Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Puzzle Quest zdobywa kolejne nagrody!

18 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2008 o 17:30, Rzezim napisał:

Świetna gierka. Ma niestety jedno wadę. Wciąga jak chodzenie po bagnach.


Nie przesadzaj Rzezim :) Fajna gra ale nie wciąga tak strasznie :) Wiedźmin pod tym względem był gorszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 17:30, Rzezim napisał:

Świetna gierka. Ma niestety jedno wadę. Wciąga jak chodzenie po bagnach.


dodam jeszcze, że po bagnach w STALKERZE, czyli bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 17:31, dawidos170 napisał:

Nie przesadzaj Rzezim :) Fajna gra ale nie wciąga tak strasznie :) Wiedźmin pod tym względem
był gorszy :)


Nie przesadzam, nie jestem ogrodnikiem;-). Nabyłem ją w poprzedni poniedziałem i w bodajże czwartek miałem 45 lvl (50 to max) a byłem nadal w drugim rozdziale:D. A jeśli chodzi o Wiedźmina to wciąga chyba czas wczytywania;-) Puzzle Qust do jak dla mnie super gierka i dawno nie nabyłem gry z której byłbym tak zadowolony. Proste gry mają to do siebie, że są bardzo wciągające. RPG + gra logiczna miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 19:35, Rzezim napisał:

>RPG + gra logiczna miodzio.


Miodzio miodzio :) Ale jak dosiadłem się do Wiedźmina to budziłem się prawie "z ręką w nocniku" To znaczy była to już pora taka,że gdybym posiedział jeszcze 30 minut więcej to mógłbym nie wstać na drugi dzień do szkoły ( albo ten sam jeszcze :P ) Ale racją jest,że proste gry są bardzo wciągające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...
Ja się pewnie domyślacie mam dostęp do wszystkiego co jest na rynku gier :o)
Ale PQ rulez!!!
Jak ją zainstalowałem o 2100h to o 0300h stwierdziłem że jednak późno się zrobiło...
Od pół roku na moim dysku i nie zamierzam wywalić :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 15:50, Aragloin napisał:

I tak nie przebijesz mojego pierwszego posiedzenia w KotOR II- od jakiejś 19.00 do 3.30.
:P

A przebijesz calutką noc przy Wiedźminie? ;>

A w PQ w końcu będę musiała zagrać :) Kiedyś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wróciłem do ZONY to na cały weekend zniknąłem dla zewnętrznego świata :o)
Zatowarowanie zrobiłem w piątek po robocie, powyłączałem telefony, uprzedziłem wszystkich że wyjeżdżam za miasto (hehehe).
Spanie, jedzenie, łażenie po ZONIE - jak prawdziwy STALKER :o)


Podobne posiadówki miałem już wielokrotnie :o)
W końcu to moja praca ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 15:41, Laid back napisał:

Dzisiaj niewyspany przyszedłem, bo do 2 w nocy próbowałem utłuc Lorda Bane''a... ale
kolejny raz się nie udało ;)


Może masz skopano postać:D Ja jakiś czas temu doszedłem do 50 lvl i stwierdziłem, że moja postać jest do bani to raz dwa złe wyposażenie (sprzedałem łuk Erika, który na 50 lvl jest wypaśny:D) Bane załatwiłem za pierwszym razem (aż sam się zdziwiłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:03, Magwisienka napisał:

A przebijesz calutką noc przy Wiedźminie? ;>

Ech wy gracze małej wytrzymałości, ja do 5 rano grałem by ukończyć Utawarerumono.

A co do Puzzle Questa to zakochałem się w nim od pierwszego zagrania w demo XD Boska Gra, normalnie Boska, i nawet z dwóch czy trzech kumpli nią zaraziłem. To druga gra w którą z takim zapamiętaniem grałem razem z kuzynem (pierwsze było Beyond Good and Evil gdzie staraliśmy się zdobyć wszystko co było do zdobycia). Heh nawet sobie nawzajem stawaliśmy za plecami (lepszy widok na planszę i ułożenie kamyków) i doradzaliśmy sobie. Ech słodko się grało :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 15:41, Laid back napisał:

Dzisiaj niewyspany przyszedłem, bo do 2 w nocy próbowałem utłuc Lorda Bane''a... ale
kolejny raz się nie udało ;)


:) A więc kolejny raz pojadą Ci po pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować