Zaloguj się, aby obserwować  
tonio92

Etherlord 2 <---------Gdzie Można nabyc w tej chwili ta gre?

7 postów w tym temacie

Elo mam pytanko skąd tera można załatwić gre Etherlord 2 miałem gre ale gdzies mi sie zmyła cd1 i nie mam jak grac i pytam sie gdzie tera moge ja zakupić dziekuje z góry za odpowiedź;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

to stary tytuł, ale znalazłem kilka aukcji na allegro, warto sprawdzić. Nowej chyba znikąd nie wytrzaśniesz... ale jeśli już to sprawdź wirtus.pl i sklep gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:16, tonio92 napisał:

Elo mam pytanko skąd tera można załatwić gre Etherlord 2 miałem gre ale gdzies mi sie
zmyła cd1 i nie mam jak grac i pytam sie gdzie tera moge ja zakupić dziekuje z góry za
odpowiedź;]


Próbowałeś kontaktować się z CDP? Może wytłoczyliby tobie tą płytkę :) Inaczej niestety jesteś skazany na łud szczęścia przy szukaniu jej na Allegro/w sklepach (nie koniecznie z grami, takie taniochy sprzedają czasem w zwykłych marketach), ewentualnie na ściągnięcie z torrenta "kopii zapasowej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:16, tonio92 napisał:

Elo mam pytanko skąd tera można załatwić gre Etherlord 2 miałem gre ale gdzies mi sie
zmyła cd1 i nie mam jak grac i pytam sie gdzie tera moge ja zakupić dziekuje z góry za
odpowiedź;]

Ze znanych mi sklepów tylko tu: http://www.timsoft.pl/ można jeszcze kupić tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować