Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2010 o 22:32, kaczek93 napisał:

Ogromne rozczarowanie, widać było to też po minie Wojewódzkiego.

Dokładnie tak, mina Kuby pod koniec gdy Welc wykonywała piosenkę mówiło wszystko co on o tym wszystkim myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na całe szczęście śpiewacy dostaną swojego XFactora i może za rok będzie spokój. Niestety tym razem śpiewaków było zbyt dużo a fakt, że zajęli całe podium to był już ostateczny kopniak, zwłaszcza, że ani Kamil, ani Piotek mnie szczególnie swoimi występami nie zachwycili. Co do zwyciężczyni, no cóż, głos jak młot pneumatyczny, utwór jak młot, 11 lat... fakt, jest się czego uczepić, ale gdybym nie wiedział, że to dziecko to pewnie bym na nią głosował. :P

Szkoda tancerzy, ale z jednej strony mieliśmy małą wpadkę, a z drugiej powtórzenie materiału... niestety, żeby przebić się przez śpiewaków, potrzeba było czegoś więcej, a tak byłem zawiedziony UDS...

A tak swoją drogą mieliśmy już te trzy edycje i mam pytanie czy ktoś prócz TVNu zbiera jakieś większe plony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się gdzieś obejrzeć live te całe wręczanie, gratulowanie, lizanie d..ekhm? Chciałbym komentarz Wojewódzkiego usłyszeć.
A ja liczyłem na 100 tys. dla MM&I, cóż, za dużo by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak pokazali trójkę uczestników to myślałem że wygra ten nudny Lisiecki. Dobrze że wygrała Magda ale ja stawiałem na USD albo Anię i Jacka albo na Patrycję Malinowska która śpiewała jako pierwsza. Nie chciałem aby wygrała Jeszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 22:49, xD_ominik napisał:

jak pokazali trójkę uczestników to myślałem że wygra ten nudny Lisiecki. Dobrze że wygrała
Magda ale ja stawiałem na USD albo Anię i Jacka albo na Patrycję Malinowska która śpiewała
jako pierwsza. Nie chciałem aby wygrała Jeszka.


Dobra, to już wiem jacy ludzie mogli głosować na "tom dziefczykie" -,-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 22:30, Tomek1120 napisał:

Z jakiej racji Jeszka dostała nagrodę?


Jak ty oglądałeś, że nie wiesz?
Apart, jako sponsor wybrał sobie jednego uczestnika, któremu da dodatkową nagrodę poza tą regulaminową. Padło akurat na Jeszkę.

Co do wyników to jestem zawiedziony. Moim zdaniem, poza bezsensem jakim stało się zamiana Mam Talent w drugiego Idola (ale to już nie do końca wina samego programu) było w finale kilku naprawdę świetnych uczestników. Szkoda tylko, że akurat ludzie z litości najczęściej głosują na biedne dzieci, których rodzice nie mają domu. Akurat dzieci nie powinny występować w tego typu programach bo to tylko z krzywdą dla nich. Ale cóż, może następnym razem będzie lepiej, choć to pewnie pobożne życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 23:27, Daimon_Frey napisał:

> Z jakiej racji Jeszka dostała nagrodę?

Jak ty oglądałeś, że nie wiesz?
Apart, jako sponsor wybrał sobie jednego uczestnika, któremu da dodatkową nagrodę poza
tą regulaminową. Padło akurat na Jeszkę.


Akurat w tym momencie, nie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie skomentuję werdyktu widzów...


Mam dużą nadzieję, że wiosenny X-Factor odciąży następną edycję Mam Talent z nadmiaru wokalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zobaczyłem finałową trójkę, to od razu wiedziałem kto wygra. Wszyscy polecieli na tekst o przeznaczeniu nagrody na budowę domu. Po minie Bednarka też było widać, że wiedział, że ma nikłe szanse zdobyć więcej głosów niż ten chrypiący skrzat. Lisiecki w sumie też mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem za co Jeszka dostała te 100 tysięcy, za 4 miejsce ku*wa? Aaah tak, Apart ją wybrał, no ok.

Ale nie rozumiem również werdyktu widzów, osobiście dla mnie Magda była sztuczna i wzięła wszystkich na litość swym brzydkim uśmiechem i przechlanym głosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie przygotować profesjonalną prezentację graficzną przedstawiającą rozłożenie głosów na poszczególnych finalistów Mam talent, którzy znaleźli się na podium.

20101128044247

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na Bednarka, myślałem, że wygra Lisiecki...
Występ Magdy, był dla mnie po prostu słaby... Strasznie nudne piosenki sobie wybiera. Nie rozumiem, czemu wygrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować