Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne 6 tytułów $uperceny!

8 postów w tym temacie

:/

miałem nadzieje na stare, ale naprawde w miare kultowe tytuły ...
pierwszy rzut (mimo ze juz dawno przeczołgany przez wszystkie serie - ciezko znalezc kogos kto kupi teraz pojedynczego Gothica I lub go po prostu nei ma, FSWarrior był nawet w CDA) był lepszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sześć gier , a wszystkie i z tej samej serii i o ile się nie mylę na tym samym silniku graficznym. Kto w dzisiejszych czasach zdecyduje się wydać 60 złotych na sześć bardzo podobnych do siebie gier to , już lepiej by był wydać te wszystkie gry w jednym pudełku w XKH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko trochę... jeśli się nie mylę, to wszystkie te gry to strategie, a ja tego gatunku w ogóle nie lubię, dlatego ani myślę kupić choć jedną z tych gier .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 14:03, Neysha napisał:

Kiepsko trochę... jeśli się nie mylę, to wszystkie te gry to strategie, a ja tego gatunku
w ogóle nie lubię, dlatego ani myślę kupić choć jedną z tych gier .


mylisz się... Beyond to h''n''s... co do innych to nie znam...

ja bym chciał aby dali do tej serii paki z najlepszymi starymi grami z danej serii... np settlers 1 i 2 za 9,90... albo Arena, Daggerfall i Morrowind... czy herosy 1,2 i 3 (ale one chyba jeszcze są w EX)... jakieś wyścigi, a wszystko gry stare ale jare... to byłaby dopiero Superseria...

ja się skuszę na II wojnę światową, brat mi kiedyś kupił ale płytkę rozwaliłem:((( spadła mi na rysunek z farbek do szkła i przyschła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować