Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guitar Hero: World Tour - nowy instrument ujawniony

17 postów w tym temacie

o_O Respekt. Dla mnie ten ruch to strzał w dziesiątkę, mam tylko nadzieję, że to samo będzie przy X360. Tworzenie nowych utworów... Co jak co, ale tego chyba nikt się nie spodziewał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uh.. jak przeczytałem zdanie "Okazał się on być... pecetem. " to pomyślałem, że chodzi o jakąś specjalną wersję GH: World Tour na pecety :P (choć już pojawiają się nieśmiałe pogłoski o tym, że koniec końców taka wersja powstanie). Ale sprytnie, bardzo sprytnie ;) Zastanawiałem się, jak oni rozwiążą kwestię tworzenia własnych utworów, a to rzeczywiście chyba najlepszy sposób... Heh, niesamowite jak ta seria się rozwinęła i praktycznie zawładnęła światem... No ale niedługo skończy się rozwój, a zacznie odcinanie kuponów, z tego co słychać, to wręcz dramatyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się osobiście nie dziwię :P Xbox jest bardziej hmmm zamknięty od PS 3. Nawet żeby dysk wymienić trzeba kupować specjalne (przydrogie) wydawane specjalnie dla Xbox''a a nie jak w przypadku PS 3 byle jaki 2.5 calowy dysk, na PS 3 nawet Linuxa można odpalić więc naprawdę nie dziwie się że ma mniej problemów z kompatybilnością. Ciekawe czy M$ coś zrobi w tym kierunku by to zmienić... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 ktos nawet viste wgral przez linucha. A M$ przeciez chce zmusic posiadaczy pc do zakupu konsoli(najlepiej ich ofc wg nich (osobiscie niepopieram tego)) wiec pewnie specjalnie ograniczyli wspolprace - i teraz okazuje sie ze to blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie jest żadna nowość, no bo skoro miała być możliwość dodawania własnych utworów to one też musiałyby się jakoś na dysku konsoli znaleźć, prawda?

Teraz tylko pytanie jak niby zrobić midi? Bo chyba nie tym sprzętem, co na pc w gh3 dodaje się utwory z neta :)

Ale "problemy" z współpracą z Windą na x360... niespodziewana rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie macie napisane ,że Xbox nie współpracuje z Windowsem ? Nigdzie tego nie ma .Są problemy techniczne ,więc już sobie nie dopowiadajcie .Po prostu Xbox nie lubi Linuksa i Maca a PS3 nie ma z tym problemu .Tyle trzeba było się domyślić zamiast siać szyderę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 13:40, Heroes1990 napisał:

Zamiast dodawać takie pierdoły lepiej wypuściliby wersję na PC...


Jak to jest dla Ciebie pierdoła, to nie mam pojęcia, co nazwiesz "wartą uwagi nowością w serii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... tam chyba powinno być ActiBlizz a ie Activision...

gdyby nie to, że mają zamiar zamiar zrobić 101 gier o różnych zespołach, to by mi się to podobalo, a tak to nie wiem co o tym sądzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcecie pograć w GH za darmo i na nie najnowszym sprzęcie to walcie na frets.pl. Polski oficjalny support freeware''owej wersji Guitar Hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku krzyknąłem YEAHHH!!!! bo myślałem,że wyjdzie na pecety ,ale jak dalej przeczytałem to sie skapłem o co chodzi :D.Według mnie to jest to.Tworzysz na kompie i pakujesz do konsoli.Gratuluję pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, jestem tym faktem nieźle zaskoczony!

Możliwość wygrywania tych plików MIDI to naprawdę fajna sprawa. Nie spodziewałem się, że twórcy zdecydują się na zrobienie czegoś takiego. Dla nas - Graczy jest to świetna wiadomość, bo przez to gra dostarczy nam zdecydowanie więcej zabawy i rozrywki. Cieszy mnie też fakt, że jakaś ekskluzywność na Playstation 3 jednak będzie - niewielka, ale jednak. Zawsze to zwiększy moją satysfakcję z posiadania PeeS Trójki, hehe. Dziwne, że konsola od Microsoftu ma problemy z Windowsem - tego bym się już raczej nie spodziewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego to bym się w życiu nie spodziewał. W konsolowej grze muzycznej , nowym instrumentem okazał się PeCet. A pomyśleć że na pierwszy rzut oka jedno z drugim mocna się gryzie , a tutaj okazuje się że jednak nie. A te niesprecyzowane "problemy techniczne" konsoli Microsoftu to pewnie fakt że Xboksa 360 nie chce współpracować z Windom. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować