Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2009 o 19:47, Ostrowiak napisał:

Dorzuć aspiranta Pączka (Dembka). Niepozorne a śpiewliwe...

A tę edycję wygra wrzaskun/śpiewak, na bank.


Też sądzę ,że wygra śpiewak. Dembek? Hmm. Może...ale myślę ,że nie. Majewski ma przewagę...wygląd i to ,że wychowywał się we Francji. Wiem ,że do talentu to się nie ma, ale do tego na kogo będą głosować ludzie ma.

A tak po za tym to cię nie lubię.:D Mojego postu teraz już nikt nie przeczyta. Chlip,chlip.xD

A tak po za tym to jestem wściekły. Okazało się ,że dało się kupić bilety. Było o tym info na stronie głównej... miesiąc temu. Wszystkie wyprzedane.:/ Chociaż i tak głupio zrobili, bo kupujesz bilet w ciemno. Jak bym kupił i trafił na taki skład jak będzie za tydzień to bym się chyba pochlastał. Teraz dopiero powinna ruszyć sprzedaż biletów.

Edit: Swoją drogą to dziwne ,że nikt nie sprzedaje biletów na allegro.O-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 19:58, Ostrowiak napisał:

Majewski to ten blond transwestyta?!? :O

...a wejt, to Francuz.


Tak to on.xD Stawiam piątaka ,że zdobędzie trochę głosów dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 22:17, wsaadman napisał:

Ano dokładnie. Nie wiem co im się podoba w takich "tworach" (patrze Bill z Tokio hotel)...



wrrrrróć!
nie wiem, które dziewczyny szaleją za takimi chlopakami :P
... toż to jak jakiś transwestyta wygląda :P

ogólem to mi jakoś w pamięci jego występ nie zapadl, więc jakiś super-evul nie byl ;)

a co do ostatniego - 7. eliminacyjnego odcinka.
jeśli o śpiewakach mowa... to już mogli przepuścić tą malą, co na końcu śpiewala piosenkę Anny German, dobry ma glos i wywarla na mnie chyba największe wrażenie, spośród wszystkich ''śpiewaków'' . no, ale jak widać Jury bierze pod uwagę caloksztalt, a widać bylo po jej wymowie, że mówi co jej ''staruszki'' każą ;))
{ a przynajmniej takie są moje odczucia ;D }

no, a w ogóle... ten Luntek w MT to istna porażka :D - szkoda tylko, że mu Wojewódzki nie pocisnąl, a zrobila to Foremniakowa ;P
w ogóle to lapcie :
http://www.youtube.com/watch?v=kETd9JxsAlg

Tany, tany + Luntek + ta walnięta babka tańcząca w śmiesznych laczkach :D

ostatnia osoba z ww. trójki mnie rozwalila ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 23:11, wsaadman napisał:

Wiesz - te tłumy wychodowanych piszczących fanek 12-16 latek o czymś świadczą. Znaczy
ja się nie znam - ale obserwuje ;]



erm... sama mam 16 .. jeszcze :P
haha :D

wierz mi, wśród moich rówieśniczek nie ma dziewczyn, które za takimi szaleją.
a przynajmniej nie wśród moich znajomych ;D
no chyba, że jakieś emosy ;] { ale do ''koleżanek'' to ich nie zaliczam xD :P ze względu na mocno zrytą psychikę :P }

a te gorące 12 ~ to w sumie nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 15:03, lisek93 napisał:

> Wiesz - te tłumy wychodowanych piszczących fanek 12-16 latek o czymś świadczą. Znaczy

> ja się nie znam - ale obserwuje ;]


erm... sama mam 16 .. jeszcze :P
haha :D

wierz mi, wśród moich rówieśniczek nie ma dziewczyn, które za takimi szaleją.
a przynajmniej nie wśród moich znajomych ;D
no chyba, że jakieś emosy ;] { ale do ''koleżanek'' to ich nie zaliczam xD :P ze względu
na mocno zrytą psychikę :P }

a te gorące 12 ~ to w sumie nie wiem :P



To chyba twoi znajomi to wyjątek od reguły.:P Albo inaczej. Publicznie to się 90% dziewczyn nie przyzna ,że lubi np. Billa z Tokio Hotel:P
A co do Kasi Sawczuk(Tak miała na nazwisko?) to masz rację. Myślę ,że specjalnie ją odrzucili, żeby jeszcze nie wygrała przez przypadek. Nie wierzę ,że tamta dziewczyna przeszła dlatego ,że była lepsza od Kasi. Zresztą w półfinale się okażę ,czy jury dobrze wybrało. Ja stawiam ,że nie przejdzie dalej.
Szkoda ,że nie podali składu na wszystkie półfinały. Można by przewidzieć, kto będzie w finale.


Edit:
Ale numer:

Wojciech Iwański powiedział:
Być może zostanie złamany regulamin programu i któryś z uczestników, którzy nie zostali wcześniej wybrani, wejdzie jednak do półfinału programu!


Edit2:

To znaczy ,że Sawczuk i/albo Popowska mogą przejść.O_o Co do tej pierwszej to ok, ale ta druga to dla mnie nic niezwykłego. A jeśli przejdzie to finał ma jak w banku, i będzie jednym z pretendentów do wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 18:40, Vernio napisał:

Edit:
Ale numer:

Wojciech Iwański powiedział:
Być może zostanie złamany regulamin programu i któryś z uczestników, którzy nie zostali
wcześniej wybrani, wejdzie jednak do półfinału programu!



Edit2:

To znaczy ,że Sawczuk i/albo Popowska mogą przejść.O_o Co do tej pierwszej to ok, ale
ta druga to dla mnie nic niezwykłego. A jeśli przejdzie to finał ma jak w banku, i będzie
jednym z pretendentów do wygranej.



no, wlaśnie mialam tu o tym pisać :D

tak, też bylam zaskoczona tym newsem na stronie MT ... Sawczuk może jeszcze przejść, bo naprawdę dobrze wypadla, ale ta druga - również do mnie nie przemówila... zresztą. zobacz sobie { no chyba, że już to widzialeś } jej wykonania piosenek na YouTube.
nic specjalnego...
a no i jeszcze jak jedna z nich dostanie się do tej finalowej 41 { tudzież 42. ;D } to pewnie dodatkowo ''przyssa'' do siebie jaką część sms''ów dzięki temu zamieszaniu w Internecie.

" patrz to ta co odpadla, ale wrócila! { :D } ... tyyyy, fajnie śpiewa. jak mogli ją wywalić? o.O . Grażynka, wysylaj esa! "

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 19:11, lisek93 napisał:

ciacho


Właśnie to Popowska ma większe szanse na przejście. Cała ta sytuacja na pewno wynikła z burzy jaka się rozpętała na stronie mam talentu o tym ,że nie przeszła. Są trzy opcje jak to się skończy:
a) Żadna nie przejdzie
b) Przejdzie Popowska
c) Przejdą obie

Po prostu nie ma możliwości ,żeby Sawczuk przeszła sama. Wtedy to dopiero ludzie by zrobili bojkot. Sawczuk tak na dobrą sprawę nikt się nie przejął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 19:32, Vernio napisał:

ciastko? ;)



no w sumie to racja.
ciekawa tylko jestem jaki % z tych ''fanów'' to fani z YouTube, znajomi i rodzina :D
jakby to tak wziąść na "chlopski rozum" to pewnie dwie przejdą, żeby nie urazić drugiej / fanów drugiej osoby :>

{ ale i tak dalej mam ''wiarę'' w ''cuda'' i przejście tylko Sawczukowej :P }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy twierdzi, że widział jak w edycji zagranicznej (chyba ukraińskiej) gość miał trafić w jabłko na głowie innego typa i niestety nie trafił... Czy ktoś mógłby to potwierdzić, lub zaprzeczyć - jak coś znajdziecie to nie dawajcie linku tylko napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 08:58, radek44564 napisał:

Mój znajomy twierdzi, że widział jak w edycji zagranicznej (chyba ukraińskiej) gość miał
trafić w jabłko na głowie innego typa i niestety nie trafił... Czy ktoś mógłby to potwierdzić,
lub zaprzeczyć - jak coś znajdziecie to nie dawajcie linku tylko napiszcie.

To nie była ukraińska wersja,tylko rosyjska;]


PS.To był zresztą fake;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 09:03, Wrukos napisał:

> Mój znajomy twierdzi, że widział jak w edycji zagranicznej (chyba ukraińskiej) gość
miał
> trafić w jabłko na głowie innego typa i niestety nie trafił... Czy ktoś mógłby to
potwierdzić,
> lub zaprzeczyć - jak coś znajdziecie to nie dawajcie linku tylko napiszcie.
To nie była ukraińska wersja,tylko rosyjska;]


PS.To był zresztą fake;p



Ok. Dzięki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 08:58, radek44564 napisał:

Mój znajomy twierdzi, że widział jak w edycji zagranicznej (chyba ukraińskiej) gość miał
trafić w jabłko na głowie innego typa i niestety nie trafił... Czy ktoś mógłby to potwierdzić,
lub zaprzeczyć - jak coś znajdziecie to nie dawajcie linku tylko napiszcie.

Ten fil też widziałem, nie wiem czy to jest ściema. Bardzo szybko go można znaleźć. Najgorsze jest to że przeszedł duet "grzybki" do pół finałów. Brdzo chciałem zobaczyć Konrada z lalkami, taki brzuchomówca czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wszedł na scenę, to myślałem, że jakaś dziewczyna weszła. Nie wiem czym się ci jurorzy zachwycili. Tym, że śpiewał po francusku? Dopiero wczoraj w jakiejś gazecie przeczytałem, że jego głos to bardzo rzadki mezzosopran czy cuś. No i super. To ma być talent? Że urodził się z takim, a nie innym głosem? Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wiele osób przechodzi "bo tak trzeba". Mi śpiew tego kolesia nie podobał się ani trochę - ale wszyscy zachwyceni, bo rzadki... Poza tym irytują mnie jurorzy, którzy przepuszczają dzieciaki, "bo są słodkie". A który nie jest? W ogóle ta edycja IMO o wiele słabsza od poprzedniej jak do tej pory. W sumie nikt mi się specjalnie nie podobał, nie wywołał emocji jak Melkart Ball czy Audiofeels. Może dalej będzie lepiej, ale skład pierwszego półfinału ciekawy nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować