Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - beta dla wszystkich

273 postów w tym temacie

To teraz ja mam prośbę o pomoc...

Mój kuzyn ma taki oto problem.
Po zainstalowaniu gry, gdy ją uruchamia, robi mu się ekran na zcarno i po chwili wyskakuje błąd (dźwięk, bo okienka z błędem nie widać). I pograć biedaczek nie może.

Kazałem mu zainstalwoać najnowsze stery do grafiki i DX''a 9.0c. Nie pomogło.
Jego komp:
AMD Athlon XP 2000+, 256 MB DDR, Sapphire Radeon 9800 Pro z 256 MB RAM.
Czy to może wynikać z braku pamięci?
KUzyn już próbował z przeinstalowaniem Herosa V, nic nie dało.
POMOCY!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 14:23, Piotrbov napisał:

Jeakie sa minimalne wygania sprzętowe tej gry bo nie wiem czy ściągnąć czy nie?



"Na koniec wypada jeszcze wspomnieć o minimalnych wymaganiach sprzętowych, umożliwiających uruchomienie bety - procesor Pentium 4 2 GHz lub odpowiednik AMD, 512 MB pamięci RAM i karta graficzna klasy GeForce4 Ti4200 lub lepsza z 128 MB pamięci graficznej."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 14:42, Bart_GT napisał:

> Jeakie sa minimalne wygania sprzętowe tej gry bo nie wiem czy ściągnąć czy nie?


"Na koniec wypada jeszcze wspomnieć o minimalnych wymaganiach sprzętowych, umożliwiających
uruchomienie bety - procesor Pentium 4 2 GHz lub odpowiednik AMD, 512 MB pamięci RAM i karta
graficzna klasy GeForce4 Ti4200 lub lepsza z 128 MB pamięci graficznej."


Taaa... to tylko teoria ;) ja mam Athlona 2000 256MB RAMu i GeF 2 i jakos chodzi chociaz nie powiem ze ladnie :P Moja rada - sciągnąć i sprawdzić czy działa... Jak nie to kupić jepszy sprzęt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech to kurwa szlag. mialem juz 753 MB i wyskoczylo mi ze nie mozna dokonczyc kopiowania pliku z podowu niewystarczajacego miejsca. plik zostal usuniety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grać się nawet da, choć potencjalni partnerzy bardzo niecierpliwi - nie wytrzymują do końca rund rywali. Właśnie danie tylko trybu multiplayer uważam za największe nieporozumienie. wystraczyłaby przecież jedna duża mapa w singlu z dostępem do wszystkich nacji.
Poza tym trzeba się przyzwyczać do trzeciego wymiaru - choć czasdem postacie są zbyt małe i trudno je dostrzec (ja sam nie wiem jak na początku jednej potyczki wpakowałem się na oddział goblinów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 17:27, ryszy napisał:

Grać się nawet da, choć potencjalni partnerzy bardzo niecierpliwi - nie wytrzymują do końca
rund rywali. Właśnie danie tylko trybu multiplayer uważam za największe nieporozumienie. wystraczyłaby
przecież jedna duża mapa w singlu z dostępem do wszystkich nacji.
Poza tym trzeba się przyzwyczać do trzeciego wymiaru - choć czasdem postacie są zbyt małe i
trudno je dostrzec (ja sam nie wiem jak na początku jednej potyczki wpakowałem się na oddział
goblinów).

Co do wielkości oddziałów całkowicie się zgadzam. Bardzo ciężko na mapie zauważyć, czy tam jest coś po drodze, czy nie. Co do partnerów do gry to nie narzekam, wszyscy mili i kulturalni, no i gram tylko z polakami :D, aczkolwiek nie wyobrażam sobie gry w 4 osoby. I tak długo się czeka na jedną osobę, a co dopiero jakby 3 musiały przeminąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto było czekac, całą noc sie ściągało, ale było warto!!! Graficznie wyglada przepięknie... może tylko tryb budowania należało by zmienic, ale pozatym w pełni popieram!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 16:46, Ponet napisał:

ale bezsens z tym ściąganiem -trzeba czekać 1,5 h lipa jak nie wiem co:(


O 10.00 to byś czekał tylko 20 minut ( brakuje mi do ściągnięcia 5 godzin i 30 minut )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra w obecnym stanie absolutnie nie nadaje się do użytkowania, na sprzęcie Athlon XP 2500+ GeForce FX 5700 + 1GB pamięci Ram gra strasznie zrzyna na najniższej rozdzielczości i najniższych detalach (mam nadzieję że to coś w rodzaju "bug''a". Nie wspominając o tym że już w drugiej rundzie potyczek wywala mnie do Windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z muzyką. Otóż wszystko chodzi w miarę sprawnie, ale sam dźwięk "tnie się" i jest zniekształcony. Może jest to związane z formatem? (ogg.). Jaki program ściągnąć, aby odtwarzać ten typ plików? A może przyczyna leży gdzie indziej? Proszę o pomoc! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co wam powiem mysle ze heroes 5 to totalna poraszka ze wzgledu na wysokie wymagania i dlugosci rozgrywek!!!!!chyba ze beta ma az tyle bledow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tak sadze ze to poraszka joz lepiej jak by tylko 3 przerobili w 3 d
i zostawili to w spokoju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować