Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Efekt Uboczny - przedstawiamy drugą przygodę z Wiedźmina: ER!

26 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2008 o 16:36, rirson napisał:

JA NIE MOGE kiedy ja dsotane tą edycje rszrzoną juz zamowilem Update tylko czekam jak
przyjdzie to od rana do nocy poraz drugi WIEDŹMIN moja ulubiona gra nigdy jej nie odstawie
na drugi plan.


O_o yyyy... LOL? Niektórzy powinni sobie dać na wstrzymanie i odkleić się od czasu do czasu od komputera. O BOSHE MUSZE MIEC WIEDZMINA EDYCJA "RSZRZONA" BO JAK NIE TO SIE PO....!!!!!! A tak odnośnie newsa. Przygoda zapowiada się ciekawie. Jaskier jak to Jaskier zawsze się w coś wplącze. Szkoda tylko, że Update będzie opóźniony, ale właściwie to już normalka. Denerwuje mnie też pięćdziesiąty z kolei artykuł o Wiedźminie! Rozumiem, że polska gra, że dobra itp, ale bez przesady! Może zrobimy tydzień z grą Wiedźmin Edycja Rozszerzona? Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie ładnie gra chodzi lepiej niz wczesniej wyglad tez poprawiony tylko jest jedno male ale nowe przygody mi nie chodza w meni niby jest obcja ich wyboru ale tak to ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! przymierzam sie do zakupu rozszerzenia do wiedzmina (bo podstawowa wersje mam) i mam zarazem pytanie??? Czy aby zagrac w te dwie nowe historie z edycji rozszerzonej "cena neutralności" i "efekt uboczny" to bedzie trzeba przejsc jeszcze raz calego wiedzmina? Czy bedzie je mozna uruchomic osobno? Czy beda one wplecione w cala historie gry??? Z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 00:21, Gafar_20 napisał:

Witam! przymierzam sie do zakupu rozszerzenia do wiedzmina (bo podstawowa wersje mam)
i mam zarazem pytanie??? Czy aby zagrac w te dwie nowe historie z edycji rozszerzonej
"cena neutralności" i "efekt uboczny" to bedzie trzeba przejsc jeszcze raz calego wiedzmina?
Czy bedzie je mozna uruchomic osobno? Czy beda one wplecione w cala historie gry??? Z
gory dzieki za odpowiedz


Nie są one fabularnie związane z główną grą, pomijając oczywiście występujące postaci. Poza tym nie musisz przechodzić Wiedźmina, żeby mieć do nich dostęp - w menu głównym wybierasz "nowa gra", a tam masz dalej możliwość wyboru głównej gry bądź dodatkowych przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować