Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WotLK 13 listopada?

67 postów w tym temacie

Moim zdaniem póki co jeszcze pewności 100% nie ma. Blizzard, on słynie z przesuwania premier, czasem nawet jeśli zostanie oficjalnie podany. Pamiętajmy, że TBC pierwotnie miało wyjść przed świętami, a ukazało się w styczniu 2007. Z jednej strony się cieszę, że WotLK ma szansę wyjść w tym roku jeszcze (przede wszystkim nowa klasa i lokacje, achievementy itd. mnie specjalnie nie obchodzą), z drugiej szkoda, bo już raczej nie dążę pokonać Kil''Jaedena przed dodatkiem (a wiele gildii ma ten problem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba będe jednym z niewielu fanatyków wowa którym ta data nie pasuje:) Wolałbym raczej termin grudzień/styczeń... Cóż Blizz zawsze zaskakuje mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, i już się szykuję na kolejny rekord Guinessa w liczbie sprzedanych egzemplarzy w ciągu 24h :P. W ogóle to kiedyś trzeba się zabrać za zbieranie kasy na retaila i zakupić Battle Chest, a nie tylko grać trialowymi kontami w podstawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O proszę, jest i info o kolekcjonerce (póki co, tylko na oficjalkach WoW, no)! Baby Frost Wyrm jako bonus - ciekawe, ale niekoniecznie powalające. Z drugiej strony, te dwa startery WoW TCG brzmią już ładnie, ale jeśli chodzi o karcianki, to ja już wolę odkurzyć swoje decki z Medżika. :)

Ja, zgodnie z tradycją, dobiorę się do edycji standardowej - byle sobie po prostu grzecznie pograć. Jeżeli chodzi o EK, to jedyną grą (a zarazem MMO) jaką w takim wydaniu kupić planuję, będzie GW2. Ale do premiery jeszcze duuużo czasu, więc póki co zająć się można drugim tytułem, a więc WLK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 16:38, misio000007 napisał:

Czedwik, wpisz www.wow-europe.com - enjoy...

A ja mam wrażenie, że nie zrozumiałeś treści mojego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:04, Jan Czarny napisał:

Chłopakom z Blizzard może się udać wyrobić do 13 listopada :P , ale póki co nie jest
to oficjalna informacja :P


Czytamy uważnie newsy, które komentujemy. Było to powiedziane na konferencji prasowej, takie informacje widnieją również na oficjalkach gry - czego chcieć więcej? To jest oficjalna informacja. Inna sprawa, czy nie okaże się, że Blizz zmuszonym jest przesunąć nieco premierę (oby nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:10, MonkOfWar napisał:

> Chłopakom z Blizzard może się udać wyrobić do 13 listopada :P , ale póki co nie
jest
> to oficjalna informacja :P

Czytamy uważnie newsy, które komentujemy. Było to powiedziane na konferencji prasowej,
takie informacje widnieją również na oficjalkach gry - czego chcieć więcej? To jest
oficjalna informacja. Inna sprawa, czy nie okaże się, że Blizz zmuszonym jest przesunąć
nieco premierę (oby nie).


Przyznaje racje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, i już się szykuję na kolejny rekord Guinessa w liczbie sprzedanych egzemplarzy w ciągu 24h :P. W ogóle to kiedyś trzeba się zabrać za zbieranie kasy na retaila i zakupić Battle Chest, a nie tylko grać trialowymi kontami w podstawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to wersja kolekcjonerska poza ładnym pudełkiem nie prezentuje się moim zdaniem zbyt okazale. Karty przydadzą się tylko tym, którzy kupują/grają w TCG, dla reszty jest to jedynie w sumie nic nie znaczący dodatek. Pet - znowu mały smok, nic specjalnego. Jedynie artbook wydaje mi się wart uwagi, ale to i tak dla jednego artbooka nie opłaca się zbytnio tego wszystkiego kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to aby dotrzymali czasu premiery zapewne Blizzard znajdzie coś co jeszcze można by poprawić. A im dłużej będzie premiera tym dla mnie lepiej (większa swoboda na odwyku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem tak - to, że Blizzard WotLK wypuści w listopadzie uzasadnione jest tylko i wyłącznie tym, iż mają czarną ale to czarna wizję tego, iż WAR Online zabierze im wszystkich klientów. Pewnie jakiś z Blizzarda widział dzieło chłopaków z Mythic i wypowiedział się w Firmie - Chłopaki - jak nie przyciśniemy pasa i nie zrobimy nowego dodatku do WoWa, to cała masa naszej 10 milionowej trzódki rozpłynie sie po Starym Świecie i tyle będziemy widzieć zielonych baksiów. Poza tym Na listopad zapowiada sie Aion - równie ciekawy i innowacyjny.
Wow powoli moim zdaniem będzie szedł w odstawkę.
Do czasu, aż Blizzard nie wypusci nowego MMO, nad którym pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować