Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin: Update opóźniony. Premiera Edycji Rozszerzonej bez zmian!

22 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt z przykrością informuje, że Wiedźmin: Update, czyli pakiet aktualizacji do Edycji Rozszerzonej dla posiadaczy edycji podstawowej gry, zostanie wydany z kilkudniowym opóźnieniem. Równocześnie zapewniamy, że premiera Edycji Rozszerzonej, jak i wszystkich uaktualnień w wersji elektronicznej, nie ulega zmianie i będzie miała miejsce w piątek 19 września.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin: Update opóźniony. Premiera Edycji Rozszerzonej bez zmian!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, znowu opóźnienie? Szkoda, szykowałem sobie weekend z nowymi przygodami a wychodzi na to, że będę musiał czytać Lalkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:33, Jagged napisał:

a mi sie wydaje ze to chwyt marketingowy, chca zebysmy kupili ze zniecierpliwienia edycje
za 99zl i tyle...


A ja sądzę że dla zniecierpliwionych jest inne wyjście...ściągnąć z neta za free...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następny news o opóźnieniu premiery update ;/
Może byście podali powód tego opóźnienia a nie informowali nas dwa razy o tym samym :D
Dobrze, że jestem cierpliwy i poczekam na te update, kilka dni mnie nie zbawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 19:16, dTb napisał:

nie ma co marudzic update mozna sciagnac a fizyczna wersja dojedzie sobei pozniej


Nie będę ściągał nie mam czasu na to ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 19:29, stalker10 napisał:

Heh. Nie można niczego choć raz na ost guzik dopiąć.


Możliwe, ze nie zdążyli czegoś zrobić albo coś kombinują ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mam, właśnie przyszło, zabieram się do instalacji a tu co???..........zonk...oj panowie, trzeba było uprzedzić, że gra nie instaluje się pod SP3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i czeka mnie żmudne odinstalowanie!!!!ech...trochę lipa, poza tym wszystko ładnie się prezentuje, ale ten SP3...daliście ciała!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faaaaajnie - wczoraj już myślałem, że na spokojnie będzie można kupić - bo ile można nawalać. Ale w empiku wciąż nie było, tylko te rozszerzone. Fajnie wiedzieć, z jaką to full profeską ma się do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To to już chyba wewnętrzny błąd danych sieci handlowych.
W niektórych miejscach można kupić, a w niektórych nie ma.
Jeśli Empik tak rozsyła towar z centrali to do nich trzeba mieć pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no kur...mać!!!!!!!!jestem wkur...na maxa!!! Odinstalowałem sp3 a lista tego co nie chodzi jest długa. Po pierwsze karta graficzna, karta muzyczna, kodeki, amd fusion...teraz tylko siedzieć i instalować po kolei od nowa to samo...ech żenada...nie wiem czy nie lepiej postawić system na nowo :/ w każdym bądź razie panowie jeśli chcecie postawić W : Update to wywalcie lepiej SP3...u mnie za cholere nie poszło, a was droga redakcjo panowie z CDPred mogli chociaż uprzedzić i dać znać, że taka sytuacja ma miejsce, obyło by się bez tego typu komentarzy!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooooooo...pod SP2 też mi nie chce pójść!!!!! super normalnie, jak zaraz pierd...tą płytą to będzie. widzę że nie obejdzie się bez telefonu do pomocy technicznej, ech szkoda gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 18:43, emace23 napisał:

ooooooo...pod SP2 też mi nie chce pójść!!!!! super normalnie, jak zaraz pierd...tą płytą
to będzie. widzę że nie obejdzie się bez telefonu do pomocy technicznej, ech szkoda gadać!


Zainstaluj Service Pack 3 może zadziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że ten sam komunikat miałem pod SP3, myślałem że to przez to ale nie, odinstalowałem i to samo, właśnie siedzę na forum wiedźmina i widzę, że w ch..j ludzi ma to samo co ja, no ładnie się panowie postarali, nie ma co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 19:04, emace23 napisał:

....


No to nie masz wyjścia tylko musisz skontaktować się z pomocą techniczną.
Widząc jak ludzie narzekają na ten produkt bardzo poważnie się zastanawiam nad zakupem tego update ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A daj spokój wdowiakm bo mam takie nerwy że szkoda gadać...nie dość że zmarnowałem pół dnia na przywrócenie do normalności kompa po odinstalowaniu sp3 to i tak ten sam błąd wyskakuje pod sp2...na prawdę panowie dali dupy po całości i tyle, takie jest moje zdanie. Ściągam jeszcze patcha 1.3, może jak go zainstaluje to może wtedy pójdzie update, albo w trybie awaryjnym, sam nie wiem...pozdro, przemyśl to jak masz sobie nerwy tracić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować