Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II czy Diablo III - kto pierwszy w sklepach?

35 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2008 o 13:07, Zakrzysiunio napisał:

ja mam nadzieję, że wyjdą w dość długiej odległości od siebie, bo trzeba pieniądze zebrać
i przejść;PPP
oby jak najwcześniej...

Ale jak będziesz grał raz w to, raz w to, to ci się wolniej znudzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to będzie tak, że Starcraft 2 wyjdzie na gwiazdkę
przyszłego roku ma się rozumieć.

Oby te oba tytuły ukazały się w następnym roku.
Uh :P ale się będzie działo
F.e.a.r 2, Starcraft 2, Aliens - Colonial Marine, Dawn of War 2, Mafia 2.

Biedni ci, którzy nie chodzą do pracy ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 07:59, PuszekSE napisał:

Tam przy okazji, wie ktoś ile kosztowała EK WoWa? ;0...

(Taki punkt odniesienia co do takowych dla tych 2 tytułów :) )


chyba 300zł ... ale nie dam za to głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 08:06, k13 napisał:

chyba 300zł ... ale nie dam za to głowy :P


Sporo ;... Miejmy nadzieję, że będzie się dało dużo zejść z ceny wPLNami ;...

Miałem to napisać w Edicie tamtego posta, ale k13 szybciej odpowiedział;...

Biorąc pod uwagę, że prace nad Diablo III i SC II trwają porównywalnie długo, jest możliwe, że obie gry wejdą na rynek w tym samym czasie ;... A wtedy biedni ci, którzy nie zarabiają sami na swe utrzymianie ;/... (np. ja;..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 08:12, PuszekSE napisał:

> chyba 300zł ... ale nie dam za to głowy :P

Sporo ;... Miejmy nadzieję, że będzie się dało dużo zejść z ceny wPLNami ;...

Miałem to napisać w Edicie tamtego posta, ale k13 szybciej odpowiedział;...

Biorąc pod uwagę, że prace nad Diablo III i SC II trwają porównywalnie długo, jest możliwe,
że obie gry wejdą na rynek w tym samym czasie ;... A wtedy biedni ci, którzy nie zarabiają
sami na swe utrzymianie ;/... (np. ja;..)

Ale EK dodatku była chyba tańsza :P

A co do kupowania gier blizza to ja muszę kupić 3xStarcraft ( dla mnie,brata i ojczulka ) i 2xDiablo/WotLK ( dla mnie i brata ) ... także wydatków jest sporo ... mam nadzieje że wyjdą te gry w co najmniej półrocznych przerwach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:37, dannik napisał:

Z niepokojem czekam na obie gry... Ciekawe czy i jak będą wyglądac EK?


Sądzę, że Edycje Kolekcjonerskie na pewno się pojawią. Jak będą wyglądać? Na pewno rewelacyjnie - spójrz chociażby na EK World of Warcraft, czy pierwszego dodatku The Burning Crusade.

Moim zdaniem jednak szybciej w sklepach ukaże się Starcraft II. Gra została zdecydowanie szybciej zapowiedziana, więc programiści mieli więcej czasu na pracę. Co prawda nad Diablo III pracuje się już od kilku lat, ale pewnie i ze Starcraftem była podobna sytuacja. Według mnie nie ma się co spieszyć - lepiej dostać produkt później, ale bardziej dopracowany. A profesjonalizm u Blizzarda to słowo numer jeden! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2008 o 18:49, master matrox napisał:

Sądzę, że Edycje Kolekcjonerskie na pewno się pojawią. Jak będą wyglądać? Na pewno rewelacyjnie
- spójrz chociażby na EK World of Warcraft, czy pierwszego dodatku The Burning Crusade.

Moim zdaniem jednak szybciej w sklepach ukaże się Starcraft II. Gra została zdecydowanie
szybciej zapowiedziana, więc programiści mieli więcej czasu na pracę. Co prawda nad Diablo
III pracuje się już od kilku lat, ale pewnie i ze Starcraftem była podobna sytuacja.
Według mnie nie ma się co spieszyć - lepiej dostać produkt później, ale bardziej dopracowany.
A profesjonalizm u Blizzarda to słowo numer jeden! ;-)


Blizzard jest akurat firmą, która dba o klienta i swoje produkty, więc ufam im, iż Diablo III i Satrcraft II będą świetne, a na EK już na wszelki wypadek odkładam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 10:16, Volvox napisał:

"Programiści wciąż pracują nad StarCraftem II, jednak ich liczba to zaledwie odsetek
ludzi zgromadzonych wokół Diablo III"


Jak dla mnie to to oznacza - "Programisci skonczyli glowne prace nad StarCraftem i przeniesli
sie na Diablo". Zatem StarCraft w przyszlym roku, a Diablo 3 za 3 lata.

Silnik i rozgrywkę mają dopracowaną to teraz pora na ekipę "leweldezajnerów", grafików, filmowców, modelerów, scenarzystów i wszystkich innych potrzebnych do robienia kampani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi pytanie , oczywiście że StarCraft II jako pierwszy pojawi się na sklepowych półkach. StarCraft II na pewno jest dużo bardziej ukończony , niż Diablo III , a te plotki o jego rzekomej szybszej premierze , bezpodstawnie rozgłaszają oczywiście wygłodniali fani tego drugiego tytułu. Diablo III musi odczekać od momentu ogłoszenia przynajmniej tyle samo czasu co StarCraft II , czyli co najmniej półtora roku , jak nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wolałbym żeby D3 wyszło później nie z powodu że go nie lubię ale właśnie odwrotnie uwielbiam Diablo i uważam że jeśli się na nie dłużej poczeka to będzie lepsze, a Starcraft niech se wychodzi choćby i jutro. Też zamierzam kupić ale wole Diablo niż Starcrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować