Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2009 o 21:09, DonSzabla napisał:

Zrobiły dobrze wszystkim mężczyzną w Polsce :D


I to jeszcze jak. Gdy zobaczyłem minę Kuby, to od razu wiedziałem, że przejdą dalej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 21:09, DonSzabla napisał:

Zrobiły dobrze wszystkim mężczyzną w Polsce :D


Mężczyznom chyba też ;)

Dziewczyna, która właśnie skończyła śpiewać - świetny występ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 21:13, SongoX napisał:

> Zrobiły dobrze wszystkim mężczyzną w Polsce :D

I to jeszcze jak. Gdy zobaczyłem minę Kuby, to od razu wiedziałem, że przejdą dalej ;D

Kuba ma słabość do pięknych kobiet. Widać to w każdym odcinku. Zresztą który normalny facet nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 21:09, Robhaal napisał:

Czy mi się wydaje, czy Ocelot Foundation był w każdym dotychczasowym odcinku? Oo Czy
oni próbują na siłę wcisnąć się do następnego etapu, wysyłając poszczególne osoby do
różnych miast?


Wygląda na to, że Ocelot Foundation wystawiło mocną ekpię i rzeczywiście są w każdym odcinku, czasem nawet dwa razy xD

A ta ruda dziewczyna co śpiewała dość zaskakująca. Pozytywnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 22:07, Akoss-94 napisał:

> Czekałem na Dominika, a jego nie ma. Zawód.

Pff.. radość i ulga!

Mam wrażenie, że Dominik jest jak 2 girls 1 cup :D Wszyscy tego unikają, ale jakaś tam ciekawość jest :D

Dnia 10.10.2009 o 22:07, Akoss-94 napisał:

IMO program coraz gorszy ;/

Niestety, zgadzam się. Zbyt wiele osób, które się nie wyróżniają przechodzi, w dodatku z trzema "tak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 22:00, Robhaal napisał:

Czekałem na Dominika, a jego nie ma. Zawód.

No tylko, że on już był kilka odcinków temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 22:13, Albii napisał:

> Czekałem na Dominika, a jego nie ma. Zawód.
No tylko, że on już był kilka odcinków temu...

Ale podobno miał być i w tym odcinku. Z tego co pamiętam Dominik sam stwierdził, że będzie też w odcinku w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty się go słuchaj, to będziesz w sandałach chodził po śniegu. ;) Mimo, że jego występ był tak dobry, to już więcej razy nie będzie w tej edycji. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 22:18, SongoX napisał:

A ja mam takie pytanie, czy był pokazywany występ Luntka? I co on dokładnie przedstawiał?

Z tego co mi wiadomo on nawet nie występował w Mam Talent. Ktoś w tym temacie faktycznie kiedyś stwierdził, że po reklamach ma wystąpić Luntek, ale to nie był on, chociaż faktycznie chłopak wyglądał podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 22:20, Robhaal napisał:

Z tego co mi wiadomo on nawet nie występował w Mam Talent. Ktoś w tym temacie faktycznie
kiedyś stwierdził, że po reklamach ma wystąpić Luntek, ale to nie był on, chociaż faktycznie
chłopak wyglądał podobnie.


To już wiem o jakiego chłopaka chodzi, no był on podobny. A tak w ogóle to przecież Luntek jest za głupi żeby coś wymyślić do takiego programu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 21:09, Robhaal napisał:

Czy mi się wydaje, czy Ocelot Foundation był w każdym dotychczasowym odcinku? Oo Czy
oni próbują na siłę wcisnąć się do następnego etapu, wysyłając poszczególne osoby do
różnych miast?

Był tydzień temu. Męszczyźni i jedna dziewczyna, teraz "ocelot fundation nius" "nius" albo coś podobnego. Mieszają trochę miasta, czasem ściany teatru były fioletowe (Takie w Poznaniu nie były) a innym razem białe.

Luntek występował. Napisał o tym. Śpiewał i tańczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Talentów jest coraz mniej - 2, góra 3 na jeden odcinek. Ciekaw jestem co pokaże koleś, grający na bębnach stopami, pewnie pamiętacie. Sam wymyślił sobie taką grę i potrafi jeszcze dobrze z tego skorzystać. Póki co jest u mnie faworytem.

A te beztalencia, które tam przechodzą są pokazywane, bo pokazały najlepszy "talent"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 02:04, Methical napisał:

Talentów jest coraz mniej - 2, góra 3 na jeden odcinek.


Nie przesadzaj, wczoraj było nieźle. Nie mów, że Cię Pan Ząbek nie rozbawił, albo Pan Warzywo (akurat żałuję, że go nie puścili xD). Były niezłe pomponiary, ta od Amy pokazała super klasę, ta mała dziewczynka to nawet może to wygrać. Oprócz tego koleś z garnkami i te dziewczyny z szarfami i jeszcze ta ekipa tancerzy z tym gościem bez koszulki. Coś tam było w tym odcinku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować