Zaloguj się, aby obserwować  
Ferilas

Deus Ex/ Deus Ex: Invisible War: Temat ogólny

504 postów w tym temacie

Dobrze by było jakbyś podał jaki masz system operacyjny i czy spełniasz wymagania gry. Jednak z tego co mówisz obstawiałbym że musisz uruchomić grę w innym trybie zgodności ( miałem coś podobnego ale z innymi grami ). PPM na ikonie - właściwości - zakładka zgodność i tam zmieniasz na np: Win 98 - zastosuj i próbujesz aż do skutku. Powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Grał ktoś może w moda do Deus Ex "The Nameless Mod" ?
Mam problem ze znalezieniem ukrytego poziomu, gdzie ponoć znajduje się terminal "That Guy''a", dzięki którym mogę zniszczyć Black Ice. Ktoś wie, gdzie to się znajduje ? Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 19:55, Vormulac napisał:

Poradziłem sobie z problemem. :)
Polecam zestaw do Deus Ex: Project HDTP (High Definition Texture Package) + Ultra High
Quality Mod V0.1. Po ich zaaplikowaniu mamy duży skok do przodu biorąc pod uwagę grafikę.
Poniżej screeny z modami i bez.

Download (obydwa mody):
http://rapidshare.com/files/151889632/DeusEx_Ultra_High_Quality_Mod_V0.1.rar


Z linku mi się nie chce ściągnąć wiesz może skąd można to jeszcze pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo znowu trafię do Hong Kongu i mam pytanie - czy naprawdę muszę się śpieszyć na tym poziomie? Naprawdę postać umiera po jakimś czasie jak mówili? W solucji z Clicka! tak wynika a nie wiem jak jest naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 22:54, SpecShadow napisał:

Niedługo znowu trafię do Hong Kongu i mam pytanie - czy naprawdę muszę się >śpieszyć na
tym poziomie?

Nie, nie musisz.
>Naprawdę postać umiera po jakimś czasie jak mówili?
Z tego co pamiętam to nie ale grałem dawno temu i na 100 % pewny nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee? Pierwsze słyszę, gdzieś o tym słyszał / czytał? Mnie to wygląda jak niezła ściema. Jeżeli chodzi o temu podobne aspekty w tej grze wiem tylko że można uchronić od śmierci

Spoiler

Lebedeva

przy okazji pozbywając się
Spoiler

agentki Navarre

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 19:31, Tyler_D napisał:

Eee? Pierwsze słyszę, gdzieś o tym słyszał / czytał? Mnie to wygląda jak niezła ściema.
Jeżeli chodzi o temu podobne aspekty w tej grze wiem tylko że można uchronić od śmierci

Spoiler

Lebedeva

przy okazji pozbywając się
Spoiler

agentki Navarre

.


Wydawało mi się, że w tym temacie i rzeczywiście - przejrzałem poprzednie strony i okazuje się, że można, ale chyba sobie to odpuszczę - z resztą juz usunąłem wcześniejszy save...

A co do Anny Navarre to

Spoiler

zaciukałem ją już w samolocie, ale po tym jak zabiła Lebedeva - nie znosiłem tej wrednej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 19:43, Benqiu napisał:

A co do Anny Navarre to

Spoiler

zaciukałem ją już w samolocie, ale po tym jak zabiła Lebedeva
- nie znosiłem tej wrednej baby


Po? Z tego co pamiętam gdy ona

Spoiler

zaciuka Lebedeva to włącza się nam opcja dialogowa którą trudno jest zablokować a po krótkiej rozmowie bodaj odchodzi a gdy się ją zaatakuje to nawet z GEP Guna jej nie zabijesz

. Więc? Ja coś pomyliłem czy ty znalazłeś jakiś tajny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej czy ktoś nadal tu jest?
Właśnie zacząłem grę i mam kilka pytań odnośnie rozgrywki:)
Przede wszystkim jak zdobywamy doświadczenie? Za robienie zadań, czy zabijanie przeciwników i robienie zadań?
Jestem w pierwszej misji i trochę zaskoczyła mnie swoboda działania. O ile się nie mylę to można wejść do statuy albo od prawej, albo od lewej. Można niezabijać nikogo, bądź podkradać się od tyłu i jechać przeciwników z noża.
Widziałem już kilka robotów. Da się je unieszkodliwić paralizatorem?
Wybrałem na samym początku kusze, ale totalnie nie idzie mi zabijanie za jej pomocą wrogów. Celuje w głowę, nawet z bliska, a i tak nikogo nie zdjąłem za pierwszym strzałem:/ Z pistoletem mam ten sam problem.
Macie jakieś rady na początek?
Czy gra jest długa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 14:41, In_The_End napisał:

Przede wszystkim jak zdobywamy doświadczenie? Za robienie zadań, czy zabijanie przeciwników
i robienie zadań?

Za robienie zadań i odkrywanie ukrytych lokacji.

Dnia 21.04.2010 o 14:41, In_The_End napisał:

Jestem w pierwszej misji i trochę zaskoczyła mnie swoboda działania. O ile się nie mylę
to można wejść do statuy albo od prawej, albo od lewej. Można niezabijać nikogo, bądź
podkradać się od tyłu i jechać przeciwników z noża.

Esencja Deus Exa. W taki sposób przechodzi się wszystkie misje. Polecam chadzanie wentylacją.

Dnia 21.04.2010 o 14:41, In_The_End napisał:

Widziałem już kilka robotów. Da się je unieszkodliwić paralizatorem?

Nie, tylko ładunki wybuchowe i EMP na nich działają, oraz takie "żółte granaty" których nigdy nie używałem. Oraz fajny mieczyk z misji w Chinach.

Dnia 21.04.2010 o 14:41, In_The_End napisał:

Wybrałem na samym początku kusze, ale totalnie nie idzie mi zabijanie za jej pomocą wrogów.
Celuje w głowę, nawet z bliska, a i tak nikogo nie zdjąłem za pierwszym strzałem:/ Z
pistoletem mam ten sam problem.

Bo zwykłe strzałki nie działają, używa się do niej tylko trujących. Dwie strzałki na przeciwnika z ukrycia zanim podbiegnie do alarmu (zakładając że ciebie nie zauważy) i jest ok.

Dnia 21.04.2010 o 14:41, In_The_End napisał:

Macie jakieś rady na początek?

Nie traktuj gry jak kolejnego standardowego FPSa, inaczej szybko giniesz. Łatwiej się gra mając doświadczenia z gry z serii Splinter Cell ew. poczciwego Thiefa.

Dnia 21.04.2010 o 14:41, In_The_End napisał:

Czy gra jest długa?

Ok 24h z odkrywaniem prawie wszystkiego i czytaniem notatek, gazet i maili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że można Paula uratować

Spoiler

, kiedy każe nam wyjść z hotelu zostajemy i cały czas za nim biegamy (jest nieśmiertelny a przeciwnicy są dla nas za mocni), aż dojdzie do drzwi i powie coś w stylu, że załatwi sobie transport do Hongkongu. Potem spotykamy go w bazie głównej triady przy laboratorium doktora (nie pamiętam już imienia). Doktor uratował Paula tak jak nas od licznika śmierci (?). Doszedłem tylko do Paryża bo potem gra mi się znudziła, więc nie wiem jak wygląda zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 14:41, In_The_End napisał:

Widziałem już kilka robotów. Da się je unieszkodliwić paralizatorem?

Oprócz wspomnianych granatów EMP (niebieskie) i Scramble Grenades (żółte) można je zawsze rozwalić LAMami (czerwone granaty) lub z broni przeciwpancernych (GEP Gun, który możesz wziąć od Paula na samym początku, osobiście sądzę że najlepiej właśnie jego wybrać bo zarówno kusze jak i snajperkę bardzo szybko dostajesz z wrogów) No i są jeszcze LAW czyli mówiąc krótko Bazooki jednokrotnego użytku.

Dnia 21.04.2010 o 14:41, In_The_End napisał:

Wybrałem na samym początku kusze, ale totalnie nie idzie mi zabijanie za jej pomocą wrogów.
Celuje w głowę, nawet z bliska, a i tak nikogo nie zdjąłem za pierwszym strzałem:/ Z
pistoletem mam ten sam problem.

Z dostępnej amunicji wybierz zatrute (zielone) i strzel JEDEN raz w przeciwnika po czym zwiej, parę chwil później padnie nieprzytomny

Dnia 21.04.2010 o 14:41, In_The_End napisał:

Macie jakieś rady na początek?

Zależy gdzie jesteś, ogólnie łaź wszędzie gdzie możesz dostajesz za to PDki i sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 19:24, Benqiu napisał:

Słyszałem, że da się

Spoiler

uchronić Paula od śmierci

, ale nie wiem jak tego dokonać.
Poratuje ktoś?

Można go uratować. Wystarczy że dasz się zabić już w hotelu (u mnie to przynajmniej za każdym razem działało). Załatw gości którzy chcą wejść do pokoju Paula a potem wybiegnij i daj się reszcie zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować