Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Siedem dni poświeconych Wiedźminowi!

48 postów w tym temacie

Ludzie, cieszcie się, że tylko siedem, a nie narzekacie. >.< A jak sobie ktoś przypomni co było przed premierą... Pochlastać się można było. Swoją drogą, ta gra - IMO - nie zasługuje na poświęcanie jej takiego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mein gott, again?!
A czy nie było już "7 dni z Wiedźminem" przy okazji premiery?

Uprzedzając pytania - uważam grę za bardzo dobrą. Ale robienie hype''a z powodu kilku patchy? Wolne żarty!
No i znowu zlecą się ludzie którzy uważali że hype przy okazji premiery gry był "be".
O ile broniłem gry w tym czasie to teraz tego nie zrobię. W kraju chyba robi się drugie EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wam przeszkadza że ciągle sa newsy o Wiedźminie? Nie pasuje wam to może nie czytajcie tych newsów, bo jak czytam komentarze typu"znowu to samo" to mi się niedobrze robi. Ja z chęcią poczytam, żebym wiedział co w końcu mam zamiar kupić i czy bardziej opłaca się kupić czy ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 16:09, Zelgadis napisał:

Nie widziałem jeszcze, żeby ktoś tak bardzo ekscytował się wydaniem jakiejś gry. W tym
roku jest tydzień z wiedźminem, rok temu też to było...


Nieprawda. Rok temu były dwa tygodnie z Witcherem. Dajcie Gram.pl spokój, nie mają żadnego wyjścia przecie - PR chce, PR ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 16:42, Gorn7 napisał:

z chęcią poczytam, żebym wiedział co w końcu mam zamiar kupić i czy bardziej opłaca się
kupić czy ściągnąć.

Bez żartów. 20 zł i wydanie pudełkowe vs. kilka gb danych do ściągnięcia - co byś wybrał? Co by większość wybrała? Poza tym, już wiele razy było mówione, co będzie w ER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu zasugeruję jedną, ważną rzecz - BitTorrent! Pokażcie, że można wykorzystać tę technologię do czegoś dobrego, czym jest dystrybucja dodatku ER. Blizzard może wysyłać patche, nawet całe gry. Valve i jego Steam także, tak więc jak tylko dojdzie do premiery w piątek - wystawcie torrenta i zobaczycie jak przyda się to graczom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:13, -=grocal=- napisał:

Od razu zasugeruję jedną, ważną rzecz - BitTorrent! Pokażcie, że można wykorzystać tę
technologię do czegoś dobrego, czym jest dystrybucja dodatku ER. Blizzard może wysyłać
patche, nawet całe gry. Valve i jego Steam także, tak więc jak tylko dojdzie do premiery
w piątek - wystawcie torrenta i zobaczycie jak przyda się to graczom!

Podpisuję się pod tym ręcamy i nogamy ;)
Szczególnie, kiedy stoi przede mną wizja ściągania takiej ilości danych z gramowych serwerów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 16:54, marcinshinoda napisał:

Gram.pl chyba tak faworyzuje Wiedzmina bo kiedyś było połączone z CDP;] Reklame robią
na gram.pl jaka ta gra jest wspaniała:P


Przecież jest dalej powiązane, czemu już niby nie? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:13, -=grocal=- napisał:

Od razu zasugeruję jedną, ważną rzecz - BitTorrent! Pokażcie, że można wykorzystać tę
technologię do czegoś dobrego, czym jest dystrybucja dodatku ER. Blizzard może wysyłać
patche, nawet całe gry. Valve i jego Steam także, tak więc jak tylko dojdzie do premiery
w piątek - wystawcie torrenta i zobaczycie jak przyda się to graczom!


Popieram w 100%!
Nie chce mi się zamawiać/jechać do sklepu, a znając serwery gram.pl (i zainteresowanie Wiedźminem), będzie się ściągało ze 3 dni (wariant optymistyczny ;) )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować