Zaloguj się, aby obserwować  
MiroLbn

Antyfani EA

110 postów w tym temacie

Gry EA ? Oprócz BF-a którego wydają (anie sami robią) tak samo z Dead Space, reszta to totalny kicz i jak wszyscy mówią tasiemce, ta firma ma gdzieś graczy i traktuje ich jak krowy do dojenia. Najlepszy przykład Spore, żal to co oni robią żal i jeszcze raz żal. Gorszej firmy w branży nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prostą zasadę, jeżeli jakaś firma wydaje kiepskie gry to po prostu ich nie kupuję ;) EA nie raz wypuszczało już przebojowe tytuły, więc osobiście na nic nie narzekam (no może oprócz Medal of Honor: Airborne). Nie należy się aż tak ekscytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA? Elf Archer?
A tak na serio też wnerwiają mnie te kolejne serie gier. To się robi już nudne. Chociaż SPORE może być całkiem niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Simsy? tylko 1 była dobra.
2 = tasiemeic.
A Spore mi przypomina, i to baaaaaaardzo, Simsy :(

MOH? Only AA dla mnie istnieje. Nadal gram w multi na nim! ;d
FIFA? Dno, PES6 lepszy...
NFS? MW to ostatnia dobra część... dalej to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko profilaktycznie zaznaczę, że krytykować owszem wolno, ale jak ktoś będzie to robił w sposób niekulturalny, to po statusie polecimy.
Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 20:33, RazorBMW napisał:

Simsy? tylko 1 była dobra.
2 = tasiemeic.
A Spore mi przypomina, i to baaaaaaardzo, Simsy :(

MOH? Only AA dla mnie istnieje. Nadal gram w multi na nim! ;d
FIFA? Dno, PES6 lepszy...
NFS? MW to ostatnia dobra część... dalej to lipa.

Jednym słową EA to lipa. Knadyjska wytwiórnia gier nikomu nie potrzebnych:
Sims3 Po co kupowac to jak i tak to samo co sims2 ze wszystkimi dodatkami.
Dla mnie tylko oreng boks się udał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 20:38, łidżet napisał:

> Simsy? tylko 1 była dobra.
> 2 = tasiemeic.
> A Spore mi przypomina, i to baaaaaaardzo, Simsy :(


NIby tak, ale rewolucja w pewnym sensie to jest... :P

Dnia 15.09.2008 o 20:38, łidżet napisał:

>
> MOH? Only AA dla mnie istnieje. Nadal gram w multi na nim! ;d

Bądź co bądź nawet AA jest od EA xP

Dnia 15.09.2008 o 20:38, łidżet napisał:

> FIFA? Dno, PES6 lepszy...


Owszem, ale konkurencja musi być :)

Dnia 15.09.2008 o 20:38, łidżet napisał:

> NFS? MW to ostatnia dobra część... dalej to lipa.


IMO Underground 2 to ostatnia dobra część :P

Dnia 15.09.2008 o 20:38, łidżet napisał:

Jednym słową EA to lipa. Knadyjska wytwiórnia gier nikomu nie potrzebnych:
Sims3 Po co kupowac to jak i tak to samo co sims2 ze wszystkimi dodatkami.
Dla mnie tylko oreng boks się udał.


Z tym się nie zgodzę. Owszem, Simsy to badziewia,, których cel jest jeden -> zbić jak najwięcej kasy. Ale czy EA rzeczywiście wydaje gry nikomu nie potrzebne?
A Crysis? A Fifa przez poprzednie lata, jak pesa nie było? A wcześniejsze NFSy?
Niby rzeczywiście jakoś przystopowali i ceny mają cholernie wysokie, ale bądź co bądź to im zawdzięczamy wciąż wysoką pozycję gier komputerowych na rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 20:47, RazorBMW napisał:

EA Crysisa tylko wydawało, producentem był Crytek, więc EA mogło mieć chyba jakiś wpływ
przy jego tworzeniu...?


jedynie termin wydania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 20:47, RazorBMW napisał:

EA Crysisa tylko wydawało, producentem był Crytek, więc EA mogło mieć chyba jakiś wpływ
przy jego tworzeniu...?


Ale to oni sypnęli kasą Crytekowi na kolejną wersję Crytek Engine :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 20:47, RazorBMW napisał:

EA Crysisa tylko wydawało, producentem był Crytek, więc EA mogło mieć chyba jakiś wpływ
przy jego tworzeniu...?

Heh. Chyba przy tworzeniu błędów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie to samo co prawie wszystkich - tasiemcowatość i dojenie z nas co roku "nową" odsłoną tego samego. Ech, gdzie te czasy BioWare i Black Isle oraz wielu innych firm których nie pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 20:47, RazorBMW napisał:

EA Crysisa tylko wydawało, producentem był Crytek, więc EA mogło mieć chyba jakiś wpływ
przy jego tworzeniu...?

Mogę się mylić, ale zdaje się, że to jest tak, że producent podsyła do wydawcy gotowa grę, wydawca testuje i jeżeli jego zdaniem jest np za dużo bugów lub ogólnie coś jest nie tak, producent musi te wady naprawić. Bo przecież wydawca nie możne sobie pozwolić na wydanie bubla, woli przełożyć termin wydania gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się gości uczepiliście :P
Kasy na pomoc tytułom, które wydają nie szczędzą, choć prawda jest taka, że są to zazwyczaj tytuły okrzyknięte hitem już przed premierą, więc wszystko się zwraca...
Zgadzam się, że ceny gier mają astronomiczne, ale tak czy siak, narzekamy i narzekamy a potem i tak kupimy ich grę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:36, łidżet napisał:

Robią simsy do du@@ żeb potem kupowac do nich drogie dodatki!

EA nie robi simsów abyśmy my kupowali do nich dodatki . Świat kocha simsy!(ja akurat nie) One cały czas się rewelacyjnie sprzedają. A, że fifa to to samo co od kilku lat to pewnie już sami o tym wiedzą. Ale znaczną większość gier które wydaje EA jest bardzo dobra, np :Assassin''s Creed i NFSy, więcej nie będę wymieniał. Rozpowszechniacie cały ten temat bo kilka gier jest słabych, które wydało EA spośród wielu. A o co chodzi z 3 instalacjami spore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 21:00, Heterko napisał:

> Robią simsy do du@@ żeb potem kupowac do nich drogie dodatki!
EA nie robi simsów abyśmy my kupowali do nich dodatki . Świat kocha simsy!(ja akurat
nie) One cały czas się rewelacyjnie sprzedają. A, że fifa to to samo co od kilku lat
to pewnie już sami o tym wiedzą. Ale znaczną większość gier które wydaje EA jest bardzo
dobra, np :Assassin''s Creed i NFSy, więcej nie będę wymieniał. Rozpowszechniacie
cały ten temat bo kilka gier jest słabych, które wydało EA spośród wielu
. A o co
chodzi z 3 instalacjami spore?

Asasyna to chyba ubi wydał ale masz racje, oni robią te gry bo ludzie to kupują i nie ma sie co dziwić... fakt faktem gry do tanich nie nalezą ale jak mówiłem mam w większość przypadków kilka wersji językowych więc nie ma sie co dziwić, poza tym skoro gra jest dobra to co to za róźnica dać 100zł a 120? bo nie mówcie mi że np spore nie dostaniecie za 120zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rotfl. :) Teoretycznie to powinno być na tyle z mojej strony, ale jednak będę musiał coś niecoś napisać w tym temacie.
Co za totalna bzdura! :D Już to widzę, jak elektronicy wchodzą na polskie forum o grach i specjalnie dla 200 osób [na kilkadziesiąt tysięcy potencjalnych klientów] zmieniają swoje podejście do branży i cen :). Heheh, nie no, rozwaliło mnie to, że w ogóle ktokolwiek pomyślał, że możecie tematem na gram.pl coś zdziałać. :P
---
EA robi bardzo dobre gry. Są to ich gry, więc niech narzucają ceny jakie chcą. Ja jak będę coś robił ambitnego w przyszłości to nie mam zamiaru wysłuchiwać narzucanej przez kogoś ceny, ja to robię i ja za to wymagam określone pieniądze. Nie chcecie wydawać kasy? To nie grajcie w gry. Nie stać Cię, żeby iść do klubu? To idziesz pić w plener, proste. :P W przypadku gier - kupujesz jakieś starsze/inne, tańsze.
---
Co do Simsów i innych "kup" - nie podobają wam się te gry? To ich nie kupujcie, rozumiem, że to ciężkie, w końcu macie te miliardy i musicie wydać [a już 150 zł za grę to nie zapłacicie], więc zmuszeni jesteście do kupowania badziewia...
EA wydało masę innych, świetnych gier. Nie chcę nawet wyliczać, jak ktoś ma z tym jakiś problem to niech pójdzie do kąta, pomaluje oczy i się popłacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA cerpie kase na simach i na NFS więc nie zdziwie się kiedy zobacze The Sims 49 zobaczycie to proroctwo jeszce się spełni. Ale poco fifę wydają co roku jak mogli by wrzucici uaktuanienie i popracowac nad grą 2 lata?
Zarobili by pewnie trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować