Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2009 o 23:55, MamDowna napisał:

kazdy potrafi spiewac jak te dwa noobki. falset wyciagne nawet ja ;)

Nie każdy. Chyba że nie miałeś jeszcze mutacji to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 01:09, MamDowna napisał:

po pierwsze: nie tym tonem.

coś taki drażliwy? @Albii grzecznie się do Ciebie zwracał..
a Ty już gotów zrobić coś naprawdę złego -> http://pown.it/wiipown.php?uid=3890 ;>

Dnia 08.11.2009 o 01:09, MamDowna napisał:

po drugie: naprawde sadzisz, ze nie mam juz kogo pozdrawiac?

możesz np pozdrowić gram :>

Dnia 08.11.2009 o 01:09, MamDowna napisał:

po trzecie: zdobycie miedzynarodowej slawy poprzez taki program jak mam talent? zenada

z racji wyświetlania w obrębie jednego państwa programu Mam Talent, żenadą (jak mówisz) byłoby zdobycie sławy jedynie w kraju w którym doszło do jego emisji.
..uzyskać sławę na świecie za sprawą występów w tym programie, to już naprawdę trzeba mieć siłę, determinację i talent najwyższego lotu :)

Dnia 08.11.2009 o 01:09, MamDowna napisał:

po czwarte: na cholere mam spiewac falsetem skoro mnie to w ogole nie rajcuje? wole swoj
baryton :>

dalej walisz na oślep -> http://pown.it/wiipown.php?uid=3890 ..wcześniej pisałeś że możesz śpiewać falsetem, a tu się okazuje żeś barytonem obdarzony ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 07:15, deusER4 napisał:

wcześniej pisałeś że
możesz śpiewać falsetem, a tu się okazuje żeś barytonem obdarzony ]:>

no to widze, ze mam do czynienia z kims nieznajacym sie na glosie. falset to glos falszywy, a nie naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 10:38, MamDowna napisał:

no to widze, ze mam do czynienia z kims nieznajacym sie na glosie. falset to glos falszywy,
a nie naturalny

nie jestem wokalistą, gram tylko na gitarze, basie i sporadycznie na perkusji (totalny amator), ale wiem że tą barwą posługują się znani wokaliści (King Diamond, Robert Wyatt..), falset można usłyszeć w operze - we wszystkich przypadkach jest to talent wrodzony :]
..ale mogło Cie zmylić tłumaczenie z włoskiego.. falso –> "fałszywe" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 01:13, KannX napisał:

Prawdziwy facet śpiewa growlem. Koniec kropka.


Nie facet, a małpa. Hmm... Chociaż nie, to by była obraza dla małp.xD :P

Skład przyszłotygodniowego odcinka z tego, co pamiętam niezbyt przypadł mi do gustu.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 17:07, MamDowna napisał:

to dziwne ze i ja potrafie sie takim glosem poslugiwac

może masz talent :>
..a na poważnie: co innego śpiewać całe arie operowe, a co innego wyciągnąć tą nieszczęsną nutę.. ale nie słyszałem jak śpiewasz i nie mogę nic na temat Twojego głosu powiedzieć, tym bardziej że jak pisałem wcześniej wokalistą nie jestem, za to mój ojciec śpiewający za młodu w Teatrze Wielkim zrobiłby to szybciutko ]:>

PS. poza tym można posiadać dar do śpiewania wielooktawowego (np 5-cio stopniowego) vide choćby popularne piosenkarki Mariah Carey i Whitney Houston.. ale to bardzo rzadki talent :)
no i przede wszystkim niemożliwe jest by ktoś na świecie umiał śpiewać i falsetem i barytonem z racji różnej w tych przypadkach budowy strun głosowych :]

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 17:30, Vernio napisał:

> Prawdziwy facet śpiewa growlem. Koniec kropka.

Nie facet, a małpa. Hmm... Chociaż nie, to by była obraza dla małp.xD :P

masz jakieś dowody na poparcie swoich brudnych inwektywnych wynurzeń? ..czy tylko stanowisz wyżej przez siebie wymienioną obrazę?

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku głosowałem na gościa z garnkami i z rowerem, późnej jeszcze doszli Bitelsi, a tych Logan nie lubię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

śpiewaków powinni wyj**** z tego programu. Śpiewanie to nie talent, jeżeli ktoś ładnie umie śpiewać to tylko dlatego że uczęszczał na jakieś lekcje śpiewu itp. Tyle w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 18:16, jcl99 napisał:

Od początku głosowałem na gościa z garnkami i z rowerem, późnej jeszcze doszli Bitelsi,
a tych Logan nie lubię :/

Ja głosowałem na tych Lugen czy jakoś tak i na rowerzyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 17:44, deusER4 napisał:

> > Prawdziwy facet śpiewa growlem. Koniec kropka.
>
> Nie facet, a małpa. Hmm... Chociaż nie, to by była obraza dla małp.xD :P
masz jakieś dowody na poparcie swoich brudnych inwektywnych wynurzeń? ..czy tylko stanowisz
wyżej przez siebie wymienioną obrazę?

]:>



Jest to tylko moja skromna opinia o growlu.:P Jest to chyba jedyna rzecz jaka wkurza mnie tak bardzo ,że gotowy jestem rzucać nie mającym żadnych wartości merytorycznych mięsem.xD
Przepraszam jeśli kogoś uraziłem, ale cóż takie jest moje zdanie w tej sprawie.


Edit:

The Beatles Revival wydawali się ok, choć nie jestem zbytnio obeznany(Co mam zamiar szybko zmienić) z oryginalnym piosenkami The Beatles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 18:51, Vernio napisał:

The Beatles Revival wydawali się ok, choć nie jestem zbytnio obeznany(Co mam zamiar szybko
zmienić) z oryginalnym piosenkami The Beatles.

Beatlesi byli moimi fawortami w tej edycji, ale odpadli ;(. Szkoda, bo może nie mieli szczególnego talentu, ale śpiewali piosenki Beatlesów! Nic więcej nie trzeba, zwłaszcza, że śpiewali niemal jak w oryginale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 19:08, edsonpele napisał:

> The Beatles Revival wydawali się ok, choć nie jestem zbytnio obeznany(Co mam zamiar
szybko
> zmienić) z oryginalnym piosenkami The Beatles.
Beatlesi byli moimi fawortami w tej edycji, ale odpadli ;(. Szkoda, bo może nie mieli
szczególnego talentu, ale śpiewali piosenki Beatlesów! Nic więcej nie trzeba, zwłaszcza,
że śpiewali niemal jak w oryginale...

Spiewali ? Oni udawali , ze grają ;] Tylko otwierali gęby i stukali w gitary ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 19:31, Net_com napisał:

Spiewali ? Oni udawali , ze grają ;] Tylko otwierali gęby i stukali w gitary ;P

Masz racje obejrzałem sobie ich występ jeszcze raz na oficjalnej stronie i jak ci dwaj stali przy jednym mikrofonie i mówili aaaaaa to ten główny, który śpiewał to on cos tam gadał do mikrofonu a nie było go słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 19:08, edsonpele napisał:

nie mieli szczególnego talentu, ale śpiewali piosenki Beatlesów!

też lubię the Beatles, ale granie ich piosenek przez kogoś innego jest w zasadzie (patrząc ze strony odbiorcy) chęcią przypodobania się publiczności bazując na popularności oryginału.. dla mnie jak i wielu innych takie podejście do sztuki jest totalną porażką.

Dnia 08.11.2009 o 19:08, edsonpele napisał:

Nic więcej nie trzeba, zwłaszcza, że śpiewali niemal jak w oryginale...

i to ich właśnie zdyskwalifikowało, tylko szkoda że tak późno ..bo co nam w sumie przedstawili the Revival? zagrane niemal jak w oryginale, dobrze wszystkim znane utwory - zero pomysłów na nowe brzmienie i zero inwencji twórczej.
mimo że przywołali pozytywne wspomnienia to powinniśmy się cieszyć że już ich w Mam Talent nie ma, bo jak sama nazwa programu wskazuje - nie jest to miejsce dla populistów i pseudoartystów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 18:51, Vernio napisał:

Jest to tylko moja skromna opinia o growlu.:P

no rzeczywiście skromna ;D

Dnia 08.11.2009 o 18:51, Vernio napisał:

Jest to chyba jedyna rzecz jaka wkurza mnie tak bardzo ,że gotowy jestem rzucać nie mającym żadnych
wartości merytorycznych mięsem.xD

to właśnie chciałem usłyszeć ]:>

Dnia 08.11.2009 o 18:51, Vernio napisał:

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem, ale cóż takie jest moje zdanie w tej sprawie.

mnie nie uraziłeś.. ale @KannX z pewnością będzie to dłuuugo pamiętał ;]

Dnia 08.11.2009 o 18:51, Vernio napisał:

Edit:
The Beatles Revival wydawali się ok, choć nie jestem zbytnio obeznany(Co mam zamiar szybko
zmienić) z oryginalnym piosenkami The Beatles.

miło.. zdrowe podejście do wartości oryginału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 20:33, deusER4 napisał:

> Jest to tylko moja skromna opinia o growlu.:P
no rzeczywiście skromna ;D

:P

Dnia 08.11.2009 o 20:33, deusER4 napisał:

> Jest to chyba jedyna rzecz jaka wkurza mnie tak bardzo ,że gotowy jestem rzucać
nie mającym żadnych
> wartości merytorycznych mięsem.xD
to właśnie chciałem usłyszeć ]:>

To fajnie^^

Dnia 08.11.2009 o 20:33, deusER4 napisał:

> Przepraszam jeśli kogoś uraziłem, ale cóż takie jest moje zdanie w tej sprawie.

mnie nie uraziłeś.. ale @KannX z pewnością będzie to dłuuugo pamiętał ;]

A niech se pamięta, ktokolwiek to jestxD

Dnia 08.11.2009 o 20:33, deusER4 napisał:

> Edit:
> The Beatles Revival wydawali się ok, choć nie jestem zbytnio obeznany(Co mam zamiar
szybko
> zmienić) z oryginalnym piosenkami The Beatles.
miło.. zdrowe podejście do wartości oryginału :)


Napisałem ,ze nie znam oryginałów, nie?xD(No dobra może za mało dokładnie) Tak naprawdę nie znam. Dobrze przeczytałeś.:P Dopiero powolutku zmieniam ten stan rzeczy.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 18:42, noobie napisał:

Śpiewanie to nie talent, jeżeli ktoś ładnie umie śpiewać to tylko dlatego że uczęszczał na jakieś lekcje śpiewu itp. > Tyle w tej kwestii.

wielu domorosłych wokalistów, nieznających zasad i podstawowych ćwiczeń miało niebagatelny wpływ na rozwój muzyki ..i to jest właśnie częścią piękna jakie ze sobą niesie łamanie konwenansów :) ..że wspomnę tylko pierwszych MC z Bronxu, growlujących w garażach uznanych dziś wokalistów grup metalowych czy tylko z pozoru łatwy scat, wywodzący się w prostej linii z wokalizy. Mikael Åkerfeldt, Louis Armstrong, Urszula Dudziak, Eazy-E.. oni wszyscy nic na początku nie wiedzieli o technikach wokalnych, a jednak będąc młodymi ludźmi za pomocą swojego talentu stawiali na scenie swoje pierwsze kroki.. szkoląc się w różny sposób, czy to w prestiżowych szkołach, czy ambitnie w samotności rozwijając swój styl wznosili się na wyżyny sztuki.
..więc żeby się szkolić to trzeba mieć ku temu jakieś predyspozycje, czyt. talent ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 19:08, edsonpele napisał:

> The Beatles Revival wydawali się ok, choć nie jestem zbytnio obeznany(Co mam zamiar
szybko
> zmienić) z oryginalnym piosenkami The Beatles.
Beatlesi byli moimi fawortami w tej edycji, ale odpadli ;(. Szkoda, bo może nie mieli
szczególnego talentu, ale śpiewali piosenki Beatlesów! Nic więcej nie trzeba, zwłaszcza,
że śpiewali niemal jak w oryginale...


Ja od początku obstawiałem braci Legun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować