Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2010 o 21:34, SongoX napisał:

A dla mnie żenujące jest czasami jury. A w szczególności Chylińskiej lub Foremniak. Chylińska
płacze jakie to niektórzy mają głosy. Natomiast ta blondi robi głupie miny i czasami
mówi nie na temat, bo nie zna się na tym co ma oceniać. Kuba ratuje to trio, bo zawsze
ma jakiś mocny tekst w zanadrzu i jest pozytywnym gościem.


Mnie najbardziej irytuję pani Foremniak, zawsze papla praktycznie to samo co Chylińska. A co do dzisiejszego odcinka Piotrek Lisiecki był najlepszy bez dwóch zdań, koleś ma talent. A co do drugich finalistów to mogłaby być też tzw. " Święta Trójca", podobały mi się, ale faktycznie kawałek, który dobrały nie pasował, ale trudno zdarza się. A jeżeli w następnym odcinku Kamil Bednarek nie przejdzie to nie oglądam finału i koniec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 21:57, sliski_wojtas napisał:

A jeżeli w następnym odcinku Kamil Bednarek nie przejdzie to nie oglądam finału i koniec !

Popieram ! Choć niestety wydaje się, że trafił na ciężki odcinek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 22:00, HunterO7 napisał:

> A jeżeli w następnym odcinku Kamil Bednarek nie przejdzie to nie oglądam finału
i koniec !
Popieram ! Choć niestety wydaje się, że trafił na ciężki odcinek ;/


Ja wiem czy taki trudny, jak obywatele naszego kraju się postarają to będzie Kamil w finale ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 19:39, kaczek93 napisał:

Dziś występ Lisieckiego. Oglądam od pierwszej edycji i dziś pierwszy raz wyślę SMSa na
swojego faworyta.


Nie widziałem go w TV, ale od czego jest youtube. Jak ON nie przejdzie, to spisuje program na straty :D

PS: ta wiem, że dziś był odcinek ale nie miałem okazji oglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym aby wygrali tą edycję Ania i Jacek, tańczą akrobatycznego rock end rolla. Widziałem ich, byli w ten sam dzień co ja. To są moi faworyci ale smsa nie wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patapon Kamil Bednarek w finale, mam nadzieję, że wygra finał. A co do UDS bardziej mi się podobali od tego małego " mc" - szkoda trochę młodego, ale na jego sukcesy jeszcze mam nadzieję, że przyjdzie pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem, mi ten Bednarek w ogóle się nie podoba. Dobrze, że UDS przeszedł, mi się podobali najbardziej. Nawet chyba nutkę Black Sabbath słyszałem w ich podkładzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 21:59, Miklak napisał:

ja nie wiem, mi ten Bednarek w ogóle się nie podoba. Dobrze, że UDS przeszedł, mi się
podobali najbardziej. Nawet chyba nutkę Black Sabbath słyszałem w ich podkładzie ;)



A mi całkowicie odwrotnie.
UDS średnio mi się podoba ale kibicuję im gdyż są z mojego miasta.
A co do Kamila Bednarka to powinien wygrać tą edycję i zrobić karierę bo świetnie śpiewa.

Mało który piosenkarz w Mam Talent daje w półfinale czy finale równie dobry występ jak w odcinku castingowym a Bednarkowi to się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 22:21, wsaadman napisał:

I małe dziecko.

Niestety :/. Nie rozumiem tego głosowania na małe dzieci w tego typu programach. Zdecydowanie wolałbym żeby wygrał Bednarek. Ogólnie skład finału to była jakaś porażka.
EDIT: Aha i zapomniałem dopisać - pie**ole ten program, ostatni raz oglądam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 22:21, wsaadman napisał:

I małe dziecko.

Pier&ole - ostatni raz oglądam ten program. Idol z małą nutką You Can Dance.



Jak mi ciśnienie skoczyło... Który to już raz jakiś bachor wygrał ? Rodzice sobie kasę wezmą i będą szpanować... szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 22:21, wsaadman napisał:

I małe dziecko.

Pier&ole - ostatni raz oglądam ten program. Idol z małą nutką You Can Dance.



Popieram Cie bracie, ja też ten program Pie ..... czemu ta mała wygrała ? Przecież jeszcze jej się głos może zmienić, lol2. Kamil Bednarek miał wygrać, co nie zmienia faktu, że dla mnie i tak on był najlepszy, jeden sms-ik poszedł na niego ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranyyyy ;/.
Wiecie, że w pradawnych językach mam talent oznaczało "umiem śpiewać"?

jak to jest możliwe? Ludzie lecą na tandetną historyjkę o małej dziewczynce oO? To jest program mam talent czy kto miał trudniejsze dzieciństwo? Ech... szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 22:26, Kolumbiadek napisał:

Geez, może sobie wizytę u dobrego dentysty zamówi.


Całkiem możliwe, za dużo słodyczy się najadła. A tak na poważnie jest to nie sprawiedliwe wszyscy polecieli na tandetną historyjkę małej dziewczynki, a najbardziej wg. pani Foremniak, która ledwo co, a by ją upuściła z rąk xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka. Dno. Kto w ogóle głosował na tą małą gówniarę. Bo co, bo powiedziała że kupi rodzicom dom?
Ogromne rozczarowanie, widać było to też po minie Wojewódzkiego. A poza tym myślę iż tym swoim śpiewem spełnia chore ambicję rodziców bo trochę mnie dziwi żeby takie dziecko śpiewało takie piosenki dla przyjemności i z samej siebie.
Dla mnie ten finał był zarezerwowany dla Piotra Lisieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować