Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard zostanie znienawidzony?

71 postów w tym temacie

Całkowicie nie wiem o co chodzi z tym Nekromanta, przecież `What`s up Doc` pełni dokładnie TE same role co kiedyś necros. jakiś dmg, klątwy i przywołania.
Po cholerę więc postać której gameplay pokrywa się z już istniejącą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem skąd ta myśl Blizza. Przecież fani ich kochali, kochają i będą kochać za to, że trzymają się tradycji. Ja osobiście nie narzekam ,że żadnej ze starych klas nie będzie w D III (no, Barb zostanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że Wilson antycypuje negatywne reakcje fanów po tegorocznym Billcon''ie. Zapewne ogłoszą nową klasę. Jak wiadomo po WWI część fanów oburzyła się wprowadzeniem WD zamiast Nekromanty. Niektórzy byli wściekli. Te doświadczenia uprawniają twórców do negatywnego myślenia o reakcji tychże malkontentów po ogłoszeniu kolejnej postaci.
Wilson wie ile emocji towarzyszy odkrywaniu kolejnych informacji o D3. Tym bardziej nerwowa atmosfera udziela się ekipie. Jak widać chcą przygotować niektórych ludzi na szok, uchylając rąbka tajemnicy już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:44, Darkstar181 napisał:

Zapewne dadzą jakąś klasę żywcem przeniesioną z World of Warcraft... co się fanom Diablo
faktycznie nie spodoba.


Nie sądzę, aby była to klasa z jakiejkolwiek innej gry Blizzarda. Sanktuarium to zupełnie inne uniwersum, zupełnie inna bajka. Tu nie ma orków, ogrów, elfów i innych taurenów. Wiadomo, że wszystko jest możliwe, ale to chyba mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:35, Selv napisał:

Całkowicie nie wiem o co chodzi z tym Nekromanta, przecież `What`s up Doc` pełni dokładnie
TE same role co kiedyś necros. jakiś dmg, klątwy i przywołania.


Właśnie ja też tego nie rozumiem. Cieszę się, że moja ulubiona klasa została poddana reinkarnacji (w moim odczuciu - Doctor wygląda ciekawiej) , nie widzę żadnych istotnych różnic... Może mnie ktoś uświadomić, o co do diabła chodzi z tym oburzeniem? -.-"

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SŁUCHAJCIE! Czytałem na oficjalnych forach, że z Diablo 1 i 2 w "trójce" pojawi się tylko klasa postaci Druida, zaś reszta klas będzie zupełnie nowa. Pamiętajmy również, że jak dotąd Blizzard nas nie zawiódł, możemy więc dać im kredyt zaufania i poczekać na końcowy efekt. A jakby co, sami obiecali, że stare klasy postaci pojawią się w dodatku - a takie gesty trzeba chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"SŁUCHAJCIE! Czytałem na oficjalnych forach, że z Diablo 1 i 2 w "trójce" pojawi się tylko klasa postaci Druida, zaś reszta klas będzie zupełnie nowa. Pamiętajmy również, że jak dotąd Blizzard nas nie zawiódł, możemy więc dać im kredyt zaufania i poczekać na końcowy efekt. A jakby co, sami obiecali, że stare klasy postaci pojawią się w dodatku - a takie gesty trzeba chwalić."

Chyba czytałeś na angielskich forach a nie znasz angielskiego ^^. Jedyną postacią która będzie z poprzednich cześć będzie Barbarzyńca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to ciekawe kogo zamierzają dodać? Mnie póki co nie rozczarowała żadna z klas, no może poza Barbem ździebko. Wygląda jak słynny oras z warcrafta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:43, Cat In A Bag napisał:

Pewnie dodadzą warlocka, albo death knighta xD


hehehe świetny komentarz doskonale oddający politykę firmy Blizzard :D Padłem ze śmiechu jak to przeczytałem, news w sumie jest o niczym, zamiast tego dali by taki komentarz i nie potrzebny byłby news :D

Więcej jakich celnych uwag :D

Dodam od siebie, że gdyby można było grać zergiem albo protossem to bym się bardzo nie zdziwił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować