Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard zostanie znienawidzony?

71 postów w tym temacie

Poczekamy zobaczymy... niech zrobią nowe klasy... Przecież ta gra nie ma być D2 tylko w nowej grafice tylko D3 więc Ci, którzy smucą się, że nie będzie klas z d2 niech się nie smucą ;P. Każdy znajdzie coś dla siebie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 wcale nie jest pomyłką w produkcji.
Zastanówcie się ludzie cholera jasna!
Jakby dajmy na to wypuścili Diablo 3 z tymi samymi klasami, przedmiotami, wrogami,
tylko zmieniając trochę historie, miejsce akcji. .
. . to znowu byście narzekali, że odgrzewany kotlet. Że te pomysły już były.
I przyznajcie racje, że cholera tak by było!

A jak czytam takie komentarze, że np w Diablo 3 jest "grafika wow''owa" to mnie skręca z wkur**enia.
Co maruderzy ;/


A co do Fallouta 3 to się nie wypowiem.
Czekam na niego, i choć Oblivion im za bardzo nie wyszedł.
Fallout to Fallout i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 23:44, Econochrist napisał:

A co do Fallouta 3 to się nie wypowiem.
Czekam na niego, i choć Oblivion im za bardzo nie wyszedł.
Fallout to Fallout i basta.


Nie widzę sensu twojej wypowiedzi - gdy ja i kilku kumpli zrobi grę prostą strzelankę rombankę etc <przykład wzięty z nikąd> albo szachy i nazwie to coś Fallout to ty ślepo polecisz i kupisz..? Bo to przecież Fallout..?
NA takiej luzdkiej bezmyślności żerują producenci gier...

Coś ala Wiemy, że gracze to ciemna masa i tak to kupią bo to przecież Fallout

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem bezmyślny,
nie gram w byle co, czy wychodzi to jutro czy wyszło 5 lat w tył.
Mam swój gust i po prostu jak zobaczę jakąś gre to już wiem, że będe musiał w to zagrać.

Co do Fallouta gościu, to nie miał byś prawa nazwać jakiegoś swojego stworzenia Falloutem, bo by cie ktoś
podje*ał i być miał sąd nad głową. Fallout to sobie możesz nawet nazwać swoje krzesło do komputera,
i nikt ci nie broni. Byle byś tego nie upubliczniał. Ale Fallout to marka, to pewna czasoprzestrzeń, wydarzenia, miejsce akcji i postacie. Ja też sobie nazwe swój program Fallout i ciul.

A Bethesda chyba wie co robi nie sądzisz? Skoro cholera wykupiła prawa do gry jednej z najważniejszych produkcji RPG wszechczasów. Oni nie mogą wypuścić szmiry, bo sie zakopią w swoim własnoręcznie wykopanym dołku. Nikt tego nie kupi, nie zarobią na tym wręcz stracą.

Powiedzmy sobie szczerze. Czasy, kiedy robiono gry dla graczy od graczy minęły bezpowrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym tak jak już wcześniej pisałem.
Czy to będzie Diablo 3 czy Fallout 3.
Nie zrobią ci gry z taką samą zawartością
jaką posiadał poprzednik.
Bo ludzie zaraz się dopier*olą jak zwykle.
Że tylko poprawili grafikę, zmienili to, zostawili tamto.
Maruderzy się zawsze znajdą.

Robiąc sequela którego poprzednia część była wydana lata temu.
Chyba nie oczekiwałbyś przedpotopowej grafiki i rozwiązań?
Deweloperzy muszą iść z duchem czasu.
Nowa grafika, nowe rozwiązania, pomysły.
I nie zawsze się to będzie podobać graczom.
Tak jest z Falloutem i z Diablo też.

Poza tym firma Black Isle Studios twórca wielkiego Fallouta już nie istnieje, więc jak by miała robić 3 część?
"Fallout 3 Van Buren" robili. Ale nie wyszło.
Bethesda wykupiła prawa do marki i heja banana, robią od dawna zapowiadany sequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, to muszę przyznać, że mnie zmartwili, a dotychczas nie martwiłem się klasami jakie mogą być w D3. Ale... skoro pan Wilson zaczął się "tłumaczyć" jeszcze przed wyjawieniem tej klasy co to ją mamy znienawidzić, to mam złe przeczucia. To mi trochę przypomina sytuację, w której dziecko jeszcze nie powiedziało rodzicom, że dostało jedynkę w szkole, a już się z niej tłumaczy. ;-]

Podobna klasa? To znaczy, jaka? Będzie drugi "summoner" zamiast maga bojowego a la Czarodziejka z D2 (to by dopiero była zła decyzja), czy co?

Huh, zobaczymy...

A i tak wiadomo, że kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niby czemu Blizzard miałby być znienawidzony , chyba tylko głupcy , mogliby znienawidzić tak wspaniałego producenta , jakim bez wątpienia jest Blizzard , tylko dlatego że klasy postaci w trzecie części Diablo nie przypadłyby im do gustu. Blizzard mógłby być znienawidzony przez graczy tylko w dwóch przypadkach , jakby wypuścili słabą grę , a to jest wręcz nie możliwe , albo co gorsza , zaczęliby wydawać swoje gry także i na konsoli , wtedy dopiero Blizzard poznałby prawdziwe znaczenia słowa nienawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli gracze nie będą zadowoleni z klas w Diablo III obiecuję, że rozszerzenia przywrócą stare klasy. Nie chcemy po prostu tego robić wraz z wydaniem premierowym. Pragniemy ugruntować naszą tożsamość" = czyli po prostu kupcie dodatek/dodatki:).
W sumie jedyna gra Blizza, która mi się błyskawicznie nie znudziła, to Diablo 1 , więc z ciekawością oczekuję 3 części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 10:31, Econochrist napisał:

Nie zrobią ci gry z taką samą zawartością
jaką posiadał poprzednik.

Myślę, że najoptymalniej by było zmienić w F2 zmienić położenie NPC i miast. Może to by zadowoliło falloutardów?

Dnia 18.09.2008 o 10:31, Econochrist napisał:

Bo ludzie zaraz się dopier*olą jak zwykle.
Że tylko poprawili grafikę, zmienili to, zostawili tamto.
Maruderzy się zawsze znajdą.

Chyba nie maruderzy tylko marudy ;) I właśnie wdałeś się z jedną z nich (marselus) w dyskusję.

Dnia 18.09.2008 o 10:31, Econochrist napisał:

Robiąc sequela którego poprzednia część była wydana lata temu.
Chyba nie oczekiwałbyś przedpotopowej grafiki i rozwiązań?

No właśnie o to chodzi maniakom fallouta. Oni chcą gry w 2D z rzutem izometrycznym. A szczytem ich marzeń jest to aby wykorzystano te same modele (sorki sprity) i rozdzielczość nie większą niż 800 na 600. Oczywiście ich kompy (te z czasów F2 ) nie pociągną trójki (może stąd ta ich wściekłość, złość i nienawiść do Betshedy), a co za tym i tak jej nie kupią (zresztą jak deklarują i tak by jej nie kupili za nic na świecie).

Dnia 18.09.2008 o 10:31, Econochrist napisał:

Deweloperzy muszą iść z duchem czasu.
Nowa grafika, nowe rozwiązania, pomysły.
I nie zawsze się to będzie podobać graczom.

Nigdy się nie będzie podobać maniakom gier sprzed 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm przede wszystkim jedna ważna rzecz...Diablo I i II robili inni ludzie...za czasów Diablo I inny był Blizzard, mniejszy (o czym świadczy fakt, że dodatek wydała Sierra)...za Diablo II stał już Blizzard North czyli oddzielna kasta (nie wiem czy szperali również w Warcraft 3)...i tych ludzi już nie ma (zrobili Hellgate''a- moim zdaniem jazdę na kasę fanów Diablo) w Blizzardzie...ba nie ma już nawet pana od muzyki w Diablo (i WoW''ie)...więc zupełnie inny team pracuje nad Diablo 3 i teraz najważniejsze, oni zdają sobie sprawę ze spuścizny (o zgrozo jak to brzmi !) poprzednich częśći ale tak czy inaczej to ich projekt, nowa gra, i może właśnie dlatego chcą żeby była trochę inna aby przekazać swoje pomysły i nie dotyczy to tylko klas bo generalnie Diablo i wszystkie hack''n slashe mogą mieć przeróżne klasy, aby tylko dobrze wyważone...to samo jest ze wspomnianym już Falloutem 3 - to jest Bethesda nie Black Isle czy tam Interplay....dajcie robić ludziom swoje...w Diablo 2 system klas był zupełnie inny niż w jedynce, moim zdaniem lepszy, bardziej rozbudowany, może tu pójdą jeszcze dalej i zrobią coś ciekawszego...be patient

ps. część z informacji jakie tu podałem (o blizzard north) mogą być moją pomyłką więc proszę o poprawę w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować