Zaloguj się, aby obserwować  
MiroLbn

Antyfani EA

110 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2008 o 15:11, Arclight napisał:

Do którego potem patche naprawiały jedno - a psuły drugie. A Electronic Arts zupełnie
się tym nie przejmowało, ponieważ gra i tak się sprzedała.


Wszyscy to powtarzali (ja tam specjalnie tego nie odczułem, bo gry nie zaczynałem od "podstawki"), ale dalej grali. Zresztą w wielu grach tak jest. Narzekają, narzekają i potem i tak grają... zresztą co mieliby do roboty ? Wydali na pewien produkt jakąś ilość pieniędzy i chcą wycisnąć wszystko co się da. :P

PS Tak w ogóle to coraz bardziej zastanawiam się nad powrotem do tej gry. Szkoda tylko, że płyta do takich "powrotów" nie za bardzo się nadaje. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak strasznie narzekacie, a popatrzcie na BF2 - gra ma już 3 lata, a w tym roku bodajże wyszedł nowy patch, naprawiający błędy oraz dodający nowe mapy. A nowy "mappack" jest już w przygotowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 15:05, Kirabax napisał:

Tak strasznie narzekacie, a popatrzcie na BF2 - gra ma już 3 lata, a w tym roku bodajże
wyszedł nowy patch, naprawiający błędy oraz dodający nowe mapy. A nowy "mappack" jest
już w przygotowaniu.

Do ściągnięcia za ile? 20$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 16:27, cd95 napisał:

Nien awidzę NFS najgorsza wyścigówka świata.


Nie przesadzaj... to ze jej nie lubisz nie znaczy ze jest najgorsza wyscigowka swiata...
No z tym zeby byly 3 instalacje to lekka przesada... jak ktos zrobi formata 3 razy to co? D*** blada... A na pendrivea raczej tego nie nagra bo za dużo zajmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 16:00, Młody miro napisał:

> Tak strasznie narzekacie, a popatrzcie na BF2 - gra ma już 3 lata, a w tym roku
bodajże
> wyszedł nowy patch, naprawiający błędy oraz dodający nowe mapy. A nowy "mappack"
jest
> już w przygotowaniu.
Do ściągnięcia za ile? 20$

No co ty, za darmolca.
Ceny oczywiscie, sa przesadne. SPORE bym kupil gdyby bylo tansze. Ale tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 16:18, Młody miro napisał:

A co powiesz na to że jest ograniczone 3 instalacjami? (mowa o spore)


Nie instalacjami tylko aktywacjami - to zasadnicza różnica. Poza tym po wyczerpaniu limitu wystarczy telefon do linii EA i dostajesz już nowe aktywacje. Nie żebym był jakimś fanem, ale błagam, doinformuj się zanim zaczniesz wytykać wady produktów EA. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 16:18, Młody miro napisał:

Xlol1- Ceny też mają fajne?


Gier za często nie kupuję bo nie mam zbyt dużo czasu na granie i jakoś bardzo mi aż tak one nie przeszkadzają. Gorzej że stare gry np. EA Classic kosztują 50zł. Jednak jak dla mnie EA po Blizzardzie jest najlepsza. Fakt faktem cena, ale zależy od gry, zwykle jest to 20 zł więcej wiec aż takiego wielkiego skandalu nie ma, a jak ktoś potrafi korzystać z internetu, to naprawdę może znaleźć nową grę 100>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 20:49, Wojtas94 napisał:

> A co powiesz na to że jest ograniczone 3 instalacjami? (mowa o spore)

Nie instalacjami tylko aktywacjami - to zasadnicza różnica. Poza tym po wyczerpaniu limitu
wystarczy telefon do linii EA i dostajesz już nowe aktywacje. Nie żebym był jakimś fanem,
ale błagam, doinformuj się zanim zaczniesz wytykać wady produktów EA. :)

O no nie wiedziałem ale do tych 160zł dochodzą ceny za telefon i w ogóle to jest tylko po to by uprzykrzyć ludziom życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować