Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy gry z serii $upercena!

38 postów w tym temacie

CDP ma na pewno talent do robienia drastycznie brzydkich pudełek. Te gry, które mnie interesują już mam, tak więc czekam na pozostałe części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znakomity pomysł na serię, gry po 9,90 mogą być bardzo dochodowe a przy tym przystępne dla graczy...

Aragloin- nie stracisz, gra jest fajna, grałem z godzinę, a Divine Divinity tj. gra przed Beyondem była znakomita. nie pożałujesz, jestem pewien!

rick90- racja, pudełko jest bleee... ciekawe kto je projektował? niech się lepiej nie ujawnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że Gothic i Spellforce znajdą się w tej serii. Może wreszcie gracze przekonają się jak to już Jaki Ganh napisał, że Spellforce nie jest słabą grą. Taka niska cena, grzech nie kupić. Tak samo Gothic. Ten klasyk za dyszkę powinien znaleźć się na półce każdego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zainteresowany jedynie Hammer & Sickle Czerwony Sztorm i Gothic :D Za tak małe pieniądze warto kupić te gry ^^ Szkoda , że ta seria nie będzie wydana w dużych boxach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jest najlepsza, nigdy takiej nie spotkałem. Gra jest straasznie długa, ale to nie znaczy, że monotonna i nudna, ciągle coś się dzieje. To nie jest taki zwykły RPG, to coś więcej, na prawdę, przykro mi tych ludzi, którzy w to nigdy nie zagrali ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie fajnie, ale nie wiem bo ten gothic to prawie każdy go ma lub prawie każdy grał :/ to tak jakby zostało wydane dla kolekcjonerów oryginalnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać parę tytułów mnie zaciekawiło na pewno kupię sobie Alien Nations II i Beyond Divinity. Na koniec powtórzże jeszcze pytanie Azuredragon''a. A gdzie Original War i Giants?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 12:47, Azuredragon napisał:

A już myślałem, że Alien Nations II i Beyond Divinity już nigdy nie doczekają się wskrzeszenia.
A gdzie Giants i Original War? ;)

O tak Oryginal War... mhmm... świetna gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać ze pudełka z tej serii wyglądają strasznie badziewnie , ale patrząc na jakość większości tytułów z tej serii to w sumie nie ma co się dziwić. W tym pierwszym zrzucie znalazłem tylko jedną , jedyną grę którą z chęcią kupie , mam nadzieję że w przyszłych zrzutach będzie znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może niektóre tytuły są słabe, ale wśród nich jest np. Gothic: cud miód, orzeszki:) Chętnie bym kupił, ale już mam: Z biedronki, też za 9,99:)
Za to skuszę się na Hammer & Sickle. Skończyłem 2 razy Silent Storm + Sentinels, i szukałem jakiejś podobnej gry.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jest to seria skierowana do ludzi o mniej zasobnych portfelach i co za tym idzie, mających słabszy sprzęt. No, ale jest to też seria dla ludzi ceniących klasyke z prawdziwego zdarzenia. a jesli chodzi o Gothic, to uwielbiam serię tychże gier. Z łezką w oku przypominam sobie jak przemierzałem połacie Górniczej Doliny i przeżywałem wspaniałe przygody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłam tutaj nic dla mnie. Gothica (moja ulubiona gra) jak na kogoś, kto jest fanką serii, mam już od lat, a Full Spectrum Warrior kupiłam z CDA... więc wychodzi na to, że nie znajdę nic dla siebie. A co do pudełek.. kompletnie nie przypadły mi do gustu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować