• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
kulfon014

Jak podłaczyć telewizor do komputera

Pytanie

Hey mam pytanko Jak podłaczyć telewizor do komputera mam kabelek podłaczyłem ale musze ustwaic cos w karcie tylko jest problem bo nie wiem jak mam karte Radeon 9600 Family POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 26.01.2006 o 21:48, kulfon014 napisał:

Hey mam pytanko Jak podłaczyć telewizor do komputera mam kabelek podłaczyłem ale musze ustwaic
cos w karcie tylko jest problem bo nie wiem jak mam karte Radeon 9600 Family POMOCY



Ja podłaczyłem pc do TV-HD 32" przez port VGA polecam wszystkim i rozdzielczosc na 1360*768
efekt taki że sprzedaje monitor!!! no i klawiatura i myszka koniecznie bezprzewodowa.
A tak na marginesie to czy ktoś wie jak uzyskac prawdziwy format 16:9 w grach?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeżeli masz wyjście w karcie s-video nie ma problemu... kupujesz tylko kabel s-video + jack (do audio) a z drugiej strony masz chinche lub euro. Najprostsze połączenie :) w sterownikach karty graficznej musisz wybrać klonowanie obrazu lub inny tryb. Ewentualnie włączyć nakładkę wideo.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam wyjście Tv In\Out na karcie nVidia GeForce go 7300 (laptop), podłączam do niego kabel który z drugiej strony ma Eurozłącze (podłączane do tv) i w tym momencie się zacinam. Tv mam ustawione na kanał AV, ale nigdzie nie moge znaleźć opcji dołączenia tv (w paneli nVidia).
Uzywalem TVTool ale jedyne co udalo mi sie zrobic to przelaczyc obraz z kompa na nieistniejacy ekran (i w efekcie koniecznosc reinstalki windowsa).

Moze mi ktos napisac pelna istrukcje krok po kroku co mam zrobić?

z gory dzieki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poszukuję TV w cenie do 3500zł, ponad 50 cali, funkcja SmartTV. Zależy mi też na połączeniu z internetem (głównie Skype- gdyby któs mógłby wytłumaczyć mi jak to działa byłbym wniebowzięty) Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować