Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin: ER również do pobrania z oficjalnej strony

32 postów w tym temacie

Harpen

Posiadacze gry Wiedźmin, już 19 września, otrzymają możliwość pobrania wszystkich elementów wchodzących w skład Edycji Rozszerzonej nie ponosząc żadnych kosztów - informuje oficjalna strona dzieła CD Projekt RED.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin: ER również do pobrania z oficjalnej strony" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 13:54, Met napisał:

Już zabieram się do pobierania.

Dobrze by było najpierw przeczytać newsa, a potem go komentować.
Jak chcesz ściągnąć zawartość nowego wydania, skoro pliki będą dostępne dopiero 19 września ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak będzie z pobieraniem tego. Najwyżej kupię update. A tak z innej beczki, to CDP Red pomyślał o użytkownikach Wiedźmina, zeby nie musieli płacić za aktualizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"pobranie łatki o pojemności 1 GB; "
Łatka nie może mieć pojemności. Może mieć wielkość, ciężar itp., ale pojemność dotyczy nośników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można także pobrać dodatkowy kontent oraz płyty audio;

Dżizas, nie przesadzajmy z tymi anglicyzmami! Słowo "kontent" już istnieje w języku polskim, i nie znaczy bynajmniej "zawartość" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 14:28, rosenand napisał:

można także pobrać dodatkowy kontent oraz płyty audio;

Dżizas, nie przesadzajmy z tymi anglicyzmami! Słowo "kontent" już istnieje w języku polskim,
i nie znaczy bynajmniej "zawartość" :)


rosenand jestem wielce kontent , że zwróciłeś na to uwagę bo też chciałem podkreślić to co Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuu już widzę pozytywy 10 MB internet :D.Fajnie,że panowie z CDP pomyśleli o tych co kupili już Wiedźminka.Mam nadzieję,że też te nowe 2 przygody będą z dźwiękiem.Bo jak wcześniej była do ściągniecia oficjalna przygoda to bez dźwięku wogle byłą jedynie walka i te inne ;/.Dobra ,a teraz wystarczy czekać do 19 września ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 14:54, gemGreg napisał:

mam nadzieje ze czas wczytywania lokacji, ktory mial zostac znacznie przyspieszony to
nie kwestia 1-2 sekund :D


Podobno został poprawiony o 80% no ale wciąż pewnie duzo będzie zalezało od tego na jakim sprzęcie się gra.


mateuszencja
>Mam nadzieję,że też te nowe 2 przygody będą z dźwiękiem.

Tak, dwie nowe przygody będą w pełni udźwiękowione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie ściągnięcia tego na moim necie 512 kbps :D Dlatego update już dawno zamówiony w sklepie. No il wolę to mieć jakoś po ludzku zapakowane i wydane, a nie płyty podpisane flamastrem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować