Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Witcher: Enhanced Edition w sklepach

52 postów w tym temacie

Dla nas to ledwo parę bajerków więcej, ale w porównaniu do podstawowej edycji ze Stanów... Różnica jest :) No, i pudełko jest fajniejsze ;P
BTW, to Wiedźmin jest w Games for Windows? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pudełko to chyba z wersji Rosyjskiej:P Ale całkiem fajne jest.Bardziej mi się podoba niż premierowe pudełko w Polsce.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby gram.pl już nie jest bezpośrednio związany z CDP, ale ilość reklam i zapowiedzi zarzyna powodować obrzydzenie nawet u mojej cierpliwej osoby.
Chcąc nie chcą wskakując tutaj musisz zobaczyć że kilka newsów w ciągu dnia jest o... Wiedźminie! Niedziwne że ogólnie gram.pl jest uważane za słabe źródło informacji. Ile można! Mnie to zniechęcać zaczyna, a nie cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera w Ameryce wcześniej niż w Polsce, mimo że to polska gra :/
Nigdy tych zabiegów nie zrozumiem. Do nas zawsze gry trafiają później, nawet w momencie kiedy są one rodzimej produkcji.
Paranoja do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy administracji gram.pl nie wydaje sie to smieszne ? Co drugi news na stronie jest o wiedzminie. Skoro taki ten wiedzmin wazny to dlaczego premiera nie jest najpierw w polsce ? Paradoks jakis !

PS: Wiem ze atari zdecydowalo sie wydac gre najpierw na swiecie a potem w polsce ale gram.pl zachowuje sie jak dziecko. Dodatkowo jeszcze wyszczegolnienie kazdej premiery w kazdym panstwie po co ? moze stworzcie news.wiedzmin.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie rozomiecie ze tak na prawdę CD Projekt ma tu malo do powiedzenia karty rozstawia Atari..i to oni decyduja czy gra pojawi sie w sklepach w Ameryce czy tez w Iraku jako pierwsza. Jezeli tak bardzo wam to przyszkadza piszcie do Atari nie tu.

Wczesniej ktos pisał znowu że ma problem iz jest za duzo info o Widźminie...i że gram.pl jest lichym portalem... chce tylko przypomniec ze trwa tydzień wiedźmina i tak jak jest to z innymi grami gdy maja swoje 5 min - w tym wypadku drugie 5 min...za co jestem bardzo wdzięczny CD Projekt że postanowili dalej rozwijac,ulepszac swoja gre...że jest duzo informacji..i np. ja jako osoba która juz nie moze sie doczekac by dostac gre w swoje ręce bardzo sie ciesze o kazdym nowy info...

Zastanowcie się ludzie czego tak naprawde oczekujecie...CD Projekt zasługuje na podziękowania za to że dopracowuja gre a gram.pl ze udostepnia o tym informacje tyle z mojej strony..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że wydania zagraniczne też są bardzo ładne i chwała za to CDP Red, że polski produkt robi taką furorę za granicą! A że na gram.pl jest w tej chwili dużo informacji o Wiedźminie, na co niektórzy narzekają, to ja uważam, że chyba zapomnieliście jak było rok temu, gdy była premiera Wiedźmina i Edycji Kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę wydanie dla Rosji, one!one1oeone! ;-))

Wcześniej co prawda widziałem wydanie rosyjskiego Wiedźmina, ale jednak rozszerzone wygląda lepiej. Fajne, bardziej czerwoniaste pudełko o nieco innych kształtach prezentuje się nader dobrze, a napis "Beabmak" przyprawia o banana na twarzy! Ne rozumiem tylko, dlaczego w USA i Rosji Edycja Rozszerzona ukazuje się wcześniej - to u nas powinna być jako pierwsza, o to powinien zadbać CD Projekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przez rok to robiono drugiego Kotora, a CDPR sie z ''głupim'' patchem na czas nie wyrobiło, no nie mogę ....
swoją drogą pięknie oszpecono pudełko ... chodząca reklama. poprzednie było lepsze. bez głupich pasków, znaczków, reklam. klimatyczne.

"The Witcher: Enhanced Edition w sklepach"

szkoda tylko ze NIE W NASZYCH sklepach ! Co mnie obchodzi zagranica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, że dosłownie przed chwilą był u mnie listonosz i wręczył mi paczkę z moją Rozszerzoną Edycją Wiedźmina... nie spodziewałem się tak wcześnie paczki, dziwne, a zarazem fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gadacie ze powinien byc najpierw w polsce ale to nie wina CDP tylko atari bo atari to dystrybutor my gre zrobilismy oni sprzedaja proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Eeehhh, Prosze Panstwa, rozumiem, ze jestesmy uczuleni na opoznienia w PL gier (troche latek traumy sie nazbieralo;-) ale mysle, ze o te 3 dni to naprawde nie ma co rozdzierac szat;-)

W USA premiery sa we wtorki, w europie w CZ/PT. Tylko z tego technicznego powodu jest roznica w dacie.
(na marginesie przypomne, ze w w przypadku premiery, USA mialo ja pozniej, czyli w najblizszy wtorek po Europie;)

Jest tez jeszcze inne roznica, ktora juz komplentnie rozmywa te 3 dni. Otoz w USA data premiery to tzw.
shipping day, czy dzien w ktorym Atari zaczyna wysylac towar ze swoich magazynow. W EU data premiery to dzien w ktorym gra pojawia sie na polkach w sklepie, do ktorych wysylki robilismy wczesniej. Wiec tak
naprawde roznice w faktycznej dostepnosci sa minimalne :-)

Widzialem pierwszych preorderowcow w PL majacych gry, i kilku amerykanow ktorzy wciaz nie widzieli Wiedzmina w sklepach w ich okolicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować