Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Metroid Prime'a przechodzą do EA, firma ujawnia swój eksperyment

6 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Trzech ważnych pracowników Retro Studios - developera odpowiedzialnego za serię Metroid Prime - postanowiło przenieść się z Nintendo pod opiekuńcze skrzydła Electronic Arts, gdzie spróbują swoich sił w oryginalnym projekcie, do którego gigant szuka innych chętnych.

Przeczytaj cały tekst "Twórcy Metroid Prime'a przechodzą do EA, firma ujawnia swój eksperyment" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż - to wielka strata zarówno dla fanów Nintendo jak i samego koncernu.
Panom życzę powodzenia, a Nintendo jakieś grupki obeznanych w temacie programistów, którzy stworzą godnego następcę jednego z najlepszych Adventure Shooterów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie to zla decyzja poniewaz w dzisiejszych czasach EA slynie z odgrzewanych kotletow i gier slabej jakosci... kiedys byla to calkiem pozadna firma ktora przejmowala sie tym co oniej gracze mysla dzis maja to gdzies robia byle gowno byle zarobic... zycze im zeby zbankrutowali to moze cos sie na rynku zmieni na lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj źle sie stalo zle..... kolejni ludzie ida na łatwo kase....... ;/
Wiem ze nie bedzie metroida na innych konsolach niz tych od nintendo (dzieki bogu)
No ale to by było dla mnie bezsensu.... ;/ no pomyslcie widzicie niewiem tekkena na xboxie ?? Ja nie.... Toż to to samo jakby na xboxie był mario czy na ps3... takie rzeczy nie powinny miec miejsca i tyle.... No ale niestety kasa rzadzi swiatem i koniec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA pracuje nad zmianą wizerunku? No tak. Zamiast uchodzić za mało oryginalnych i windujących ceny gier, teraz będą uważani za jeszcze większych chciwców i wyjątkowo restrykcyjnych mięsożerców traktujących swoich klientów jak potencjalnych przestępców. Krótko mówiąc cała para w gwizdek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Developer Retro Studios , twórca genialnej serii Metroid Prime , cieszy się na pewno ogromnym szacunkiem wśród graczy , a fakt że trzech ważnych pracowników tej firmy uciekło do Electronic Arts , budzi mieszane uczucia , nie wiadomo co z tego wyjdzie , oby coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować