Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzy nowe tytuły w serii TOPSELLER ujawnione!

17 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2008 o 14:54, xbit71 napisał:

Może w końcu skuszę się na tego Titan Questa...? ^^


polecam, na prawdę znakomita gra... ja osobiście mam już 300h samej gry...


ja osobiście chciałbym w TopSellerze AoE 3 podstawkę, ale wiem, że to płonne nadzieje...
zastanawiam się, czy nie skusić się na Sama & Maxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, dosć mierne tytuły. Tylko Titan QUest jest w z tych trzech wymienionych tytułów perełką. Niestety TQ z dodatkiem z serii Złota kolekcja już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie tytuły całkiem dobre , na pewno kupię sobie Sam i Max Sezon 1 , od dawna poluje na ten tytuł , a za 40 złotych jest to nie lada okazja. A fakt że Złota Edycja Titan Quest trafi niedługo do TopSellera napawa optymizmem , mam nadzieję że podstawka Titan Quest w końcu w najbliższym czasie trafi do XKH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych gier to jedynie Sam & Max wydaje się być interesujący, co nie oznacza, że go kupię :] Myślałam od pewnego czasu o nim, ale jesienią raczej będzie na co wydawać kasę, więc jeszcze się wstrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna z tych trzech ujawnionych gier nie jest w moim guście, tak więc nie kupię :P. Czekam na kolejne tytuły ale coś czuję że dla mnie raczej nic ciekawego nie pojawi się w tym rzucie TopSellera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juhuhu. Cieszę się, że CDProjekt "dowala" kolejną ósemkę. Może będzie w neij Gothic 3? Albo Medieval II? Fajnie by było. Z tej trójki zdecydowani składniam się w stronę Sam & Max''a. Teraz tylko skombinować czztery dychy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 19:23, air jordan 23 napisał:

kiedy zostaną ujawnione następne tytuły?


Mam nadzieję że w przeciągu tygodnia, w miarę jak będzie się potwierdzało że "możemy" je wydać :o)
Bądźcie czujni bo będą fajne tytuły jeszcze ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować