Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Witcher: Enhanced Edition w sklepach

52 postów w tym temacie

I znowu się czepiam ... ej sory, ale co nas to obchodzi? Jakby news był o polskiej premierze to jeszcze jakoś by to przeszło ... I po raz setny "ER zawiera..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska gra ma najpierw premierę w Ameryce? Tak nie wypada... :). Dobrze, że to tylko 3 dni, więc da się jeszcze jakoś znieść. Ale w piątek od razu lecę po update''a do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 14:32, Executor napisał:

to wdcale nie musisz tego czytac ;>


Przeczytałem tylko tytuł, bo jak otworzyłem newsa to od razu widać że treść taka sama jak mniej więcej w trzech poprzednich.

carljonson93

Dnia 16.09.2008 o 14:32, Executor napisał:

Mnie to obchodzi :/.


A to sorki ;)

Dnia 16.09.2008 o 14:32, Executor napisał:

Tak w ogóle to lepiej żeby było, no nie?


Skoro lubisz czytać takie same newsy w ok. 90% to Twoja sprawa. a np. nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się to czego się najbardziej obawiałem czyi: pełno newsów związanych z grą Wiedźmin ;/
Poza tym po co nas informować, że właśnie Wiedźmin: Edycja Rozszerzona ma premierę w Ameryce Północnej?
Gdyby to było w Polsce to jeszcze bym zrozumiał ale nie tam gdzie nas nie ma ;/


Ps. Coś ten news się ciężko wczytuje nawet wyświetliło mi komunikat "Zaraz wracamy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na pudełku "Games For Windows"? Tylko o ile pamiętam to mnóstwo osób miało problemy z wywalaniem do windy podstawowej wersji gry. Dopiero patche pomogły. Ciekawe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekie są reguły rynku i dlatego ten news jest też w polsce po to by podsycić sprzedarz produktu. Przecierz nie wszyscy grają od niepamiętnych czasów, to jest dla nich ta informacja po to by zwiększyć sprzedarz a tym samym zarobić więcej kasy, a wynikiem czego może być dużo większa jakość gier wyprodukowanych za pieniądze cdproject, czego wszystkim rzyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie- o ile patch 1.3 kasował możliwość kontynuacji gry z save''ami z poprzednich wersji to czy patch 1.4 to poprawi? Albo prościej- czy mając save z wersji wcześniejszych niż 1.3 można grać dalej, nie od początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Games for Windows zostało reaktywowane w 2007 roku, tylko u nas nie było o tym dużo słychać.

Mam nadzieje, że w Polsce gra też wyjdzie z tym znaczkiem i będzie wspierana poprzez rożne patche itd.
Bo jak na razie to gry w 90% krajów wychodzą z tym znaczkiem, a u nas bardzo rzadko, vide GRID, ma wsparcie, a u nas wyszedł bez znaczka GfW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce Wiedźmin sprzedał się w większej liczbie egzemplarzy niż w Ameryce, więc dlaczego oni mają miec Wiedźmina pierwsi. A tak pozatym to polska gra więc wydawca mógłby mieć trochę szacunku dla swoich rodaków i widać tą grę najpierw w Polsce. Chyba nadal dla wszystkich ameryka jest priorytetem. Wątpie czy amerykanie popłakali się gdyby Wiedźmin u nich wyszedł później ( albo w tym samym terminie) a my ucieszylibyśmyn się gdyby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować