Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rekordowy Warhammer Online

36 postów w tym temacie

Oho, i oto pierwszy znak tego, co przewidzieć było łatwo, tj. szansy WAR na nawiązanie walki z WoWem. Pytanie tylko, jak się wszystko potoczy po premierze, czy nie będzie powtórki z rozrywki (AoC). No i ciekawi mnie, czy WLK pobije rekord sprzedaży TBC, czy też może konkurencja da się we znaki? Zobaczymy 15 listopada. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik ładny, można się spodziewać, że nie będzie większych problemów z zakupem gry od razu po premierze. No chyba, że zainteresowanie bedzie naprawdę ogromne.
Pytanko: czy w pudełku z grą będzie taki jakiś trial key dla kolegi wazny przez jakiś czas? Cos jak w innych mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MonkOfWar jak gra jest dobra to sie sama obroni i nie musi walczyc z komercyjnym sredniakiem od blizza pod wzgledem grajacych dzieci ;] i innych chinoli ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*pew pew* Bardzo ładnie. :O
Sam się nie spodziewałem, że aż w takiej ilości się sprzeda... Lepiej niech GOA podwoi liczbę serwerów na 18 IX.

Wotlk na pewno pobije tbc, zwłaszcza, jeśli dyskusje ze znaczkiem spoiler się sprawdza, to czeka nas iście epicki lore (fabuła w mmo? TAK!). :)

AoC, a co to? :D Bugland może skończyć jak hellgate jeśli panowie z "fail"comu się do pracy nie wezmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 18:45 wszedł na półki w Gram.pl w Warszawie i aż miło było popatrzeć jak obsługa podskakiwała i metkowała z uśmiechem na ustach całą partię towaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, że spora część tych zamówień była od strony ludzi zażenowanych "Bugonanem"... ; d

Przynajmniej WAR jest dopracowany, a ja w najbliższym czasie zamierzam go zakupić. Tylko poczekam na pojawienie się triali, to bym sobie jeszcze sprawdził... ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 14:03, Anim napisał:

Wczoraj o 18:45 wszedł na półki w Gram.pl w Warszawie i aż miło było popatrzeć jak obsługa
podskakiwała i metkowała z uśmiechem na ustach całą partię towaru :)


Chcesz powiedzieć, że gdybym dzisiaj podjechał do centrum Warszawy, to mógłbym już mieć grę ?
Ale akcja, w końcu premiera dopiero za dwa dni. :-O
Normalnie już bym się urywał z pracy i zasuwał do Centrum, ale przecież serwery i tak otwierają dopiero 18-tego. ;-)
Na spokojnie poczekam do czwartku i wtedy ewentualnie jeśli nie będzie w lokalnym empiku, pojadę do Stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra odniesie sukces, bo jest bardzo wowpodobna. Tylko te questy, chociaż nierzadko bliźniacze jak w WoW, wydaja się sensowniejsze. PvP widziałem jedno (ten scenariusz w Nordland) i w sumie chaos całkowity ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 14:58, Dann napisał:

> Wczoraj o 18:45 wszedł na półki w Gram.pl w Warszawie i aż miło było popatrzeć jak
obsługa
> podskakiwała i metkowała z uśmiechem na ustach całą partię towaru :)

Chcesz powiedzieć, że gdybym dzisiaj podjechał do centrum Warszawy, to mógłbym już mieć
grę ?
Ale akcja, w końcu premiera dopiero za dwa dni. :-O
Normalnie już bym się urywał z pracy i zasuwał do Centrum, ale przecież serwery i tak
otwierają dopiero 18-tego. ;-)
Na spokojnie poczekam do czwartku i wtedy ewentualnie jeśli nie będzie w lokalnym empiku,
pojadę do Stolicy.


W empiku w wawie są już na półce: Warhammer i prepaidy do niego :)
Jadę po robocie bo zarezerwowałem sobie po 1 sztuce :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP zawiolo totalnie... kasa wyslana w weekend, pacze wyslali dopiero dzisiaj, chyba nie na tym polega preorder ze dostaje produkt po tym jak juz jest dostepny w sklepach... i na co mi w takim razie ten head-start jak pewnie paczke dostane 17go wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gra się zapowiada totalnie dobrze ;) Ciekawi mnie, czy zagrozi WoW''owi... AoC nie dał rady, może to ? Choć wątpię. Bądź co bądź powodzenia życzę.

BTW. A w sprawie WoW''a wydaje mi się, że jednak WLTK nie podbije rekordu TBC, gdyż właśnie sporo ludzi zdecydowało się na WO, albo AoC, albo jeszcze inny tytuł MMORPG. Ale chciałbym by podbił liczbę sprzedanych egzemplarzy, da to trochę do myślenia łosią, co włażą do każdego tematu o MMORPG by napisać, że WoW ssie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WAR nie tyle że jest dopracowany tylko wyrzucono z niego to czego nie zdążyli dopracować. AoC buglandem nie jest i przeliczając ilość bugów na złożoność świata to w porównaniu z pierwszymi miesiącami waszego ukochanego WoWa wcale nie wypada gorzej. Bardzo liczyłem na WARa i nawet miałem preordera zamówionego ale po obejrzeniu kilku filmików z końcowej bety zrezygnowałem. Grając w "papierowego" Warhamera nie wyobrażałem siebie jako "cukierkowej" postaci a niestety tak wygląda WAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesto te pre-ordery w sklepie gram.pl to niewypaly...do dzis pamietam jak GW:Nightfall w koncu anulowalem bo nadal mojego pre-ordera nie wyslali nawet po premierze gry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 14:58, Dann napisał:

Chcesz powiedzieć, że gdybym dzisiaj podjechał do centrum Warszawy, to mógłbym już mieć
grę ?
Ale akcja, w końcu premiera dopiero za dwa dni. :-O
Normalnie już bym się urywał z pracy i zasuwał do Centrum, ale przecież serwery i tak
otwierają dopiero 18-tego. ;-)
Na spokojnie poczekam do czwartku i wtedy ewentualnie jeśli nie będzie w lokalnym empiku,
pojadę do Stolicy.


Gra w pudełkach od wczoraj wieczór na półkach tak jak ma to miejsce i w innych sklepach. Czy będzie dalej na półkach - trudno powiedzieć jak im schodzą z półek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować