Zaloguj się, aby obserwować  
MiroLbn

Antyfani EA

110 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2008 o 16:17, Młody miro napisał:

> > > ?? Nie, razem kosztowały mnie około 190 zł, ale nie kupiłem ich wszystkich

> od razu.
> > :P
> > Dośc drogo jak na clasic
> Kupiłem w zeszłym roku Bitwę o Śródziemnie II za 45 zł i nie wydaje mi się to dużą
ceną.
> Tak samo jak z MoH Allied Assault WarChest.
Około 50 zł a gre z przeceny nie jest też tanio :P

FIFA 06-ostatnio wydziałem za 45zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:18, Aragloin napisał:

Ale zobacz jaka jakośc tych gier. W MoHu po prostu się cały zanurzyłem! No i jak na politykę
cenową EA 50 zł to mało.

Zobacz Oblivion jaka gra a kosztuje tylko 39zł teraz a black edition 60 lub 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA nie lubię głównie za ich ceny... Wypuszczanie gier za 140 zł lub więcej to ostra przesada i dodatkowo brak sensownych reedycji. EA Classic jest jedyną i gry w niej kosztują 5 dych i dodatkowo późno trafiają do niej gry. Poza tym tych gier jest niewiele biorąc pod uwagę ile gier EA wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:29, wojtek2222 napisał:

EA nie lubię głównie za ich ceny... Wypuszczanie gier za 140 zł lub więcej to ostra przesada
i dodatkowo brak sensownych reedycji. EA Classic jest jedyną i gry w niej kosztują 5
dych i dodatkowo późno trafiają do niej gry. Poza tym tych gier jest niewiele biorąc
pod uwagę ile gier EA wydaje...

Święte słowa. Już widzę za ile lat trawi do tej seri The Sims 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:29, wojtek2222 napisał:

EA nie lubię głównie za ich ceny... Wypuszczanie gier za 140 zł lub więcej to ostra przesada
i dodatkowo brak sensownych reedycji. EA Classic jest jedyną i gry w niej kosztują 5
dych i dodatkowo późno trafiają do niej gry. Poza tym tych gier jest niewiele biorąc
pod uwagę ile gier EA wydaje...


Niby tak, ale nawet w serii EA Classic gry mają wady -> nie wszystkie są spolszczone, nie mają poradników i innych gadżetów, które pojawiają się w innych reedycjach... 50zł to też trochę za dużo jak za coś takiego... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczy się wyłącznie danie główne, w tym wypadku gra. :)
Instrukcję przejrzę sobie w czasie instalacji, poradnika nie tykam, bo psuje zabawę... :P
50 zł jest w sam raz jak za grę. :D Zwłaszcza, że momentami jest to już nie gra, a Gra. :D
PS : Wisła Kraków ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:29, Probos napisał:

Dla mnie liczy się wyłącznie danie główne, w tym wypadku gra. :)
Instrukcję przejrzę sobie w czasie instalacji, poradnika nie tykam, bo psuje zabawę...
:P
50 zł jest w sam raz jak za grę. :D Zwłaszcza, że momentami jest to już nie gra, a Gra.
:D


Dla mnie niby też, ale jak już mam płacić te 50zł to chce widzieć za co zapłaciłem... :P

Dnia 16.09.2008 o 18:29, Probos napisał:

PS : Wisła Kraków ! :D


Tjaaa, ale po ostatnim 1-4 nie ma powodów do zadowolenia... :(
Może z Tot''hamem bd lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 14:16, Młody miro napisał:

Poradniki ważne są nie wiesz co jak zrobić patrzysz do poradnika


Owszem, ale to też dodatkowe strony i materiały o grze xP

Dnia 17.09.2008 o 14:16, Młody miro napisał:

ManU rządzi i wymiata ;)

Owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chętnie zapiszę się do tego antyfanklubu ;)
EA to synonim zła :)
jednak niestety mają w swoich łapach takie tytuły jak Battle for the Middle Earth I i II - a teraz mają wydać jeszcze Conquesta - chociaż w newsleterze gram.pl był pre-order za 99 - ale z fake linkiem (wiec moze nie jest az tak z nimi zle)

za to pazerstwo będą się smażyć w piekielnym kotle - dookoła którego będą ogromne telebimy, na których będą leciały w kółko Klan, Plebania, Na wspólnej i inne M jak miłość aż po dzień sądu ostatecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja cenię EA za parę gier- MoH, NFS-y, FIFA, LotR BfME2. Lubię te gry i po dziś dzień z przyjemnością w nie zagrywam.;) Co do tematu- wydają te tasiemce, ale czy ktoś Wam każe je kupować (czy też dodatki do nich)? Uważacie, że ta gra to chłam- kupcie lepszą grę konkurencji (poza simsami to chyba wszystkie ją mają). A jeśli chodzi o ceny, to EA wcale nie wydaje drogich gier, to inni polscy dystrybutorzy mają niskie ceny. Na zachodzie gry od EA nie kosztują wcale więcej od innych.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 21:29, cichy10 napisał:

A jeśli chodzi o ceny,
to EA wcale nie wydaje drogich gier, to inni polscy dystrybutorzy mają niskie ceny. Na
zachodzie gry od EA nie kosztują wcale więcej od innych.:)

Nie można porównywać ceny polskiego EA do innych na zachodzie, lecz do cen tu w POLSCE! Tak działa rynek, kraj to kraj, i zauważ, że na zachodzie mają odrobinę lepsze pensje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 22:04, krisbz napisał:

EA to firma ktora tylko zdziera kase z ludzi a nie wydaje nic ciekawego


Rotfl, jakby nie wydawała nic ciekawego to by nie miała jak zdzierać kasy z ludzi. XD Nie wiem jak Ty, ale ja nie kupuję byle czego. :) A zdzierać kasę, a zarabiać pieniądze to dwie różne rzeczy swoją drogą, bo nie musisz im płacić za nic jeżeli nie chcesz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 22:04, krisbz napisał:

EA to firma ktora tylko zdziera kase z ludzi a nie wydaje nic ciekawego

Bez przesady . Jest kilka świetnych gier wydanych przez EA , minusem ich polityki jest to , że gry są bardzo drogie a tanich serii nie ma , sory , jest jedna , ale za 50 zł można kupić o wiele lepsze gry niż te które są w serii Ea Classics xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 19:54, LTM napisał:

> Poradniki ważne są nie wiesz co jak zrobić patrzysz do poradnika

Owszem, ale to też dodatkowe strony i materiały o grze xP

> ManU rządzi i wymiata ;)
Owszem :)

Ja sobie myśle co by było jakby wisła zagrała z manu :)
Widzę że anty klub coraz szersze kręgi zatacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować