Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - Hyboria TV #7

30 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2008 o 03:11, MazuroV napisał:

Panie M. Ta opinia jest nic nie warta. To jakby brać się za recenzję książek Sapkowskiego
bez ich czytania, a w dodatku stosując porównania do twórczości Tolkiena, zarazem wychwalając
ją, bo się ją czytało. To po prostu absurdalne. Grałem w WoW i GW, więc te gry są dobrymi
mmo. Nie grałem w Conana, gra jest beznadziejna. Wiem, że zapewne nie to Pan M chciał
przekazać, ale tak to niestety wygląda.

Zauważyłem też popularny trend panujący wśród ludzi, którzy nigdy nie spróbowali tej
gry, ale zawzięcie nazywają ją "płatną betą", ponieważ inni tak mówią. Wiem, że człowiek
lubi podążać za stadem, ale nie czujecie potrzeby wyrażenia własnego zdania popartego
własnymi doświadczeniami?


<oklaski> Zostałem właśnie uprzedzony - oszczędziłeś mi marnowania mojego cennego czasu na młokosów, którym znane są jedynie dwa skróty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc taka mała prośba i prosze nie odpowiadać na tego posta jeżeli niema się nic konkretnego w tej sprawie do powiedzenia więc dla tych co wiedzą to mam prośbe żeby napisali 1. Czy Age of Conan jest grą płatno? 2. jeżeli tak to ile sie płaci jak i co ile tygodni miesięcy? a teraz komentarz dotyczący gry no więc gra jest super oczywiście te wszystkie bugi i niedorobienia to zapewne kwestia czasu kiedy funcom coś z tym zrobi a zrobi napewno bo niewierze żeby taki dobry tytuł miał być aprzepaszczony przez nadmierną ilość bugów co do Wow''a niegrałem oglądałem galeria uważam że gra jest dla dzieci poniżej 10 roku życia GW nie grałem i niewidziałem więc nie komentuje aha i pamiętajcie żeby nieoceniac gry po gameplayerach czy trailerach "nie oceniaj ksiązki po okładce" no i to chyba na tyle

PS.sory za błedy (jeżeli jakies są bo niemiałem czasu na spr. tego co napisałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 19:41, darkshedow napisał:

No więc taka mała prośba i prosze nie odpowiadać na tego posta jeżeli niema się nic konkretnego
w tej sprawie do powiedzenia więc dla tych co wiedzą to mam prośbe żeby napisali 1. Czy
Age of Conan jest grą płatno? 2. jeżeli tak to ile sie płaci jak i co ile tygodni miesięcy?
a teraz komentarz dotyczący gry no więc gra jest super oczywiście te wszystkie bugi i
niedorobienia to zapewne kwestia czasu kiedy funcom coś z tym zrobi a zrobi napewno bo
niewierze żeby taki dobry tytuł miał być aprzepaszczony przez nadmierną ilość bugów co
do Wow''a niegrałem oglądałem galeria uważam że gra jest dla dzieci poniżej 10 roku życia
GW nie grałem i niewidziałem więc nie komentuje aha i pamiętajcie żeby nieoceniac gry
po gameplayerach czy trailerach "nie oceniaj ksiązki po okładce" no i to chyba na tyle


1. Tak, jest płatny.
2. W Polsce opłata miesięczna wynosi zaledwie 30zł [w reszcie świata 12 euro lub podobna suma]
3. Możesz oceniać grę na podstawie tego co widziałeś w trailerach/recenzjach, ale uwzględniając przedtem, iż nie miałeś okazji sam zagrać. To ułatwia sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby mam AoC, lecz troszkę za słaby komp jak na kontynent, pre-paid oraz patche i czas narazie obierają mi chęc gry... Grałem, więc mogę nazwac ją płatną betą przynajmniej narazie, gdyż mimo, iż było to 30 dni z kolegą znaleźliśmy sporo błędów, lecz z czasem są one poprawiane. Nadal mnie zastanawia ile w końcu będzie "wazyc" gra jak poprawią większośc błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech... szkoda że musi być płatna liczyłem na to że gra jest darmowa. Pozatym mnie to troche dziwi bo kupisz se te gre oryginalną za 129.99 czy za 99.99 a i tak musisz płacic te 30 zł miesięcznie żebyw nią zagrać to to jest dla mnie troche niezrozumiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu Funcom odchudził nam patcha - tak tak tego wielkiego zapowiadanego m.in w tej relacji video.

Zostało niewiele a dokładnie:

GENERAL
* Basic Riding Skill price changed to 25s.
* Advanced Riding Skill changed to 50g.
* /guild should now always work after zoning.
* Assassin Epic Tier 3 chest piece no longer hides arm pieces, and texture clipping on shoulders has been fixed.


COMBAT
* Cannot charge a player/npc that is already charging someone else.
* The charge gameaction will now check if you are already charging, and will not start another charge until the first one is complete.


MASSIVE PVP
* Defending guild mercenaries can no longer gain points by killing attacking players.
* The Attacking guild will now properly get the siege camp resurrection point when the vulnerability window opens.
* Building points gained by mercenaries will be rewarded to attacking guild as intended in the first place.
* Can now attacking Siege Buildings with melee, spells, and siege weapons.
* Fixed a bug that kept Vulnerability Windows open outside their allotted time.

i na tym koniec - rewolucji znów nie będzie na PVP nadal trzeba czekać - stary dobry Funcom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej mam takie pytanie na szybko i plix możecie usunąc tego posta ale nie usuwajcie odp na jego no więc mam pytanie czy jeden wirtualny pieniądz odpowiada jednej złotówce? czyli jeżeli tak jak w moim przybadku mam 82 wirtualne PLN a gra kosztuje 79 zł to czy kupie ją tylko za wirtualne czy te WPLN obniżą mi o połowe cene czy jak bo wchodziłem tam w ten poradnik względem kupowania ale go nieskapowałem plix o czybką odp

PS.sorry za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE.... obniżą ci tylko cenę o ok.10% (czyli 10-20 PLN)... 79 zł to już pewnie cena z wliczoną obniżką o 20 wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony... Agresywny marketing pod postacią wytatuowanych półnagich wąsaczy i kobiet z wielkimi sztyletami, mroczne artworki, szatan, zło etc. A potem widzę gameplay (choćby to nawet była tylko beta) z nudnymi, nieefektownymi walkami w nudnym i nieefektownym, kolorowym świecie. Gdzie się podział ten klimat? To już nawet Heroes IV jest bardziej mroczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up


yyy, chyba pomyliłeś gry :O I to ostro...AoC jest mroczny, brutalny i zły, a animacje walki są najładniejsze i najciekawsze w tego typu grach :>

@Myszasty

Ja mam assassina na 80 <3 trzeba było wołać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować