Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2009 o 22:08, Gordon92 napisał:

To było jeśli kojarze? :D

Tak to to było, wielkie dzięki. ;)

Teraz już wiem o co chodzi z tą podmienianą widownią. Już któryś raz z rzędu widzę taką jedną śmieszną grubą kobietę na widowni w czerwonym śmiejącą się w ten sam sposób... Oczywiście chodzi, że w którymś tma odcinku z rzędu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś napiszę, kto będzie w pierwszym półfinale, bo nie oglądałem końcówki.

A co do wyboru półfinalistów to kilku chyba dostało się po znajomościach. Nie wiem co w półfinale robi na przykład Infinity Pain. Chyba kogoś nieźle pogięło. Nie rozumiem też czemu nie wybrali ostatniej uczestniczki dzisiejszego odcinkaj, tylko najgorszą z wszystkich czterech ,co mieli do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem oburzony! Ta edycja stawaiła na profesjonalizm a nie na zabawę co jest dla mnie minusem. Poza tym Kuba zaczął ze mną rozmowę od słów "No to filmik na youtube masz jak w banku". A te 3 sekundy w odcinku z Wrocławia mnie wcale nie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 22:29, xD_ominik napisał:

Jestem oburzony! Ta edycja stawaiła na profesjonalizm a nie na zabawę co jest dla mnie
minusem. Poza tym Kuba zaczął ze mną rozmowę od słów "No to filmik na youtube masz jak
w banku". A te 3 sekundy w odcinku z Wrocławia mnie wcale nie cieszy.



No co? Fajnie by było gdybyś był na youtube, bo niestety nie widziałem nawet tych 3 sekund.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 22:34, Vernio napisał:

> Jestem oburzony! Ta edycja stawaiła na profesjonalizm a nie na zabawę co jest dla
mnie
> minusem. Poza tym Kuba zaczął ze mną rozmowę od słów "No to filmik na youtube masz
jak
> w banku". A te 3 sekundy w odcinku z Wrocławia mnie wcale nie cieszy.


No co? Fajnie by było gdybyś był na youtube, bo niestety nie widziałem nawet tych 3 sekund.:/

A ja mam na telefonie ten fragment. Widzę przez chwilę jak balansuje na krześle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

Dnia 24.10.2009 o 22:37, xD_ominik napisał:

A ja mam na telefonie ten fragment. Widzę przez chwilę jak balansuje na krześle.



To wrzuć na neta.xD Czemu nie poprosiłeś jakiś kumpli ,żeby cię nagrali?:P

I niech ktoś poda listę pierwszego półfinału! Bo się wścieknę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry że piszę w tym temacie, ale jest on najbliższy temu o co chcę zapytać ( w sensie że to program TV).
Właśnie trwa walka Gołoty i Adamka i czy może mi ktoś napisać jaki jest jej przebieg, bo jestem w Anglii i akurat nie mam Polsatu, a interesuje mnie jak walka przebiega.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 15:28, Fucio napisał:

Przeżyłem szok. Małe baletnice przeszły, a grupa tańcząca Rock''n''Rolla nie...


Czasami też sam nie rozumiem jurorów.

A to tyczy się śpiewania...

20091025154033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Finałowa 40 wybrana z czego 11 to Śpiewacy. Ta edycja jest o wiele gorsza od pierwszej. A Porkop o mnie kilka razy wspominał a jednak nie pokazali mojego całego występu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 17:06, kedzior141 napisał:

Trochę szkoda mi tego młodego rapera którego nie przepuścili, bo był naprawdę dobry...
A dzieci które puścili tylko ze względu na ich słodkość i cukierkowość nie zasługują
na finał...

Masz rację. Sam byłem tym faktem mocno zawiedziony.

Ale i tak na końcu odgryzł się paroma mocnymi słowami. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwicie się, że tylku piosenkarzy/piosenkarek/śpiewaków/śpiewaczek zgłasza się do Mam Talent, a nie pomyślicie, że w Polsce to jest najlepszy sposób na wypromowanie siebie, skoro nie ma innych tego typu programów. Kiedyś był Idol, już nie ma. Ostatnio była jakaś idiotyczna Fabryka Gwiazd, już pewnie nie będzie. Mogą w sumie iść do Szansy na sukces, ale to bardziej program dla całkowitych amatorów. Więc walą drzwiami i oknami do Mam Talent, a że jest ich najwięcej i są w sumie najbardziej utalentowani, to tylu ich się dostało do finałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem tą powtórkę i zobaczyłem, kto ma być w pierwszym finale. Nie pamiętam tego dokładnie, ale wiem to ,ze nie ma tam nikogo ,kto by mnie zachwycił. Mam wrażenie ,że wszystkich najlepszych dadzą w jednym odcinku i skończy się na tym ,że w finał będzie nudny jak flaki z olejem.


A co do moich faworytów... to ciężko coś wybrać. Jest trochę dobrych finalistów, ale moim zdaniem, nie ma nikogo ,kto by się wybijał. Myślę, że ktoś z tej czwórki poniżej, może wygrać albo być drugim.
Marcin Majewski - Pewnie wygra. Ma poparcie w ankietach. W finale to już raczej będzie na pewno.
Marcel i Nikodem
"Kaczorex"
Anna Teliczan - Mi się nie podobało, ale myślę ,ze może mieć swoich fanów.

Osobiście chciał bym, żeby wygrali/zajęli drugie miejsce Ocelot Handvoltige. Choć na to raczej nie ma szans. Pewnie się nawet do finału nie dostaną.


Swoją drogą co śpiewał Majewski? Bo wydaje mi się ,że gdzieś to słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować