę tego chłopca co grał na fortepianie na kastingu bo gdyby go dali tydzień temu to by z pewnością przeszedł i przynajmniej by nie było 3 zwykłych piosenkarzy... Moim zdaniem powinni jeden odcinek poświęcić na samych piosenkarzy aby w finale nie było szans na sytuacje w której to byli by tylko oni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 11:41, HunterO7 napisał:

> No finał śpiewaków... trochę to taki powrót do ''idola'' ale co na to poradzić ??
Chylińska
> siedzi w branży muzycznej, Wojewódzki też no to najbardziej podobają im się śpiewacy,

> więc dlatego śpiewacy w tym programie są bardziej preferowani

Przypominam tylko, że zarówno w pierwszym jak i w drugim odcinku programu jury nie miało
wyboru między śpiewakami a nieśpiewakami. Pretensje możesz mieć do publiczności ;)



70% ludzi oglądających i wysyłających smsy na mam talent sugeruje się głosem trójcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2010 o 16:03, bomberpleszew napisał:

70% ludzi oglądających i wysyłających smsy na mam talent sugeruje się głosem trójcy :)

Skoro tak uważasz, to przypomnij sobie takie nazwisko jak Anna Gogola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie żenujące jest czasami jury. A w szczególności Chylińskiej lub Foremniak. Chylińska płacze jakie to niektórzy mają głosy. Natomiast ta blondi robi głupie miny i czasami mówi nie na temat, bo nie zna się na tym co ma oceniać. Kuba ratuje to trio, bo zawsze ma jakiś mocny tekst w zanadrzu i jest pozytywnym gościem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować