Zaloguj się, aby obserwować  
MiroLbn

Antyfani EA

110 postów w tym temacie

ea nie lubie ale niestety wydaja tak dobre gry jak: MoH, NFS, BF czy C&C. jak do nowego BF wporwadza jakies glupie zabezpieczenia tak jak w sporeto ludzi ich juz kompletnie znienawidza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 18:25, lord0 napisał:

ea nie lubie ale niestety wydaja tak dobre gry jak: MoH, NFS, BF czy C&C. jak do nowego
BF wporwadza jakies glupie zabezpieczenia tak jak w sporeto ludzi ich juz kompletnie
znienawidza

Tak o to chodzi wiele ludzi ma im za złe właśnie to i barbarzyńskie ceny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:08, Probos napisał:

No nie gadaj. :P
Ja osobiście zauważyłem. Mówię tu oczywiście o samej rozgrywce, nie o grafice i menusach.
:)

Kolejny fan się trafił. No trudno pewnie jemu nie przeszkadza FIFA 06 za 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:11, łidżet napisał:

Kolejny fan się trafił. No trudno pewnie jemu nie przeszkadza FIFA 06 za 40 zł


Nie jestem fanem. Po prostu stwierdzam fakt, a ty, bez żadnych argumentów mówisz, że NHL 07 niczym nie różnił się od najnowszej odsłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam jedna grę od EA i muszę powiedzieć że do wydania w żaden sposób przyczepić sie nie można. Jest to gra z C&C-Generals - Deluxe z serii Classic cena sugerowana wynosi 49 zł, więc wydanie można porównać do serii Super$eller Cenegi, która na tym polu wygląda dość blado. W środku była instrukcja o objętości 66 stron i drukowane kolorowe na grubym papierze drzewko rozwoju technologicznego. Samego wydania przyczepić sie jak widać nie można, aczkolwiek przydałaby sie jeszcze jakaś tańsza seria, bo 49 zł to nie jest aż tak mało jak za tak starą grę. No i oczywiście ceny nowości powinny być sporo niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 23:00, dave03 napisał:

Posiadam jedna grę od EA i muszę powiedzieć że do wydania w żaden sposób przyczepić sie
nie można. Jest to gra z C&C-Generals - Deluxe z serii Classic cena sugerowana wynosi
49 zł, więc wydanie można porównać do serii Super$eller Cenegi, która na tym polu wygląda
dość blado. W środku była instrukcja o objętości 66 stron i drukowane kolorowe na grubym
papierze drzewko rozwoju technologicznego. Samego wydania przyczepić sie jak widać nie
można, aczkolwiek przydałaby sie jeszcze jakaś tańsza seria, bo 49 zł to nie jest aż
tak mało jak za tak starą grę. No i oczywiście ceny nowości powinny być sporo niższe.

Jak na clasic to dużo a gra pewnie 2003 albo 2002 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaiste gra świetna i na pewno warta tych 49 zł, choć po tylu latach spokojnie można by było ją sprzedawać jeszcze taniej. Co do samej gry to mogę jedynie ponarzekać na zbyt niski poziom trudności podstawki, gdyż na poziomie normal komputer nie stanowi praktycznie żadnego wyzwania nawet dla gracza, który jest dość słabo obyty w tego typu grach. Na szczęście w dodatku Zero Hour ta sprawa wygląda już trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem EA. Nie lubię ich głównie za ceny ich produktów które biorą chyba z kosmosu, gry które są już od długiego czasu na półkach nic nie tanieją. Bardzo rzadko kupuję ich gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 20:44, White Eagle napisał:

Ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem EA. Nie lubię ich głównie za ceny ich produktów
które biorą chyba z kosmosu, gry które są już od długiego czasu na półkach nic nie tanieją.
Bardzo rzadko kupuję ich gry.

Niestety w większości gier tak jest, takie życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem, że jestem neutralny co do postępowań EA i ich cen. W każdym razie wydają takiego "cukiereczka" jak Battlefield, więc... jest ich za co lubić. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 08:30, Bakter Naktacz napisał:

Ja wam powiem, że jestem neutralny co do postępowań EA i ich cen. W każdym razie wydają
takiego "cukiereczka" jak Battlefield, więc... jest ich za co lubić. xD

No Battlefield, CC, itd. ale ceny mają drakońskie ceny i inne gry są słabe Fifa itd. czyli te wszystkie kontynuacje gier ze zmienionymi tylko ekipami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 08:30, Bakter Naktacz napisał:

Ja wam powiem, że jestem neutralny co do postępowań EA i ich cen. W każdym razie wydają
takiego "cukiereczka" jak Battlefield, więc... jest ich za co lubić. xD


Zasadniczo, ja tez to mam gdzieś. Nie kupuję ich gier, Simsy to jest dno dna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 08:30, Bakter Naktacz napisał:

W każdym razie wydają takiego "cukiereczka" jak Battlefield


Do którego potem patche naprawiały jedno - a psuły drugie. A Electronic Arts zupełnie się tym nie przejmowało, ponieważ gra i tak się sprzedała.

Miałem okazję zagrać w Spore. 160 zł za to nie zapłacę, jak wyjdzie w EA Classics - to się zastanowię, o ile EA nie nadwyręży mojej cierpliwości setką dodatków - a wszystko na to wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie EA, jest dobra firmą, która robi jedne z najlepszych serii gier, no cóż ale oni traktują graczy jak maszynki do kasy więc za nimi nie przepadam. A poza tym te ich ceny. Wbrew opinią użytkowników ta firma jak dla mnie jest jedną z najlepszych głównie dzięki takim hitom jak BF2, w którego gram nałogowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 15:37, dambialko napisał:

Ja tam nie jestem żadnym antyfanem, ale nie lubię EA tylko i wyłącznie za cenę. Przesadzają.
Nowe gry np: Spore, w empiku koszyuje 159zł, ludzie opanujcie się.

A co powiesz na to że jest ograniczone 3 instalacjami? (mowa o spore)
Xlol1- Ceny też mają fajne?
fearlord: Masz racje gry mają w większości dobre ale ceny to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować