Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Też jestem zawiedziony tym, że dwóch facetów, którzy nie tylko mieli talent (bo to miał każdy z finalistów), ale też w jakiś sposób wyróżniali się z tłumu zostało pokonanych przez dziewczynkę, która jest dokładną kopią uczestniczki z pierwszej serii (zdaje się Klaudii?) jeżeli chodzi o zachowanie, repertuar i snucie wzruszających opowieści. Inna rzecz jaka mnie bardzo denerwowała to to w jaki sposób prowadzący i jury starało się na siłę zrobić z Lisieckiego casanovę, z Bednarka jaracza zioła, który nie bardzo wie jaką mamy datę i godzinę, a z Jeszki boginię seksu. Czy tylko ja mam wrażenie, że cała wspomniana trójka była tym wyraźnie zażenowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powinien wygrać Lisiecki lub Ejzenberg. Choć w obu przypadkach w półfinałach mieli lepszy repertuar.
A z dwójki najlepszych to Bednarek, a nie Magda.:| No chyba, że rodzice zajmą się jej wyszkoleniem wokalnym, a nie wybudują sobie dom i nic nie zrobią w kierunku jej przyszłości.

Edit:
Swoją drogą, czy jest w tej edycji nagroda dla drugiej osoby, czyli Bednarka, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 14:37, Killinginno napisał:

Oni pewnie tak specjalnie zrobili, że wygrała ta dziewczynka, bo jej rodzina jest biedna
i chcieli, żeby mieli kase.

Wątpię, nie ma sensu snuć jakichś tam teorii spiskowych. Powiedzmy, że głosowanie było uczciwe i Magda została wybrana większością głosów telewidzów. Aczkolwiek, nawet jeśli magda by nie wygrała, założę się, że fundacja TVN tudzież fakty poprosiliby o datki na rodzinę magdy i to by się uzbierało.

Co do mojego zdania, to zdecydowanie stawiałem na Bednarka. Gość i tak pewnie zrobi zajebista karierę, ale wygrana mu się należała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kolejnej edycji (jeżeli będzie) powinni uregulować kwestię wieku i zezwolić na udział w programie ludziom powiedzmy od 16 roku życia lub coś w tym stylu.

Ja miałem 2 kandydatów do pierwszego miejsca: Bednarek i Lisiecki. Obaj świetnie śpiewają, każdy ma swój styl.
Powinna być jakaś nagroda za 2 i 3 miejsce a nie tylko za pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 15:32, Killinginno napisał:

Jestem ciekaw czy odbędzie się kolejna edycja. Przecież już oni 3 razy przejechali całą
Polskę, chyba wszystkie talenty już z niej wyssalil.

Błąd! Wszystkich śpiewaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 15:46, noobie napisał:

Błąd! Wszystkich śpiewaków :)

Właśnie to moim zdaniem było najbardziej żenujące, cały śpiewający i tańczący
finał. Nie wiem czy ludziom w tym kraju się to jeszcze nie przejadło? Ja bym zrobił
jeden półfinał, i wybrał najlepszą dwójkę, jeśli już tylu ich musiało być w czterdziestce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 16:18, Dark_elves napisał:

> Błąd! Wszystkich śpiewaków :)
Właśnie to moim zdaniem było najbardziej żenujące, cały śpiewający i tańczący
finał. Nie wiem czy ludziom w tym kraju się to jeszcze nie przejadło? Ja bym zrobił
jeden półfinał, i wybrał najlepszą dwójkę, jeśli już tylu ich musiało być w czterdziestce.

Z drugiej strony, spoko, umie śpiewać ktoś i to dobrze, niech idzie do mam talent, niech dostanie się do pólfinału. Ale jak już jest tylu śpiewaków w półfinale to niech ich wszystkich dziabną do tego samo odcinka, żeby jak najmniej ich przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 16:25, noobie napisał:

Ale jak już jest tylu śpiewaków w półfinale to niech ich wszystkich
dziabną do tego samo odcinka, żeby jak najmniej ich przeszło...

I to jest świetny pomysł, podpisuje się obiema nogami :). Jeśli miałaby być 4 edycja, to wszystkich śpiewaków maksymalnie do dwóch półfinałów i będzie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 16:35, knopfler napisał:

I to jest świetny pomysł, podpisuje się obiema nogami :). Jeśli miałaby być 4 edycja,
to wszystkich śpiewaków maksymalnie do dwóch półfinałów i będzie spokój.

Ale w czym problem? Przecież w półfinałach głosami publiczności wygrywają przeważnie wokaliści. Skoro ludzie ich chcą, to przechodzą dalej. Przy okazji na 3 edycje, dopiero w ostatniej wygrała wokalistka. Swoją drogą co można zrobić ze śpiewającą jedenastolatką? Będzie śpiewać o seksie i zawodach miłosnych?
P.S. Niedługo rusza X Factor, więc pewnie wielu utalentowanych wokalnie wybierze ten program i zrobi się przesiew dla Mam Talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 16:39, Transylvanian_Hunger napisał:

Przy okazji na 3 edycje, dopiero
w ostatniej wygrała wokalistka.

Tak, ale tu chodzi o skład finału. Prawie sami wokaliści, oprócz tego tancerze. Tego się można było naoglądać w takich programach jak Idol czy You Can Dance, dlatego uważam że nie ma sensu program Mam Talent w którym w finale mamy prawie samych wokalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2010 o 16:35, knopfler napisał:

I to jest świetny pomysł, podpisuje się obiema nogami :). Jeśli miałaby być 4 edycja,
to wszystkich śpiewaków maksymalnie do dwóch półfinałów i będzie spokój.

Może by zrobić jakąś petycje czy coś :D?
Bo szczerze... to że nie przeszedł ten pan z harmonijką, który był świetny jak dla mnie, toż to przecież zniewaga... A o ile dobrze pamiętam w tym odcinku przeszło dwóch śpiewających "talenciaków"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 18:59, Largooo napisał:

Był taki chłopak, który grał na fortepianie i śpiewał. Młody jakiś, blondyn. Czyje piosenki
on śpiewał?

Eltona Johna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę zamarł, więc chciałbym przypomnieć, że mamy już 4 edycję programu mam talent:) o to osoba, która jak na razie spodobała mi się najbardziej: http://mamtalent.tvn.pl/wideo/wszystkie-kategorie,1,1/dziewczyna-ktora-tylko-spiewa,21254.html

Szkoda, że nie przyszła do x-factor, ale i tak ciesze sie, że mogłem jej posłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować