Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2009 o 15:18, xD_ominik napisał:

> No to teraz będziesz sławny ;-) Z tego co wiem Luntek śpiewał...i się nie dostał
xD
>
A ja z tego co wiem to się jeszcze przebrał za jakąś piosenkarkę i wyglądał jak dziewczyna.

A tego nie wiedziałem. Chociaż "Marylę" przepchali dalej.
Lord-Tyrranoos
On wiedział że się nie dostanie poszedł się zbłaźnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ciekawi jesteście jak wygląda casting na "mam talent". Nie wszystko mówią nam w telewizji. Gdy do mnie dzwoniono zadano kilka pytań i powiedziano również na którą mam przyjść, czyli 9.30. Jednak pierwsze przesłuchanie zaczęło się o 15.20. Zawsze było opóźnienie, wpuszczono nas do środka też trochę później. Jestem w poczekalni i każą mi wyjść i jeszcze raz wejść aby mnie nagrać:P Łącznie wchodziłem 3 razy bo za pierwszym nagraniem coś im nie wyszło. Nie wiem jak jak wytrzymałem te 6 godzin do przesłuchania! Trochę sobie pogadałem z jakimiś dziewczynami z Gniezna. W międzyczasie miałem długi wywiad z pytaniami co pokażę i kim chciałbym zostać w przyszłości. Tak o około 12 kazano nam podskakiwać i krzyczeć "mamy talent" i tak 2 razy. Później inne hasło "Poznań ma talent" też 2 razy i coś w tym stylu "Chcę wygrać", nie pamiętam. Później to samo tylko z innego ujęcia. Masakra, jak zabawa w przedszkolu. Wszystkich te opóźnienia tylko wkurzały. No ale w końcu przyszedł czas na mój występ. Wchodzę, zahaczają mnie ci dwaj za kurtyną i pytają co pokażę, bla bla bla. Idę dalej, Foremniak każe mi się przedstawić. Mówię: "Jestem Dominik, przyjechałem z Poznania i mam 20 lat" I w tym momencie cały teatr w śmiech! Chodzi o to że ja wyglądam na 16 latka, cieszę się że tak młodo wyglądam. Aha, przed występem mały mejkap, bardzo fajnie. Nikt mi nie przerwał mojego występu. Kuba zaczyna słowami po występie "No to filmik na youtube masz zapewniony" Chylińska wcale się nie odzywała. Kuba tam sobie żartuje ja też żartem odpowiadam i ogólnie wszyscy się śmiejemy razem z widownią. Kobiety na nie, a Kuba na tak. Nie spodziewałem się żadnego głosu na tak.
Wychodzę, macham ręką, jest wesoło i znowu mnie zahaczają ci dwaj. Porozmawialiśmy, myślę że to już koniec, jednak nie. Zapraszają mnie abym krótko opowiedział mój występ. Mówię"Jestem zadowolony, moim celem nie było się dostanie dalej tylko zrobienie niezłego zamieszania na scenie". Cały mój występ wyszedł bezbłędnie i cała rozmowa. Wyszło wszystko lepiej niż sobie wyobrażałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 20:40, Ostrowiak napisał:

Kołysanie się na krześle przeciągając sznurówkę przez usta --> nos, mieli z czego
się śmiać ^^

Publiczność cały cza się śmiała jak rozmawiałem sobie z Kubą podczas występu była cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 20:18, Budep napisał:

Pewnie Cie pokaza ;p

Sie posmieje, z mama xD

Ale brawo za odwage.

Występ przed jurorami wyszedł mi najlepiej z wszystkich prób, jestm bardzo zadowolony, cały czas podczas rozmowy było śmiesznie. Uważam że będę w telewizji bo dużo mnie kamerowali w poczekalni i owiele rzeczy pytano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą był ten facet z akordeonem - normalnie szok, czapki z głów.
Jego występ normalnie wgniótł w ziemię, taka pasja, prawdziwa sztuka, cholercia geniusz normalnie ;]

A inne uwagi - dość chaotycznie nagrania są sklecone - czasem z występu widać tylko 10 sek, bo przez 3 minuty pokazują publiczność/jury/Prokopa-Hołownię i z występu prawie nic nie widać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie ten i dziewczyny z perkusją występ mi się podobał, oba mnie wgniotły w ziemie...Każdy z nich miał coś, co imo naprawdę liczy się w tym programie...Pasja i uberskill.


Btw: Ta kulturystka była ohydna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 21:28, Baluk25 napisał:

Jak narazie ten i dziewczyny z perkusją występ mi się podobał, oba mnie wgniotły w ziemie...Każdy
z nich miał coś, co imo naprawdę liczy się w tym programie...Pasja i uberskill.

No cóż - mówi ci to perkusista - uberskill to nie jest - to tylko ćwiczenia - fakt słuch dziewczyna napewno ma, ale nie jest to coś takiego niesamowitego.

Dnia 12.09.2009 o 21:28, Baluk25 napisał:



Btw: Ta kulturystka była ohydna !

Bue! Nie mów mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja tam będę gadał, że tyle było alentów, bla, bla, bal... trochę mnie zdiwiło to, że jurorzy dostrzegali wszystkie talenty. :) Btw. Walić gitarę, kupuję sobie akordeon. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 22:33, SongoX napisał:

Ciekawe czy pokażą występ xD_ominik''a. Nie wiem czy śmiać się, czy płakać :/

A co on na casting poszedł ? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał 3 opcję - zapisać go do psychiatry/psychoanalityka...

Co do MT, to w jakim mieście były dzisiejsze występy? I kiedy będzie Poznań, wie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, w Poznaniu. Bujał się na krześle i przekładał sobie sznurek z nosa do ust, czy tam na odwrót. Wiem, że to było żenujące, ale przeszedł do drugiego etapu, ponoć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 22:38, Baluk25 napisał:

Tak, w Poznaniu. Bujał się na krześle i przekładał sobie sznurek z nosa do ust, czy tam
na odwrót. Wiem, że to było żenujące, ale przeszedł do drugiego etapu, ponoć...

Niemożliwe :O

Nie dość, że to ON, to jeszcze ten numer ze sznurkiem jest
A) całkiem łatwy
B) w poprzedniej edycji też był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przejdzie dalej to muszę sobie zapisać na kartce by nie zapomnieć, by na niego wysłać SMS''a... xD Nie, no kur*a jaka by była masakra, gdyby był w TV. Ale bym się śmiał. Ciekawe jak Kuba skomentowal jego występ...

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to troche teraz na castingu wyszedl raczej kabaret niz cokolwiek warte tak naprawde uwagi. natomiast ten "poszukiwacz paczkow:P" po prostu zmiazdzyl wszystko. Facet ma tak niezaprzeczalny talent ze tego sie opisac nie da. Mam nadzieje ze zobaczymy go w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować